Şimdi Ara

XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
882
Cevap
24
Favori
21.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Plus yeni sistem oyunları duyurulmuş sanırım arkadaşlar. Liste aşağıda, daha güncelleniyormuş.

XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU
    XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONUplaystation
    PlayStation Plus games | A-Z of all game catalog titles, classic catalog, trials and more | PlayStation
    https://www.playstation.com/en-hk/ps-plus/games/
  • kataaay kullanıcısına yanıt

Demon's Souls'u yeni almıştım kardeşlikten ama olsun XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU  AC: Valhallha yı da muallakta kalmıştım hep AC oyunlarından biraz gına geldiği için ama şimdi kesin oynarım. İşte bu sistemlerin güzelliği böyle belli oluyor.

• Çift tabanca konusu varmış. Şans eseri denk geldim. XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

• Dumansız hava sahasına hoşgeldiniz hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu ay ki ps plus oyunları sızıntısı doğru çıktı

XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONUplaystation.blog
    PlayStation Plus Monthly Games for June: God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker, Nickelodeon All-Star Brawl
    https://blog.playstation.com/2022/06/01/playstation-plus-monthly-games-for-june-god-of-war-naruto-to-boruto-shinobi-striker-nickelodeon-all-star-brawl

• Bazılarınızı tartışma konusunda yakalıyorum.Çok dikkat cekiyosunuz:)Çekmeyin:)Yakında çift konsollar yazmasın diyecekler ahahhaja

• İlk souls oyunum ve ilk kez bir oyunu platinledim

Demons soulsa başlamaya çekinirken elden ringe 110 saat gömdüm @kataaay hocam, nalet oyunuun her deliğine baktım, platini de kolaymış uğraşayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hell-Riegel -- 2 Haziran 2022; 1:11:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hell-Riegel kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim hocam, sırada Demon's Souls olur herhalde . Bir kere alıştınız mı gerisi çorap söküğü gibi gelir diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam, plusla geliyor ona da girişirim ama biraz ara vereceğim çünkü elden ring devasaaa bir oyunmuş böyle bir harita olamaz :D her farklı kısma geçtiğimizde oyuna yeni başlıyormuşuz gibi hissettiriyor, 25 bölge var ya oyunda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hell-Riegel -- 2 Haziran 2022; 11:49:12 >
  • Hell-Riegel kullanıcısına yanıt

Miyazaki'nin her oyunu öyle hocam, hepsinde güzel sürprizler ve çeşitlilik bulmak mümkün. Soulslar bitince Sekiro'ya da bakarsınız, o da mesela Soulslardan da ayrı bir dünya XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

Pcde hileyle oynamıştım biraz çok güzel duruyor o da, gamepasse gelecek bir gün bence o zaman girişmek lazım XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

• Obsidian'ın Konsept Tasarımcısı Hannah Kennedy bir twet paylaştı ve son 2 yıldır avowed üzerinde ki çalışmalarını paylaşmak için sabırsızlandığı bildirdi. Büyük ihtimal Microsoft sunumunda Avowed için bir gameplay göreceğiz. Ayrıca Jez Corden'de oyunda barutlu tüfeklerin olduğunu belirtmişti gördükleri bir pre alpha gameplay de.

XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONUHannah Kennedy Online™twitter
    “Man...it's gunna be extremely cool when I can finally share what I've been working on for the last 2 years 👀”
    https://twitter.com/hothambone/status/1533672680901074945
  • Bio’da unannounced project diyor bu arada, obsidian’dan bir oyun daha geliyor olabilir.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Avowed ve Outer Worlds 2 nin harici bir oyun daha olacaktır kesin. Obsidian çok yetenekli bir stüdyo. Bir ara New Vegas 2 muhabbeti dönmüştü Microsoft ile arasında.

• https://www.youtube.com/watch?v=JNrqyml09yA

• XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU

Koleksiyon yavaş yavaş tamamlanıyor.
    Son 2 dualsense ile 1 tane de Xbox gamepadi kaldı gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 10 Haziran 2022; 17:10:59 >
  • aschil kullanıcısına yanıt

Hangi renk ya da modelleri almayı düşünüyorsunuz hocam? XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

• Yok aldım kargodan gelmesini bekliyorum. Bazılarını forumdan aldım.
    Mavi olanı @pauLevesque den aldım mesela.
    Diğerini @avanak_abdi den aldım.
    İkisini de ikinci el olarak bekliyorumdum, sıfır kullanılmamış ürün gibi. İkiside.
    Gelecek olan pempe dualsense beyaz Xbox kolu, bir adet daha beyaz dualsense var.

Daha da ben bir şey almam. Yeter

• aschil kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam o zaman, güzel günlerde kullanmanızı diliyorum şimdiden XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU 

Sağolun hocam. Birde akım korumalı priz aldım ama Xbox tarafında pek önerilmiyor. Xbox da zaten dahili akım koruma var. Sadece prizin topraklama olması önemli. XBOX & PlayStation & Nintendo - ANA KONU

Setubim çok güzel oldu bununla beraber.
    Steam deck de alma niyetim vardı. Artık ondan caydim. Bunların içeriklerine yetissem yeter de artar bana.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.