Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (500. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox series s almayı düşünüyorum sizler hangi fiyattan aldınız ona göre amazondan kovalama yapacağım şu an mevcut TR de 3600 ile 4000 arası

• harce74 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.S .T

xbox series s almayı düşünüyorum sizler hangi fiyattan aldınız ona göre amazondan kovalama yapacağım şu an mevcut TR de 3600 ile 4000 arası

4000 TL > 24 taksit. Vatan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.S .T kullanıcısına yanıt

3749 hepsiburada

• Cumartesi pazar günleri abonelik işlemlerini yapamıyor muyuz arkadaşlar, pazartesiyi mi beklemek zorundayız

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Evet Hafta içi mesai saatlerinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makine geldi game pass nasıl aktif edeceğim kod filan yok kutuda? Garanti kaydı için ne yapmam gerekir kutuyu yeni açıyorum şimdi.
  • İndirme işlemi sırasında konsolu kapatıyorum ama indirme işlemi bıraktığım yüzdede duruyor. Ayarlardan hızlı açılış ve depolamayi kapat tikini ayarladım ama olmuyor. Farklı bir ayarı mi var?

• bigbooss kullanıcısına yanıt

Dış kutunun içinden çıktı bende. Garanti için xbox garanti Kaydı yazın googlea

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Bende böyle birşey çıktı başka birşey yok arkadaşlar bir yardım edin lütfen. Herkeste var niye bizde yok ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 6 Mart 2021; 17:4:13 >

Bu değil. Ürünü nereden aldınız? Aldığınızda 3 ay gamepass hediye yazıyor muydu başlıkta? Ürünün kutusunda çıkmıyor, o kutuyu koydukları kutunun içinden çıkıyor. A4 şeklinde içinde yazıyor

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Belçika dan alındı kutusunun içinden birşey çıkmadı

Hocam her konsol alınca gelmiyor yanında hediye veriliyor, ben de aldım bugün geldi kutuyu açmadım henüz, bende var hediyesi sözde kutuyu açınca görecem artık

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam kötü oldu neyse hayırlısı diyelim.
  • Arkadaşlar bi sorunum var, konsolu kurarken abonelik kısmında kod istedi, kodu girdim sonra ödeme yöntemi ekle kısmına geldi sanal kartımı ekledim bakiye yoktu içinde, doğrulaya basınca ödeme yöntwmi doğrulanamadı dedi tekrar kod ekranına döndü, kodu tekrar girdim bu sefer de kod zaten kullanılmış dedi, bakıyorum herhangi bir aboneliği olduğuna dair ibare göremedim oyum indireyim dedim abonelik sayfasına yönlendiriyor anlamadım nerde hata var yardımcı olabilir misiniz

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Arkadaslar selamlar. Monitörüm LC32G55TQWMXUF aslında 2k ve 144hz ancak 4k da secebiliyorum 4k60fps te acaba ne fark oluyor ben 2k 120hz kullanıyorum suan ama monitor 2k 4k seçeneği çıkması sacma geldi.. ve hangi oyunun kac fps çalıştığını nasil öğreniyoruz? FreeSync özelliğini monitor de açmaya gerek var mi ? Şimdiden teşekkürler cok sordum ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: utku35c

Bende bu iki model pil arasında kalmıştım. Duracell’ler 1300mah, GP 2600 mah olduğu için GP’yi tercih ettim. Bende duvar tipi şarj aleti olduğu için sadece iki adet GP recyko pil aldım. Bu hafta günde 3 saat kullanım ile dört gündür kullanıyorum daha hiç azalmadı bile şarjı. Şarjlı pilden önce Duracellin normal kalem pillerini kullandım. O pillerde 1300mah yine aynı kullanımımla yaklaşık 12 gün dayanmıştı piller. Duracell mah düşük görünsede gayet iyi gidiyor.
    Benim şarj aletim olmasaydı, duracellin bu attığınız linkteki duvar tipi paketini alıp yanına da yine iki adet recyko pil alırdım.

Duracell in duvar tipi GP pilleri sarj edebildigini anliyorum bu cumlenizden, cunku bende tam olarak bu paket almayi planliyordum

• Peaky kullanıcısına yanıt

Depolamayı kapat işaretli olmasın sadece hızlı açılışı seçin

• quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaşlar bi sorunum var, konsolu kurarken abonelik kısmında kod istedi, kodu girdim sonra ödeme yöntemi ekle kısmına geldi sanal kartımı ekledim bakiye yoktu içinde, doğrulaya basınca ödeme yöntwmi doğrulanamadı dedi tekrar kod ekranına döndü, kodu tekrar girdim bu sefer de kod zaten kullanılmış dedi, bakıyorum herhangi bir aboneliği olduğuna dair ibare göremedim oyum indireyim dedim abonelik sayfasına yönlendiriyor anlamadım nerde hata var yardımcı olabilir misiniz

Arkadaşlar bu tarz bi sorun yaşayan oldu mu, sanal karta bakiye yükledim kartı kaldırıp tekrar ekledim ama olmadı, müşteri hizmetleriyle görüşüp durumu anlatsak çözerler mi acaba, pazartesiyi mi beklesem 1 aylık paket mi alsam onu da bilemedim hevesim kursağımda kaldı :) ücretsiz tavsiye edeceğiniz oyun var mı fps tarzı olabilir

• 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.