Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23262327232823292330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Ps4 Pro'yu kesin aldığım zaman göreceğiz rüyada mı? Değil mi?

Alıcaksin şimdi almalısın ne malum zam olmayacağı ben aldığımda 1700 du bugün 1900 olmuş

Zaten ikinci el alacağım,sıfır asla alacak kadar maddi durumum iyi değil.Sonuçta ailem ile birlikte yaşıyorum ve 700,800 TL param olacak.Bir de abim 1000 TL katarsa ikinci elini yine alırım.Aslında Pro ucuz konsol ama ülkemizde malum dolar kuru yüzünden,enflasyon olduğu için konsol da pahalı,neyse Pro'yu ikinci el kesin alacağım.
  • Project Scorpio Teknik Özellikleri

- 2.3GHz değerlerinde çalışan 8 çekirdekli, kendinden hız aşırtma işlemine uğramış x86 bir işlemci.
    - 6 Teraflop gücünde bir GPU.
    - 1172MHz değerinde, henüz tam ismi belirlenmemiş bir ekran kartı.
    - 12GB GDDR5 bir RAM. 326GB/s bant genişliği
    - 1TB 2.5-inch bir HDD
    - 4K UHD Blu-ray.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 6 Nisan 2017; 16:12:9 >
  • Cihaz nasil beyler turkce ozet gececek varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.3 ghz amd jaguar, cpu hayalkırıklığı

Pro da zaten 2.1 jaguar.
  • Forza Motorsport 6 engine'inde test görmüşler xbox one ile aynı görüntü ayarlarında ancak 4k ve 60 fpsde aletin sadece %60-%70 gücü harcanıyormuş. Görüntü ayarları ultraya çekildiğindede framede değişme olmamış 4k 60 fps ultra ayarlarda
  • ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
  • Tam bir 1080p canavari su ozellikler, 4k yuzunden araya gidecek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Cihaz nasil beyler turkce ozet gececek varmi

Tahmin ettiğim gibi geldi. Jaguar+Polaris. Ama 40 işlem birimi beni biraz düşündürdü. Belki de polaris'in geliştirilmiş halidir bilemem. Ama bu komponentler ile benim tahminim, rx480'den biraz daha güçlü bir konsol geliyor diyebiliriz.
  • Dunyanin en guclu konsolu Hosgeldin o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Tam bir 1080p canavari su ozellikler, 4k yuzunden araya gidecek..

eğer her oyunda 1080p çöz. desteği verilecek olursa ve ultra çözünürlük için bu güç tam performans kullanılabilecekse bal kaymak olur. exc oyunlar için ps4 kullanırım.diğerleri için scorpio alabilirim.
  • videoyu daha izlemedim ama tabloda jaguar denmemiş custom x86 cpu diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Cihaz nasil beyler turkce ozet gececek varmi

Tahmin ettiğim gibi geldi. Jaguar+Polaris. Ama 40 işlem birimi beni biraz düşündürdü. Belki de polaris'in geliştirilmiş halidir bilemem. Ama bu komponentler ile benim tahminim, rx480'den biraz daha güçlü bir konsol geliyor diyebiliriz.

RX 480 ayarında biraz daha iyi diyebiliriz.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 6 Nisan 2017; 16:20:58 >

• Fiyatı 400$ olursa iyi yoksa pahalı olur. Ps4 pro'dan çok farkı olmayan bir cihaz çünkü üstelik 1 sene sonra çıkıyor. Ps4 pro sahipleri için de iyi olacak artık x1 gibi ucube bir cihaz yüzünden multi oyunlarda aşağı çekilmeyecektir. 3-4 sene boyunca çoğu oyunda cihazların hakkını veren yüksek kalitede ve fps olarak iyi kasmayan oyunlar göreceğiz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

videoyu daha izlemedim ama tabloda jaguar denmemiş custom x86 cpu diyor

Jaguar (evolved)
  • Bu eskhioyuncu Scorpio'nun ryzen CPU olacağını söylüyordu.Bu Scorpio donanımı Pro'dan Ram olarak üstün,GPU olarak da üstün ama Jaguar CPU overclock edilmiş hali edilmiş.Scorpio bu donanım ile Native 4K'yı low,medium düşük detayda açar.Bu Scorpio 2K konsolu olmuş.Microsoft her zamanki gibi insanlara umut veriyor,sonra hayal kırıklığına uğratıyor. Sony 2020 yılında native 4K 60 fps nasıl olunur cevabını PS5 ile cevap verecektir.Ve Microsoft buna rağmen bu donanım ile konsolu 500 dolara çıkartıyor.Hadi ryzen CPU olsa 450,500 dolara çıkartırsın,ama bu donanım ile bu konsol en fazla 450 dolar eder.Hatta çok rahat 400 dolarlık konsolu Microsoft 500 dolara çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 6 Nisan 2017; 16:27:10 >
  • malesef bu cihaz tam olmamış, ps4 pro dan hallice olmuş

• Bu cihaz bu özelliklerle 500$ veya üzeri çıkarsa microsoftun vay haline

• Dağ fare mi doğurdu la yoksa videoyu izlemedim ama ryzen değilmiymiş?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc ciler bilir 4k coz lukte Islemci yuk olarak en son halkada kalir.Yani 4k cozunurluk islemcinin aman aman bir problem yaratacagi durum degil.Butun hesaplamalar Gpu ya biner dogal olarak dar bogaz yaratmaz.Rdd2 yi de orta Yuksek ayarda 4k calistirabilir..

• 
Sayfa: önceki 23262327232823292330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.