Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.844
Cevap
379
Favori
1.611.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Riixdey

Benim TV de 4K. 1080p de oynuyorum oyunları. Mis gibi. Sıkıntı yaşamazsın.

teşekkürler

rahatladım

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Cihazın 4k upscale özelliği gerçekten çok iyi çalışıyor birde eğer oyunları tv nin dibinden oynamıyorsan series s i aldığın için çok mutlu olacağını düşünüyorum çünkü ben çok mutluyum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunaykr

Dün direkt Microsoft Türkiye müşteri hizmetleriyle görüştüm. Hali hazırda 3 aylık Ultimate aboneliğim olduğundan dolayı 585 TL/3 yıl aboneliği başlatamadığını söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ben 3 aylık aboneliğim + 36 ay totalde 39 ay Ultimate yapmalarını beklerdim ama telefondaki hanımefendi olmadığını söyledi.

Ayrıca bu 3 yıl 585 TL'nin kampanya olmadığını ve sürekli devam edeceğini de söyledi.

Aynı durumu yaşadım bitene kadar kullan sonra 3 yıllık satın alabilirsin. Bana da kampanya bitecek diye endişelenmeyin. Uzun süre bu sistem devam edecek dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox sitesinde stok var gözüküyor, ama türkiye sitesinde vatan mediamarkta vs yönlendiriyor. Nereden alınıyor bu ?

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • Almanyadan pazar dönecek arkadaşımın adresine 2. kontrolcü ile birlikte Series S siparişi verdim risk budur diyerek. Gelirse pazartesi teslim alırım gelmezse akıbetini merak ediyorum Yalnız kutusunu taşıyacak kadar yeri olmadığını söyledi, kutu üzerinde kritik bir bilgi var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    Hayır kutusu elzem değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kutusundan çıkarsın bavulun altina sersin kat yerlerinden ayırıp. Bana almanyadan öyle geldi 4 kol 1 kulaklik 1 series x hiç soran olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Almanyadan pazar dönecek arkadaşımın adresine 2. kontrolcü ile birlikte Series S siparişi verdim risk budur diyerek. Gelirse pazartesi teslim alırım gelmezse akıbetini merak ediyorum Yalnız kutusunu taşıyacak kadar yeri olmadığını söyledi, kutu üzerinde kritik bir bilgi var mıdır?

Tax free ile 250 euro’ya denk geliyor. Bende o şekil aldım İspanya’dan :)

• @Empty Words.

Hocam normalde Türkiye'de yaşayan biri getirecek fakat turistik schengen değil de oturum izniyle girdiği için tax free alamaz diye biliyorum/düşünüyorum. Amazon.de üzerinden kovalıyordum böyle denk geldi bir de tax free alsak tam ölü fiyata gelirdi ama sanmıyorum olduğunu dediğim gibiXbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

@oldboy83tr

Hocam sırt çantasında getirebiliyorsa sırt çantasına atıp getirmeye çalışacak. Fakat yukarıda dediğim gibi oradan vergi iadesi alamayacaksa burada da gümrükte sıkıntı çıkmamalı. Kutusuz tek konsoldan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

@Cngzhn20

Teşekkürler hocam geçen de sormuştum seri numarası vs. cihaz üzerinde demiştiniz. Kutu işini teyit etmek için sordum.

Sırt çantasında çok rahat getirir çünkü konsol çok ufak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Youtube a bakın xbox series x samsung hg70 diye videolar vardi sanırım 2k 120hz aktif olmuyordu. Freesync kapali dahi olsa net hatırlayamıyorum.

Amazon sıkıntı çıkarmaz samsung renk paleti güzel oluyor genelde. Umarım sorunsuz model gelir.

Ürün sanırım sıfır geldi. Şüpheci olunca tam emin olamadım. %98 kapalı kutu sıfırdı sanırım. Ölü piksel göremedim.

Xbox da 120 fps verdi. Ayrıca izin verirsem oyunda 4k Açabiliyor

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 2 Mart 2021; 18:25:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Almanyadan pazar dönecek arkadaşımın adresine 2. kontrolcü ile birlikte Series S siparişi verdim risk budur diyerek. Gelirse pazartesi teslim alırım gelmezse akıbetini merak ediyorum Yalnız kutusunu taşıyacak kadar yeri olmadığını söyledi, kutu üzerinde kritik bir bilgi var mıdır?

Bana da geçen hafta Almanyadan geldi. Kutusunu çıkarıp yolladı. Hiçbir sorun olmadı. Konsolu yakın zamanda satmayacaksanız hiç gerek yok kutuya

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Süper o zaman. Cok sevindim hocam hayırlı olsun. 4k olayını duymuştum ilginç geldi ama doğruymuş demekki.
  • oldboy83tr O kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Xbox sorun yok ama pc de 120-144 hz nasıl alırım onu araştırıyorum. Hdmi çıkışlı pc en az 120 alsam yeter ama o da olmadı. şirket pc kart on board

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 2 Mart 2021; 19:24:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

Arkadaşlar uzun bir düşünme sürecinden sonra series s de karar kılacak gibiyim

yalnız benim tv 4k oyunlar 1080p görüntüde sıkıntı olmaz umarım

4k eski nesil tv var bende, Philips 49pus7101

Sorunsuz oldukça net bir şekilde oyun oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

xbox sitesinde stok var gözüküyor, ama türkiye sitesinde vatan mediamarkta vs yönlendiriyor. Nereden alınıyor bu ?

24 taksit avantajı nedeniyle çoğu kişi vatandan aldı

Xbox satışı konusunda ilk akla gelen yer vatan

• şu anda her yerde 3800 3900 bandında ve stok var

• Sevgili arkadaşlar, cihazı cevabınızdan hemen sonra alacağım. Sorularım ise;

1-) Daha önce hiç konsolum olmadı, giriş için yeterli midir?

2-) 4k TV işini gelecek ay halledeceğim. Şu an evde 72 ekran ortalama smart olmayan bir led tv var, idare eder mi?

3-) Gamepass mantıklı geldi. Oraya gelen oyunlardan sıkılsam bile kütüphaneden oyun seçip satın alıyorum değil mi?

4-) Bu cihaz içerik olarak netflix, youtube vs açıyor mu?

Kendinizden de bir şeyler eklerseniz sevinirim. Yabancıyım konsollara biraz. :)

• benim de siz dostlara bir sorum olacak, iyi bir pc ve xbox one x m var. yeni nesli deneyimleme adına fiba bank ile vatan da series s alma niyetim de var. pc ve one x varken acaba series s e yatırım yapmak mantıklı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: saltukc

benim de siz dostlara bir sorum olacak, iyi bir pc ve xbox one x m var. yeni nesli deneyimleme adına fiba bank ile vatan da series s alma niyetim de var. pc ve one x varken acaba series s e yatırım yapmak mantıklı olur mu?

One x varken series s alınmaz bence...series x alınır yada ps5

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.