Şimdi Ara

Xbox sahipleri olarak artık bu saçma soruna dur demeliyiz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
3.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Genellikle bu durum superonline kullanıcılarında oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve sorunum yok dedikten sonra r6 siege 40 gb'de yüklemeyi durdurdu...

• 2aydır xbox one x kullanıyorum türk telekomdan internet alıyorum 2ayda yaklaşık olarak 20-25tane yüksek gblı oyunlar indirdim hiç bir sorun yaşamadım
  • 27-28 saat konsol açık kaldı gta v yükledim online girmiyor...

• SOL'de bu sorun bir tek bana özel sanıyordum.
    gerçekten çok sinir edici bi durum. oyun oynarken çokça internet kopuyorum.
  • Bu sorunun çözümü yok mu? Superonline geçmek zorunda kaldım ve resmen Xbox live'e baglanamiyorum, devamlı kopuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: W

Bu sorunun çözümü yok mu? Superonline geçmek zorunda kaldım ve resmen Xbox live'e baglanamiyorum, devamlı kopuyor.
    Ben de sol fiber kullanıyorum. Şu an bende sorun yok. Seninkisi bireysel bir sorun olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Ben de sol fiber kullanıyorum. Şu an bende sorun yok. Seninkisi bireysel bir sorun olabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam dün bağlantıyı yaptılar, bilgisayar ve cep telefonunda sorun yok ama Gears 5 oynarken küt diye Xbox live kopuyor, ana menüye atıyor. Birkaç gün daha deneyeyim o zaman, birçok konu ve şikayet görünce Superonline ile ilgili bir problem diye düşündüm

• W kullanıcısına yanıt
    Xbox one konsolu kablosuz olarak mı bağlıyorsunuz hocam internete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexter342 -- 21 Eylül 2019; 10:36:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter342

Xbox one konsolu kablosuz olarak mı bağlıyorsunuz hocam internete
    Kablosuz maalesef modem çok uzakta. Bıktırdı bu sorun zaten. Oyunlar inerken Xbox Live kopuyor ya da komple hiç bağlanamıyorum Xbox Live'e..
  • W kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede aynı sorun vardı xbox live kablosuzda kopuyordu bende evde kablo çekiyim dedim fakat babam izin vermedi evi kabloyla döşeme diye bende powerline adaptörlerden aldım

Powerline adaptör aldıktan sonra kopma gibi hic bir sorunum kalmadı bu sorun superonline huawei modem kullanmasından dolayı oluşan bir problem bende powerline adaptör alarak çözdüm işi

Aldığım ürün ise bu
    https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-pa4010p-kit-av600-ac-guc-soketli-powerline-adaptor-baslangic-kiti-p-BD303850

• dexter342 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu o kadar etki ediyor mu gerçekten? Tam olarak çalışma mantığını anlayamadım çünkü prize takarak kablolu bağlantı gibi verim mi sağlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: W

Hocam bu o kadar etki ediyor mu gerçekten? Tam olarak çalışma mantığını anlayamadım çünkü prize takarak kablolu bağlantı gibi verim mi sağlıyor
    yüksek hızlı internet bağlantın yoksa yada lan üzerinden media sunucusu baglı değilse evde kablo ile bir farkı olmuyor.
    ama kablo ve wifi göre baglantı ve bandgenişligi dar oluyor mesela 1080p yada 4k görüntü aktarımda sorun yaşatıyor. onun haricinde sorun yaşamasın yüksek hızlı internet yoksa.
  • W kullanıcısına yanıt
    Hocam size şöyle duyum Xbox Live kopma sorunlarim bitti ayrıca bf 5 gibi FPS oyunları oynuyorsaniz ping daha düşük oluyor

Mantığı su hocam iki adet cihazla geliyor bir tanesini modemin yakınında olan prize takıyorsunuz prize taktiginiz powerline adaptörün de yer alan eternet girişine eternet kablosunu takip diğer eternet kablosunu modeme takıyorsunuz ondan sonra diğer powerline adaptoru de Xbox un olduğu odadaki prize takip bağlantıyı yapıyorsunuz sonra modemin oradaki powerline cihazında ki tuşa basıp diğer powerline modemi bulmasini bekliyorsunuz sonra kopmasiz takilmaksizin internet bağlantınız oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.