Şimdi Ara

Xbox oyunlarında Bahar İndirimi başladı! %70'e varan fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yine sacma sapan Bi dh haberi daha indirime bak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İndirim mi? İndirim nerde la, ben görmedim bazaar da.

DH yine yaranma derdin de
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt

Steam ve Epic games'teki sıfır fiyatları bile daha ucuz bu oyunların.

• Özet: Game Passi olanın bakmasına bile gerek olmayan bir haber. İndirimler nasıl bilmiyorum. Çünkü bu tarz indirimlerde özellikle eski oyunalarda güzel indirimler olabiliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cok merak edıyorum verdikleri alt tarafı bı oyun keyi değilmi,yapımcıya giren cıkan yok ne var yani Türkiyeye özel olarak bölgesel fiyatlandırma yapsalar steam gibi.

400 tl ye 1 kişi alıcagına 100tl olsa 5 10 kişi alsa daha karlı olmazmı onlar için.

• Read Dead Redemption 2, Witcher 3, Metro Bundle ve Tomb Raider: Definitive Edition aldım. Yeter ağam ben iptalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 mart günü AC valhallayi KDV dahil 329tl ye aldım xbox için. Bu bindirim olmuş indirim adı altında

• İndirimlere bak çay demle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Nisan 2021; 10:38:3 >
  • Haberi yapan editörün acil göz doktoruna gitmesi gerek

• RDR2'yi daha yeni almıştım keşke bekleseydim sadge

• JustNaggy kullanıcısına yanıt

hocam bi uygulamadan like almışsın hangi app o, bize düşmüyoda :D

• quote:

Orijinalden alıntı: micropod

13 mart günü AC valhallayi KDV dahil 329tl ye aldım xbox için. Bu bindirim olmuş indirim adı altında
    Hiçbir Ubisoft oyunu o parayı etmez o oyunun hakkı en fazla 100 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konsol almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle bir dakika bile düşünmeden xbox alın ben bunu ps4 pro sahibi olarak söylüyorum. minecraft dungeons alıyım dedim oyun ps4 de 140 tl. xbox da bedava gamepass direk eklenmiş.

proya ssd taktığım için burdan devam ediyorum. ps de sadece oynadığım oyun division 2 özel oyunlarında içine ettiği için bu ps tarafındaki son konsolum bundan sonra series x den devam edeceğim

ayrıca ps4 prom samsung ssd li çok hızlı beyaz renk şarj istasyonu dikey tutma aparatı ve horizon oyunu var almak isteyen olursa 3800 tl

• gta 5 yeni nesil güncellemesi bedava olacağını bilsem alırdımda şimdi alıp bir kaç ay sonra tekrar yeni nesil güncellemesine para vermek istemiyorum

• Rdr2 mtc de 166 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 3 Nisan 2021; 23:58:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.