Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (494. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warzone için high resulation pack 3 mü geldi? Yoksa bu warzone için xs güncellemesimidir?
  • Gamepass eklenecek olan nba sanırım next gen değil. Üzdü be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi forumlar, ilk defa XBOX ekosistemine Series S alarak katılmış bulunmaktayım. PC'den dolayı Gamepass Ultimate'm var. Onun dışında bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Bunların haricinde tavsiyeleriniz varsa çok mutlu olurum.

-Öncellikle kontrolcü için sanırım harici şarj aparatı almam gerekiyor, bu aparat elzem midir?

-Kullan-at pillerin ömrü ne kadar oluyor?

-Bu ürün sanırım "Xbox Yeniden Şarj Edilebilir Pil ve USB-C Kablosu" adıyla satılıyor. Şu an için Teknosa'da 255 TL. Fiyatı iyi midir?

-İkinci kontrolcüyü shop4tr sitesinden alacağım, oradan daha uyguna geliyor galiba. Bu kontrolcüleri PC'ye bağlamak için de bir aparat var sanırım. Bu aparat olmadan da PC'ye bağlamanın bir yöntemi var mıdır? DualShock 4'ler PC'ye bir yazılım yardımıyla bağlanabiliyordu.

• fakcakaya kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum, pack 3 yüklemek ister misiniz diye soruyor en başta ama içeriğe girdiğimde one x ve series x icin diyor.

İndiriyorum bakalım bisey değişecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VI.Yesil -- 3 Mart 2021; 21:28:54 >
  • Warzone X/S güncellemesi alacak mı. High Texture pachler bir nebze düzeltsede çok fark yok.

• Söylediğin gibiymis hocam ben yeşil jaka takip denemiştim siyah jaka takinca ses gelmeye başladıi :) kafamda soru işaretiydi teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34Tarik

Herkese iyi forumlar, ilk defa XBOX ekosistemine Series S alarak katılmış bulunmaktayım. PC'den dolayı Gamepass Ultimate'm var. Onun dışında bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Bunların haricinde tavsiyeleriniz varsa çok mutlu olurum.

-Öncellikle kontrolcü için sanırım harici şarj aparatı almam gerekiyor, bu aparat elzem midir?

-Kullan-at pillerin ömrü ne kadar oluyor?

-Bu ürün sanırım "Xbox Yeniden Şarj Edilebilir Pil ve USB-C Kablosu" adıyla satılıyor. Şu an için Teknosa'da 255 TL. Fiyatı iyi midir?

-İkinci kontrolcüyü shop4tr sitesinden alacağım, oradan daha uyguna geliyor galiba. Bu kontrolcüleri PC'ye bağlamak için de bir aparat var sanırım. Bu aparat olmadan da PC'ye bağlamanın bir yöntemi var mıdır? DualShock 4'ler PC'ye bir yazılım yardımıyla bağlanabiliyordu.

Aparat alabilirsiniz, şarjlı pil alıp kullanabilirsiniz veya typec kablo ile kullanabilirsiniz.

Kullan at pil 2700 mah alırsanız ortalama 4 gün ile 1 hafta şarjı gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Eşini ikna etmek için xiaomi mija falan öner

Kabul etmeden alırsan boşanmaya kadar gider o iş

Alıntıları Göster
    Ben şanslıyım demek ki, kargo gelince haberi oldu benim hatunun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Sana resmini gönderdiğim monitörü vakit kaybetmeden alabilirsin:

Monitörü aldıktan sonra hdmi siyahlık oranınıda ayarlayın aksi taktirde görüntü hafif gri oluyor. 1080p 60 fps de Açabiliyorum o ayarı monitörde

Ayrıca bu konsolda 120 fps olayı biraz hayal. Series s 1080p 60 fps konsolu.

aşağıdaki monitör biraz fazla gelebilir ama fiyatı çok uygun

Alıntıları Göster

pardon yanlış editledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 3 Mart 2021; 21:57:17 >

• Warzone Uygulaması üzerinde xs simgesi gözüküyormu?yani bu 3 tane text.pack tam olarak ne için
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Kısa bir araştırma yaptım, sanırım en uygun yöntem şarj edilebilir piller almak. Önerebileceğiniz şarj edilebilir pil ve şarj aleti var mıdır?
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Oyunun icinde ayarlarda "game installs" diye bi secenek var. Ordan istedigimizi ekleyip cikarabiliyoruz hocam. O texture packlerde oranin icinde. Ordan tiklayinca storedan indirme sayfasina yonlendiriyor.
  • iamSymbiote kullanıcısına yanıt
    Hocam coldwar icin bayadir var o pack’ler, her ne kadar oyunu bitirdikten sonra farketmiş olsam da :)

Ama bu akşam warzone için bi pack seti yayınlandı sanki, oyuna girer girmez pack 3 uyarısı veriyor indirin fln diye. Velhasıl indirdim ama coldwar’daki multiplayer görüntüsünün yanına yaklaşamaz. Bir değişiklik de farketmedim.

Bir şeyi hatalı mi yapıyorum yoksa onun için de coldwar’daki gibi 3 pack’i de indirmek mi lazım bilemedim. 13 ayrı pack yayınlamışlar bi de.
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Ben gp recyko pro kullanıyorum. Çok memnunum.
  • Oyun kolunda Y tuşu tam ortasına basınca alıyor ama tuşu aşağı doğru kaydırarak basınca almıyor diğer tuşlarda böyle bir durum yok bunu yaşayan vaat mı acaba?

• elimdeki playstation 4 slim'i hesapla beraber satıp xbox series s mi alsam diyorum... ağırlıklı olarak nba oynayan birisiyim ara ara hikayeli oyunlarda da vakit geçiriyorum ama %70 nba diyebilirim playstation malum alınabilecek durumda değil series s hem fiyat hem de next gen özelliklerinden dolayı çekici geliyor

• Millet şu ısınma olayı hala içimde bir dert 23 Şubat'ta Hepsiburada üzerinden nethouse den almıştım. İade talebi oluşturdum. Bu iadelerde koşulsuz alınıyor mu bilginiz var mı? Birde hediye gelen gamepassı kullanmıştım bu sorun teşkil eder mi acaba? İade olursa üstüne para bulabilirsem series x alıcam bulamazsam tekrardan series alıcam en azından yenisi olursa içim rahat eder Allah kimseye pimpiriklik hastalığı vermesin

• 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Teknosada vartanin pocket modeli 4 adet 2100 mah pille 100 TL'ye almıştım şimdide aynıdır. Daha ucuzu da yoktur. Gayet memnunum. Yedekli olduğu için ne gitti nekadar gitti bitiomu vs derdi yok.
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    yazdıklarınızı okuyunca Series S size göz kırpıyor
  • 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.