Şimdi Ara

XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
882
Cevap
24
Favori
21.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Artık en az 7 yıl kafa rahat hocam, en doğru seçim oldu sizin adınıza. Ben de aynı kombinle gidiyorum, araya CFW'li Switch de ekleyebilirim bütçeyi denkleştirebilirsem sonrasında kaparım nesli bende.

• kataaay kullanıcısına yanıt
    Benden bir lite ve V2 dock olan model geçti. İkisini de satmak zorunda kaldım. Oyunları çok pahalı.
    Şimdi diyeceksiniz bir sürü donanıma para vermişsin. Yalnız ben hiç oyun almıyorum bu cihazlara. Hala plus almadım abonelik servisin gelmesini bekliyorum. Bunlar her türlü yetiyor bence.

Switch de güzel oyunlar var ama pahalı. İkinci elleri al satı da pahalı. Hiç uğraşmak istemiyorum. CFW alabiliyorsaniz tabi güzel olur.
    Ben yine de switch yerine deck alınması taraftarıyım. Mümkünse.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt

Deck bakalım, abim yurtdışında yaşıyor ona aldırtabilirsem denk gelirsem alabilirim hocam. Ama o zamana dolar ne olur meçhul artık orası XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Güzel koleksiyon olmuş XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

Beyler banada bir hdmi çoğaltıcı lazım. Monitörde 1 tane HDMI girişi var PC ve XBOX arasında geçmek için sök tak ediyorum kabloyu uğraştırıyor. Şöyle 3 girişi olan bir cihaz lazım, PC, XSX ve PS5 takılı olacak diğer ucu da monitörde olacak. Var mı bildiğiniz veya tavsiye edebileceğiniz bir ürün?

• Teşekkürler hocam,Hub tarzında aparat olabilir. Hiç bilmiyorum. Bende 2 hdmi bir dp girişi var.

Bu arada ekip tamam.
    XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU

Ps 5 in pembe koluna hastayım. Ps 5 sahibi olursam bir nedeni de bu kol olacak :)))XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

• Rpg sever olarak benimde Switch oyunları koleksiyonum bu şekildedir. Gerçi bazılarını dün sattım.

Bunun haricinde xbox series x kullanıyorum fakat Final Fantasy XIV online oynayabilmek için ps5 düşünüyorum.

Alabilmem için oyun ve amiibo koleksiyonlarımdan fedakarlık yapmam gerekecek ileride göreceğiz.

XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU
  • tidus kullanıcısına yanıt

Tek kelimeyle muazzam

• Teşekkürler. Yukarıdaki fotoğraftan shin megami tensei ve bazı diğer oyunları satmam gerekti ama yine de göz nurum:)

Şimdi bir sonraki hedefim Final Fantasy serileri için ps 5 edinmek.

Şu an xbox ta Elden Ring ve aralarda ESO Online oynuyorum ama çok açtığım söylenemez.

• PC ve ps5 olur mu😋

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam ben de "Nintendo Switch Kullanıcısı" diyorum kendime. Şu tabloyu görünce kendimden utandım. XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

• Venom Snake kullanıcısına yanıt

Neler var Hocam, bir ara eski 3ds ve ds oyunlarına merak saldım ama baktım bütçe yetmiyor tam batak :)

Listeden eksilenler oldu mümkün olduğunda exclusive oyunları ve rpg oyunları kutulu tutmaya gayret ediyorum.

• Series s ve ps 5 kullancısı olarak konuyu takibe aldım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben Xbox'ı satıp 3080'li pc topladım. Pc + Ps5 + Nintendo ile devam

• zed Z kullanıcısına yanıt

Bende geçen günkü sunumdan sonra Series S i satıp, Nintendo Switch aldım. Ps5 ve Switch ile bir süre devam edicem. Muhtemelen seneye de Steamdeck e geçiş yaparım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir adet de Mor dualsense aldım. Kargoda.

Binlerce saat görüyorum şu resme bakınca harika koleksiyon

Hayırlı olsun.

pembe ve mor en sevdiğim renkler XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

Kollardan hangisini daha çok beğendiniz pembe mi mor mu :)

Ben de ps 5 aldım yeni yanına kol alacağım ama ikiside favori rengim kararsız kaldım:)

Pempe mor siyah. Hepside çok güzeller hocam.
    Bilemiyorum hiç. Birini seçemiyorum

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.