Şimdi Ara

XBOX OYUNLARINA GELEN MANYAK ZAMLAR (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
3.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence arakdaşların satmasın beklesinler güncellemeyip işlem yaptırsınlar satsalar birdaha cihaz alamazlar çok pahalı çünkü yada satıp direk işlemli cihaz bakıcaklar
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Konuştum benzer şeyler söyledim fakat takmıyorlar. Gerçekten kendileride bu fiyatlara inanılmaz nefret ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    onlarda haklı adam bir bakıyor 300 tl yarin alıyım diyor 470 tl yapacak bişi yok satsınlar artık sadece parası olan orginal oyun oynicak digerleride anca youtubedan izliyerek bitiricek

zaten pc dizmek imkansız konsol alıp orginal oyun almak zorlastı yapacak bişi yok
  • Ps yine ucuz kaldı :)

• classlord kullanıcısına yanıt
    Ps çok büyük zam yedi ps yüzünden xbox oyunlarınada zam geliyor asıl ps zam yaptı. Xbox hissettirmeden yapıyor ps direk aleen rdr 2 hala xbox da ucuz bfv ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

selam bügün dedigin oyuna zam gelmiş

KINGDOM HEARTS Ⅲ- Bundle
    ₺468,75

Dün alamadım tam almak için girdim 468'i görünce zaten sinir oldum. Tek umut PC'ye çıkması artık en iyi fiyat oradan gelir. 209 TL olsaydı bir müşteri daha kazanacaklardı ama keyifleri bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Ps çok büyük zam yedi ps yüzünden xbox oyunlarınada zam geliyor asıl ps zam yaptı. Xbox hissettirmeden yapıyor ps direk aleen rdr 2 hala xbox da ucuz bfv ucuz
    Al birini vur ötekine hepsi mevcut ortamı değerlendiren çıkarcılar , oyundan da konsoldan da soğuttular . Umarım en kısa surede batarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 6 Ekim 2018; 20:3:13 >
  • classlord kullanıcısına yanıt
    diyorumya birisi yapıca hemen öbürüde yapıyor bu aynı marketlerdeki fayiş zamlar gibi xbox sony den gördü xbox da oyunları zamlamaya başladı ama bunu ilk tetikleyen xbox dı gold ve gamepass zammı ile

kısaca gene 2000 li senelere döndük o dönemde pc yapmak çok zordu suan çok daha zor o donem original oyun 700 1000 tl idi suandada oyunlar 500 baremi aşmış durumda yani tek çare iyi bir pc yapıp korsan devam etmek yada korsan ps4 başka hiçbir alternatif yok oyun oynamak için
  • Gamepass teselli armağını oluyor biraz. horizon 4 çıktı onu oynuyorum, fifaya geç kaldım 470 tl olmuş:/ galiba benimde rdr2 son oyunum olacak.

Para pul oldu, enflasyon açıklamasından sonra tuik başkan yardımcısını da görevden aldılar. Enflasyonla savaşıcaz dedikleri bu olsa gerek.

• x3x kullanıcısına yanıt
    oyunlar çok pahalı artık dedigim gibi çogu kişi pc ve korsan nere varsa oraya yönelmeye başladı artık yapacak bişi yok

bu arada rdr 2 benimde konsola satın aldıgım son oyun olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 6 Ekim 2018; 21:49:46 >
  • x3x kullanıcısına yanıt
    yanlış konusuyorsun gardaş ne enflasyonu ,ne krizi manipülasyon o bi kerem ameriganın oyunları dıj güjler dıj

• günceldir fiyatlar degişme oldugunda editlencektir
  • Fakir olduğumu hissettim şu an ben fakir mişim

• Bu fiyatlar böyleken bende xbox one s konsol almayı düşünüyorum.Alsammı almasammı acaba? Vatanda 2000 tl fiyat var yanında 3 oyun 3 ay gamepass 3 ay live gold hediye.Nasıl bi yol izlesem kafam çok karıştı fikir verebilcek varmı?
  • kesinlikle alınmaz ileriye yönelik degil çünkü xbox a zamlar art arda gelcek pc yapabiliyorsanız pc yoksa işlemli ps4 lere bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 7 Ekim 2018; 21:16:43 >
  • Pc toplıyamam 2 bin lira verebilirim anca. Onunlada düzügün bir bilgisayar toplanmaz.Acaba diyorum konsolu alıp 1 yıl ea acces ve 1 yıl live gold alsam pahalanmadan 1 yıl sonra nasıl olur dahamı pahalı olur yoksa eski fiyatlar düşermiki? Zaten oynıyacagım oyunlar bf5 rainbow daha cok fps tarzı online oyunlar.İşlemli ps4 nasıl oluyor onlarda online oynanabiliyormu?
  • ado1231 A kullanıcısına yanıt
    alsan bile zaten kosol sana 2k dan fazlaya patlıcak

2000 cihaz 179 gold 65 ea acces

ea önce alırsan bfv de indirim yapıyor 245 e bf5 geliyor rainbow un fiyatını bilmiyorum

sana cihaz rainbowla birlikte 2500 e patlıyor

deger diyorsan bilemiyorum

gold 440 tl olcak bundan sonra artık bu satten sonra yani 15 ekimden sonra tüm oyunlar standart 470 tl olcak yani konsol çok çok pahalıya geliyor gold vs bile alsan

işlemli ps4 bildiginiz internetten indir içine at oyna :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 7 Ekim 2018; 21:30:57 >
  • @asko56

İkinci elede güvenemiyorumki nasıl kullanılmış konsolun içi açılmışmı açılmamışmı tanıdıgım birinde olsa hadi neyse.
    Konsol için 2 bin limitim var oyunları zaten aldım say sen mesela :) 1 yıl sonra ea acces ve live gold ne olur acaba 1 yılda uzun bir zaman değişim olurmu fiyatlarda dahamı cok yükselir ne olur.Başka oyun olarakta belki ea accesin içeriği değişir yeni oyunlar gelir. Birde live gold dan aylık oyunlarla kendimi tatmin ederim heralde sizce mantıksız mı düşünüyorum ?
  • ado1231 A kullanıcısına yanıt
    diyorumya hocam gold 440 tl olcak 1 sende geçse 440 tl kalcak 12 aylık için oyunlar içinde en düsük 470 ile 500 tl arası olcak standart oyun ea acces 65 suanda onla ilgili bir zam yok

zaten 2.el demiyorum 2000 e sıfır diyorum varsa öyle hesapladım

işlemli ps4 leride yasadıgınız yerdeki spotçu konsolculardan alabilirsiniz 1700 e
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    İlgin için çok saol ben düşüniyim biraz daha yanlış bir karar vermiyim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.