Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
76.190
Cevap
790
Favori
3.740.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış. Bir kere One X Polaris mimarisi kullanıyor ayrıca 7870 ile o seviyelere çıkamazsın. İçindeki Gpu RX480/580'den hallice.

• Sonuç nedir arkadaşlar özetleyebilirmisiniz
    Yeni konsol nasıl olacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-nesil-xbox-duyuruldu-8k-grafikler-120fps-destegi-ssd-depolama-ve-isin-izleme--138616135

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Birşey demim demim diyorumda herkes malum yerinden sallayıp duruyor.Gidin şu konsolların mimarilerine bir bakın.Bak sen xbox onex 580 590 ayarımı

Ciddiyim şu forumda çok bildiğini zannedip aslında hiçbirşeyden anlamayan yığınla insan kaynıyor.

Alıntıları Göster
    Ne güzel lan, böyle boş boş konuşup kanıt göstermeden iki tane smiley at, senden iyisi yok.

Bak bebişim, donanımlar şöyle:

Ps4'te 18 cu = 1152 sp bir gpu mevcut. 800 mhz hızında. Aslında 20 cu ama 2 tanesi fizik hesapları için kullanılıyor. Bak bakalım 20 cu gpu amd'de hangi kartlarda?

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/playstation-4-gpu.c2085

Xbox one'da 12 cu = 768 sp bir gpu bulunuyor. 853 mhz hızında. Aynı şekilde o da aslında 14 cu, 2 tanesi fizik için ayrılmış. Peki 14 cu gpu amd'de hangi kart oluyor?

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/xbox-one-gpu.c2086

Ps4 pro'nun ve xbox one x'in gpu özelliklerine de sen bak bakalım. Neye denk durumdalar gör.

• İzleyecektim intenet kasınca uyudum iyi ki uyumuşum anladığım kadarıyla tüm oyunların lego versiyonunu duyurdular

• çok ümitliydim ama bu kadar güçlü konsol tanıtıp doğru düzgün oyun çıkarmayıp lego oynatacak olmaları inanılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Sonuç nedir arkadaşlar özetleyebilirmisiniz
    Yeni konsol nasıl olacakmış
    Hocam özet olarak çok güçlü bir konsol geliyor. Oyun geliyor mu dersen geliyordur herhalde.
  • Teknik bir bilgi verselerdi bari.
  • Esas oyun konferansı seneye olacak, Sony'de o zaman gösterecek şu anda MS'nin göstermesi zaten hamle olarak doğru olmazdı.Bana garip gelen olay bu sene çıkacak Gears 5'den adam gibi video göstermediler.
  • Oyun göstermediler çünkü sonraki E3'e sakladılar. Henüz, konsola çıkış yapacak oyunları 1.5 yıl önceden göstermeleri zaten abes kaçar. Şöyle de bir gerçek var, sunum cidden kötüydü.

• Adamlar bu nesili resmen kafasında bitirmiş EA, Bethesda, Micrososft oyun bile duyurmuyorlar artık yeni nesil çıkana kadar kaliteli oyun görmeyi unutun.

• Beni en çok sevindiren olay yeni jenerasyonda artık 30 fps belasından tamamen kurtulacak olmamız.

• Xbox tan şu saatten sonra öyle single vs. ps mantığı exc. beklemeyin , adamlar 2 senedir kendi rotalarını çizdi bunu bu e3 te de gördük gelen veya gelecek olan tüm oyunlar pc yede çıkacak, buda xbox 'ı bir nevi custom pc tarafına kaydırıyor. Pc nin kılı tüyü vs. hilecisi ile uğraşmak istemeyen adam için yeni nesil xbox nispeten uygun fiyatı ile bir seçenek olacak oyuncular için donanım anlamında umdukları satışı yine gerçekleştiremeyecekler gibi bir his var içimde bunu belirleyende yeni nesil ps ve vaad ettikleri servisler olacaktır.Yeni ipler için çalışmalar başlamıştır stüdyolar daha taze elle tutulur bir şey görmek için erken gelecek sene e3 te tanıtılır çoğu
  • Bu konsol tahminimce; 1080p 120fps / 4K 60fps / ayrıca 8K video oynatma ile gelecek. Yeni jenerasyon konsollarda büyük ihtimal grafik atılımından ziyade hız ve fps üzerine çalışılıyor. Zaten grafikler şuan gayet iyi seviyede RDR2, GOW gibi oyunlar buna güzel örnekti, ancak konsollar fps konusunda çok geride kalıyordu ve yükleme süreleri çok uzundu. Yeni jenerasyon bu sorunları fixleyecektir.
  • FCKöln F kullanıcısına yanıt
    her sene aynı muhabbet
    adamlar oyun çıkarmamaktan yoruldu
    biz beklemekten yorulmadık
  • Dün, tanıttıkları elite serisi yeni kontrolcü dışında beni etkileyen bişey olmadı.
    Konsol o güçte gelirse zaten Pc de oyun oynama muhabbeti biter.Fiyat / Performans açısından 5000-7000 arası bile çıksabu konsol mantıklı kalır,pc'ye göre.Ama niyeyse tüm bunlara inanasım gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Dün, tanıttıkları elite serisi yeni kontrolcü dışında beni etkileyen bişey olmadı.
    Konsol o güçte gelirse zaten Pc de oyun oynama muhabbeti biter.Fiyat / Performans açısından 5000-7000 arası bile çıksabu konsol mantıklı kalır,pc'ye göre.Ama niyeyse tüm bunlara inanasım gelmiyor.
    Cidden fiyat konusunu bende merak ediyorum ): korkunun ecele faydası yok gerçi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Bu mesaj silindi.
    Hala gülüyorum Bana oradan bir 15 lik lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 10 Haziran 2019; 20:11:50 >
  • 750 -1000 TL arası da oyun fiyatı olur tamam işte.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.