Şimdi Ara

Xbox oyunlarında Black Friday indirimi başladı: %85'e varan fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox oyunlarında Black Friday indirimi başladı: %85'e varan fırsatlar

Kasım ayı bildiğiniz gibi hemen hemen her mağazada indirim anlamına geliyor. Özellikle oyun dünyasında birçok indirim görebiliyoruz. Geçtiğimiz saatlerde de bu mağazaların arasına Xbox katıldı.

Ayrıca Bkz.FIFA 22 ilk kez büyük oranda indirime girdi

İndirimlere baktığımızda popüler birçok oyunun indirimine girdiğini görebiliyoruz. İndirimin oranı ise yüzde 85'e kadar çıkıyor. Tüm indirimlerin olduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda da öne çıkan oyunları görebilirsiniz. İndirimlerin son tarihi ise 2 Aralık.

Xbox Black Friday İndirimleri 

• Oyun 600 den 400 e iniyor bunuda indirim olarak haberde okuyoruz geldiğimiz noktaya bak ..
  • Kara cuma diye diye her günümüz kara oldu.
  • Bu "inik" halimi? Ölüsü bu mu?
  • Red dead redemption 2 Ultime sürümü 600 küsürden 200'e düşmüş. Almak isteyen alabilir güzel bir indirim
  • 3-4 tanesi hariç hepsi gamepass-ea play de var zaten. ultimate alıp hepsini senelerce oynayabilirsiniz. fifa 22 de birkaç aya gelir gamepasse zaten. 21 den biraz daha devam edin ölmezsiniz her sene aynı oyun zaten.

onun dışında ben bu oyunu hep oynarım dediğiniz oyunlar haricinde boşa para vermeye gerek yok dediğim gibi zaten çoğu gamepas-eaplay oyunları. ben kendi paramla bi gta 4-5 bi de witcher 3 aldım mesela. onun dışında çoğunu gamepasten oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 20 Kasım 2021; 15:22:52 >
  • Metro Saga Bundle güzel fiyata düşmüş, 60 TL olmuş. Paketin içinde Metro 2033 Redux, Last Light Redux ve Metro Exodus Gold Edition var. Aynı paket ise PlayStation tarafında indirime girmemiş, orada 575 TL :)
  • İndirim????
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Back 4 Blood, Forza Horizon 4 ve Psychonauts 2 haricinde diğerleri gamepass-ea play'de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettzell -- 20 Kasım 2021; 17:29:04 >
  • bulduren B kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed Valhalla PS4 & PS5 fiyatı 235 TL Xbox fiyatı 300 TL iki konsol arasında zaman zaman böyle farklılıklar oluyor :)
  • Mettzell kullanıcısına yanıt

nba ve fifa zaten geliyor yazımda söylemiştim. f1 in de bir oyunu vardı 2020 miydi bilmiyorum o da ea play kapsamındaysa 2021 de aynı şekilde gelir.

• Allah game passi başımızdan eksik etmesin…
  • Far cry 5 ultimate surumunu epic te indirim kuponuyla 30 tl ye aldiydim. Burada 120 lira
  • xbox'u boykot eden var mı? kara cuma yazmışlar. Xbox oyunlarında Black Friday indirimi başladı: %85'e varan fırsatlar 

• Dalga geçiyorsunuz.
  • Dolar 12 TL ye doğru giderken bu fiyatlar görüp görebileceğiniz son iyi fiyatlar 70 dolar kaç TL yapıyor ona göre düşünün bence
  • Metro bundle i aldim bide doom sezon pass i almayi dusunuyorum sagolsun xbox guzelligine devam ediyor. Birde su gamepass ultimate i uzatmanin yolu olsa guzel olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.