Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Attığım videoyu açıp izlediniz mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 21 bende de çok güzel gözüküyor. Bazı arkadaşlar görüntü sorunu yaşıyormuş acaba TV'niz ile alakalı olabilir mi?
    Bu arada NFS Heat'i denedim sanırım oyun 60 fps çalışıyor beni doğrulayabilecek var mı?

• 4quare kullanıcısına yanıt
    Ben Ekim ayı gibi oynadigimda biraz göz alıyordu forza gibi değildi kalitesi güncelleme geldiyse düzelmiş olabilir
  • 4quare kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam sizde fifa bu videodaki gibimi gözüküyor?

Buda eski yeni nesil karşılaştırması

https://uploaddeimagens.com.br/imagens/8_OHME8

• berkeerzan kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, bende oyun bu yolladığınız videodan daha iyi gözüküyor. Videoda oyun sanki PS2 döneminden çıkmış gibi. Çok tuhaf.

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4quare

Merhaba hocam, bende oyun bu yolladığınız videodan daha iyi gözüküyor. Videoda oyun sanki PS2 döneminden çıkmış gibi. Çok tuhaf.

bazı kullanıcılarda olan bir sorun sanırım güncellemeye veya fifa22 de çözerler umarım yanıt için teşekkürler

• otomatik mailde 24 saat içerisinde bilgi vereceğiz demişlerdi. ses soluk yok. telefonu da açan yok. 25 dakikadır bekletiyorlar.

• Cihaz ingiliz priz olduğundan çevirici kullanıyorum ama avrupa priz uyumlu kablo satılıyormudur? Direkt onu takarız çevirici gerekmez. Varmı satan bir yer bildiğiniz? Biraz baktım ama series için bulamadım.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Teyp kablosu denen üründen alın. Kalın olması önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denediniz mi siz? Sıkıntı olmasın?

Yok yahu ne sıkıntısı olsun. :) Halk dilinde cereyan kablosu deniyor. Bir çoğumuz bunu aldık, ama dediğim gibi kalın olması önemli.

• Şu var olur mu?

https://www.hepsiburada.com/s-link-slx-575-1-5m-0-75mm-teyp-power-kablosu-pm-bsuczlkpc249

Evet bu olur

• Eyvallah. Teşekkür ederim 👍

Rica ederim.

• hey vitru kullanıcısına yanıt
    Keşke çözümünü bulup ben de sevsem hocam ama deniyoruz hala(yeni nesil 4k Tv'de ve 1080p fena sayılmayacak bir monitörde denedim), antrenman arenasına gidip bir iki sağ sol yaparak oyuncuyu ve topu kontrol eder misiniz rica etsem, bozulma çözünürlük kaybı oluyor mu?
  • Dün akşam cihazı açtım çalıştı ama görüntü gelmedi. Kablo değiştim tv bile değiştim olmadı. Cihaz çalışıyor ama görüntü gelmiyor.

Yurtdışı supporta yazdım
    Onlarla bir şeyler daha yaptık yine olmadı. Daha önce one s de yine aynısı olmuştu. Hard reset yapınca düzelmişti.
    Bunda da denedim ama reset ekranıda gelmedi.
    Bende yattım sabah 9 da Microsoft u aradım.
    Anlattım durumu. Tamam uğraşmayın siz bize gönderin size yeni cihaz gönderelim dediler. Tamam dedim bilgilerimi aldılar. Bana mail attılar. Ups kargoyu aradım bana link attılar.
    Microsoft bilgilerini ve kendi bilgilerimi girdim. Saat dört gibi evimden gelip aldılar.

Bakalım ne zaman sonuçlanacak.

Şu ana kadat takır takır ve hızlı şekilde işledi.

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.