Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (496. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.838
Cevap
379
Favori
1.610.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doğru söze ne denir muhtemelen iade olur olmaz tekrardan series s alıcam dediğiniz gibi değişik bi macera olacak😉😉 Madem kalsın bir tanede one s var bende en kötü en tribe girdiğim zaman da gönderirim garantiye gelene kadar one s takılırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Teşekkür ederim, bilginiz varsa şunu sormak istiyorum bu telefon kulaklıklarını gamepade takınca çalışıyor mu? İlk etapta onla idare etsek

Bluetooth kulaklıklar hariç tüm kablolu kulaklıklar çalışıyor.

Telefondan çıkan Mikrofonlu kulaklıklar sorunsuz çalışıyor.

Ek bilgi

Bluetooth kafa üstü kulaklığı Kablo ile bağlarsan kulaklık çalışır mikrofon çalışmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 4 Mart 2021; 13:32:21 >
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt

aynen hocam haberim var da nextgen sürümü değilmiş galiba

genel olarak kafamdaki soru işareti series s'in 2-3 yıl sonra ki nextgen oyunlarda vereceği performanstan emin değilim 512 gb depolama var sistemi ayırdıktan sonra 394 gb kalıyormuş harici bir disk bağlayıp oyun oynamayı seven birisi de değil alan konusu da soru işareti f/p açısından en mantıklı ürün bu ama kararsızım maalesef

• Skylined kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    sürekli harici disk bağlı şekilde oynamak zorunda değilsiniz, depolama olarak kullanabilirsiniz. Mesela ben 2 tb harddisk kullanıyorum, harddiskte bile 90gb oyunu 10 dakikada taşıyor. ssd olsa çok daha hızlı olur. Yani en kötü oynayacağınız oyunu diskten 2 dakikada taşıyıp oynayabilirsiniz. Ama bunlarla uğraşmak istemiyorsanız series x almak çok daha mantıklı çünkü yer kalmıyor gerçekten. hdd'den önce 3 4 oyunla idare ediyordum. tabi 2.5k fiyat farkı var arada

o farkı karşılayabilsem ps5 düşünürüm hocam zaten :) f/p ürünü olduğu için series s düşünüyordum

• mertbey87 M kullanıcısına yanıt
    hocam bence 1 tb 380 verene kadar xbox uyumlu 2tb 550 tl vermek daha mantıklı olabilir. 1 ay da gamepass veriyor.
    https://www.hepsiburada.com/seagate-gaming-xbox-2tb-usb-3-0-beyaz-tasinabilir-disk-stea2000417-1-ay-game-pass-ultimate-pm-HB000006P0OR?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-veri-depolama&isFashion=true&gclid=CjwKCAiAp4KCBhB6EiwAxRxbpGRbRtNPLDaObSx1AcLClZYLglJ-HIWqM-gZklASCyDpE8oyjG7IihoC_C0QAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 4 Mart 2021; 13:53:17 >

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Valla ben de sizin gibi ps4 slimden geçtim baya memnunum şuan. 2 yıllık gamepass ortak alınca ayda 8-10tl'ye oynanabilecek bir dünya oyun oluyor. Şimdilik oyunlara para vermeyi unuttum diyebilirim ama ilerde ne olur bilemem.

• NBA'i bir ücret ile netx gen sürümüne update edebilecek miyiz acaba?

Hocam şu an 524 TL gözüküyor. Peki marka olarak WD nin hdd leri nasıl bunların rpm hızları aynı mı
  • Arkadaşlar , series s var bende. Kulaklık controller a takılıyor ama pilden dolayı sanırım belli süre oynamayınca kol kapanıyor. Bunun da ayarı yok sanırım. Klavye mouse kullanıyorum da habire kola dokunmam gerekiyor kapanmasın diye. Acaba kolu kabloyla bağlanınca da bu enerji koruma muhabbeti var mı? Bir de kabloyla bağlayınca pilden yiyor mu acaba ?

Teşekkürler.

• Kubilay S. kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum..
  • Gamepass'e eklenen 2k21'i series S'te nasıl çalışıyor diye merak eden arkadaşlar için ekliyorum. Kısa bi video çektim, XS versionunu özellikle aramıyorsanız düşündüğümden çok daha akıcı bir şekilde bu version'da doyurucu. Gönül rahatlığıyla indirip oynayabilirsiniz, herkese iyi oyunlar.

• Akon47 A kullanıcısına yanıt
    ÇÖZÜM:
    Nerde aradıysam şu sorununun çözümünü bulamamıştım warzone oynarken klavye mouse ile sürekli kol kapanıyor ve ses gidiyordu sonrasında Spotifyın arkada açık iken kapanmadığını fark ettim tek çözüm şuanlık bu müzik sesini tamamen kapatıp Spotify açıyorsun
  • BDemirel97 kullanıcısına yanıt

Peki kablo ile bağlanıp pilsiz kullanabiliyor muhuz kolu? Kolla oyun oynamadan kolun pilinin bitmesi de bir ayrı dert

Evet pilsiz kablo ile kullanılabiliyor
  • BDemirel97 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler. Eğer kabloyla kullandığımda otomatik kapanma olmazsa buradan haber ederim.

Spotify açık olduğu sürece kapanmaz
  • Cumartesi cihaz elime ulaşacak. Bende aramıza katılacağım.
    Şimdi 3 aylık üyelik hediye olcak sanırım. Sonra garanti için kayıt ettirmem gerekiyor mu nasıl kayıt edebilirım.
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.