Şimdi Ara

Xbox Play Anywhere Programı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims
    Sağol hocam, dediğim gibi olsa altmış dolar gift card,25 lira iade,70 da keyi satsak 85'e Horizon 3 oynama hayallerim vardı.

Ne tesadüf, bende de vardı aynıları.
  • Herkesin yanlış yorumladığı şu play anywhere muhabbeti.

1-2 aydır internette dolanan bir yazı xbox a klavye mouse desteği gelecek.

Play anywhere için yapılan yeni açıklama playanywhere için sadece bu çıkan oyunlar olacak.

Herkesin düşüncesi microsoft xbox ı bitirecek.

Gears of war 4 ün pc den mouse ile oynanıp cross play oynanması.(kesinlikle xbox one a klavye ve mouse desteği yakinda)

Gears of war 4 ün nvidia kartlarin yaninda hediye verilmesi.

konsolda oynanmayacak iki oyun türünden biri olan strateji oyunu tarzı bir oyunun yani halo wars 2 nin xbox one a çıkmasi.

Bunlarin hepsini kafamızda bi yorumlarsak microsoftun amacı bilgisayardaki oyunculari xbox a çekmek.
    Xbox a klavye ve mouse getirerek daha çok oyuncuya ve daha cok oyub turune sahip sahip olmak.

Sen adama klavye ve mouse ile bilgisayarda gears of war 4 oynatiyosun.Sonra gears of war 5 i sadece konsola özel yapiyosun.konsola klavye ve mouse özelliğinide getiriyosun .o saatten sonra bir insan bilgisayarda oyun arar mi?
    Ben xbox one aldiktan sonra arkadaslarimin yorumlari dpad ile nasil nişan aliyosun.kanka alisinca kolay diyorum adamlar bana küfür ediyo.Adamlardaki şu ön yargi kirilsa zaten bilgisayarda oyun oynayan kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.