Şimdi Ara

Xbox oyunlarını Xbox 360'da oynamak? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fable 2 deki Tearing (yırtılma) durumunu önleyecek bir çözüm var mı?

fable2 720p hdmi ile bağlantı yaptım ancak yırtılmayı engelliyemiyorum. 100 hz lik bir tv de sorun halledilebilir mi? yırtılmanın dikey tarama ile ilgili olduğunu duymuştum.

normal s video kablosuyla bağlatı yaptım biraz sorun çözüldü.bazı yerlerde ise hala oluyor.

bu sorunu çözen yada bilen yardımcı olursa sevinirim.

mass effect 2 de tearing problemi var mı?

yada xbox 360 oyunlarının hangilerinde bu problem var. bana bir liste yapabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

quote:

Orijinalden alıntı: atalay_cankaya

Evet bugün denedim Halo 2'yi Xbox 360'da XLink kai üzerinden multiplayer oynanabiliyor yani 30 ms sınırlaması yok Xbox 1 oyunlarında coop yapabilecekler varsa Xbox 1 oyunlarında p.m atsın

Wayyy.Bu olay çok deli olabilir,deatmatch modu filan sorunsuz oynanıyorsa başlıyorum hemen işlemlere.

Oluyor hocam oluyor bu olayı denemek isteyip yapamayanlar olur ise yardımcı olmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay_cankaya -- 29 Temmuz 2010; 2:33:15 >

• Devil01 bilgiler için çok teşekkür ederim. Elimde orjinal oyun yok. Munch's oddysee ye ait indirdiğim iso dosyası rar dan çıktığında 8 GB boyutunda ve xbox360 uyumluluk listesinde yok. Bölge kodu uyumlu. Kafamın almadığı şey şu ki bu oyun eğer 360 ta çalışmıyorsa neden boyutu bu denli büyük ve indirdiğim yerde neden xbox 360 ismi geçiyor. çalışıyorsa ben neden çalıştıramıyorum. uyumlu ve uyumsuz oyunları birbirinden ayıran ne? herhangi bir işlem yapılabilir mi? Bu oyunu 360 ta oynamaya takmış durumdayım
  • blackcats çok az xbox oyunu barındırıyor usenet de bulamıyacağınız xbox oyunu yok diyebilirim sonra en son TL'de Xbox paketleri yayınladı bayağ büyükçene onlara bi göz atın
  • Arkadaşlar bende xbox360 slim mevcut ben bazı xbox1 oyunlarını oynamak istiyorum makinam fw li oyunları nerden indire bilirim yardım ederseniz sevinirim.
  • ya beyler şu işe bi acıklık getirin artık biriniz diyor oynanıyor biriniz diyor oynan mıyor yok dl dvd cekersen oynanır biri diyo hd lazım şimdi tek soru şu makiman fw li hdsiz xbox 1 oyununu dl dvd ye çeksem oynaya bilirmiyim saygılar..
  • aurora,da nasıl oynayabilirim fikri olan varmı?
  • pascal24 kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.