Şimdi Ara

Xbox Series'in kutulu oyunlarının kapak tasarımları değişiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox Series'in kutulu oyunlarının kapak tasarımları değişiyor

Her ne kadar günümüzde dijital oyunlar daha çok tercih ediliyor olsa da hâlâ oyunların fiziksel sürümlerini tercih eden bir hayli fazla oyuncu da bulunuyor. Özellikle koleksiyon yapan oyuncular için bu durum bir hayli önemli. Microsoft da son konsolu için oyunların kapak tasarımlarında bir değişikliğe gitti. 

Tasarımlar Değişiyor

Bildiğiniz gibi PlayStation, 4 ve 5 arasında net bir renk değişikliği yaparak kutuların farklılığını net bir şekilde göstermişti. Xbox ise daha çok ufak değişiklikler yapmıştı. Şimdi ise Xbox oyunlarını kapak tasarımları bir kez daha değişiyor.

Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077 yakında PlayStation Mağazası'na dönecek gibi duruyor

Tasarıma baktığımızda yine büyük bir değişikliğe gidilmediğini görebiliyoruz. Bu sefer kutuların sol üst köşesinde oyunun hangi konsollarda oynanabileceği gösteriliyor. Yeni tasarıma dair yorumları sizlere bırakalım. Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sizce daha mı iyi olmuş yoksa daha mı kötü?

Kaynak:https://kotaku.com/xbox-games-are-getting-new-box-art-1847097166

• O sol üst köşesindeki kutucuğun beyaz olması hoş durmuyor. Ama daha dikkat çekici olmuş, yapacak bir şey yok. Fena değil.

• Bende dijital değilde magazadan veya internet üzerinden alanlarıdanım bu yüzden en azından kendim iadıma konuşursam evet kutu tasarımı önemli beni al dedirtmeli ama asıl önemli olan oyunun kendisi ve oyunun hangi konsollarda oynanabileceği gibi, içerikle ilgili bilgilerin verilmesi olduğunu düşünüyorum..

• Eski kapak tasarimi daha iyiymis.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tasarımcıları kim acabaa?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çok daha güzel, modern en azından.

• Series S niye yazmıyor? Series X/S yazmak bu kadar zor mu?

• Rezalet olmuş. DVD film kutusu gibi görünüyor.

• 3 seferdir bir türlü beceremediler kapak işini. Kovun şu tasarımcıyı yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Series S'te disk okuyucusu yok. Kutulu oyunlara Series S ibaresi eklemek tüketiciyi yanıltmak olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Ha doğru onu unutmuşum yine de bir garip duruyor böyle olunca.

• Paintten beyaz şablon ekleyip üstüne dümdüz fontla yazmışlar gibi. Bildiğin Paint işi bu. Olmamış abi yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt

Genel olarak kısa ömürlü olacak diye ister istemez bir korku basıyor galiba S kullanıcılarında. .d Reddit'te de buna benzer mesajlar vardı. (S kullanıcısıyım)

• Ben daha iyisini yaparım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.