Şimdi Ara

XBOX SERİES S (3500TL) - 2.5 YIL ULTİMATE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Uşak İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 XBOX SERİES S (3500TL) - 2.5 YIL ULTİMATE

Açtıktan 5 gün sonra yurt dışından dönen arkadaşım hediye olarak series x getirdi. Bu nedenle satmak istiyorum.

HESAP AYRICA SATILIR (250TL) !!!!

Hesabın p1’i bende yeni cihazımdadır. Alan arkadaş sorunsuz 2.5 yıl gamepass ultimate kullanır. Oyuna para harcamazsınız.

Ürün açılsada neredeyse hiç kullanılmadı 5 günde gamepad yada cihaza zarar gelmedi haliyle temiz mi durumu nedir gibi sorulara sormanıza gerek yok.

2 YIL MİCROSOFT TÜRKİYE GARANTİLİDİR.

PAZARLIK YOKTUR. KESİNLİKLE TEKLİF EDİP ZAMAN KAYBETMEYİN.

Kargo bana aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Şubat 2023 Satıldığı Şehir : Uşak Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Sadece bilgi amaçlı yazıyorum. Tr dışı alınan hiçbir cihaz sistemde seri no görünse bile 2 yıl garantili değildir. 1 yıldır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cobainn kullanıcısına yanıt

Yanlış biliyorsun o zaman, bende konuştum avrupa cihazlarında alınan bölgeye göre değişir garanti sistemimizde yazan tarih boyunca geçerlidir dendi;

Buyur;

Şimdi sen diyorsun ki sistemde 1 yıl daha garantin gözükecek ama Microsoft bakmayacak ha?

Hem yanlış bilgilendiriyorsun insanları hem benim ilanımı baltalıyorsun. Birşeyden emin olmadan kahramanlık yapmaya çalışmayın.

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt
    Ben sormadım, kahramanlık mı.
    Attığım görüntü technopat sitesinin incelemesinden alıntıdır. Aksi geçerli ise ne güzel.
  • Ben bizzat konuştum ve doğru bilgiyi DİREKT OLARAK MİCROSOFT TÜRKİYE üzerinden temin ettim. Başka forumdan emanet bilgi ile konuşmuyorum..

• Amazon fiyatı 3850 tl 0 bir şekilde kapalı kutu alınabilir.Ps 5 çıkmasıyla fiyat düşüşü beklenebilir.Fiyat cazip değil.F/P sayılmaz.

• Bedava kargoyla daha yeni açılmış cihazı 3500 liraya gönderiyorum 350 tl daha fazla verip kutu açma fetişinizi gerçekleştirebilirsiniz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.