Şimdi Ara

XBOX OYUNLARINA GELEN MANYAK ZAMLAR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
3.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen geleceğe dönük döviz artışını da dikkate alıyorlar arjantinde asgari ücret ne kadar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Arjantin Asgari ücret: 9,094 Dolar (Yıllık) int de yazan
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    hocam cidden manasız fiyatlar asıl xbox ın yapmaması gerekiyor bu xbox disardan oyun alanları banlamadımı 14 günlügüne ozaman bende gidiyim arjantinden diziyim gold vs oyunları şaçmalık başka bişi degil fırsatçılık yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 6 Ekim 2018; 11:22:8 >
  • Pc ye dönsem ekran kartı 660ti antika masraf çıkacak artık 6 ay bekleriz odyssey oynamak için

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    pc ye ve korsan ps4 e dönen çok suanda acayip derecede fazla insan korsana dönüyor bu fiyatlar yalanır yutulur degil

bende pc var en azından çıkan oyunları indirir oynarım ama xbox için çok zor artık oyun alımı yılda 1 kere alcam onuda özenle seçerek alcam artık yapacak bişi yok

artık oyunlar kardeşlikle bile pahalı
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Bence xbox ülkeden usulca çekilsin , giderkende diğer store lardan alışveriş kilidini kaldırsın Arjantinden oyun alır oynarız sıkıntı yok , şaka bir yana bu işin gidişatı o tarafa doğru gider bu istikrarsızlık sürdüğü sürece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 6 Ekim 2018; 11:56:3 >
    büyük ihtimal degil artık kesinlesti pc ve korsan ps4 e yönelim ciddi anlamda arttı herkes pc topluyor oyun oynamak için

xbox da türkiyeden defolsun gitsin türkiyede yokken gold vs ye daha ucuza key olarak ulasıyordum hindistan store dan alışveriş yapıyordum defolsun gitsin xbox hiçbir halta yaramaz tr ye geldi geleli berbat
    Xbox ta kırılsaydı zaten ortalık curcuna olurdu ,benim için sıkıntı yok oynamadığım her oyun benim için yenidir , bu sene içerisinde oynamak istediğim tek oyun RDR2 onuda almadım bu fiyatlara oyunda almam, live üyeliğimi gamepass üyeliğimide yenilemedim 2019 yaza kadar var , o vakit geldiğinde tekrar duruma bakarım ,gidişat hala aynı veya daha kötü olursa yurtdışından uyguna bulmaya çalışırım olmadı konsollara benzin döküp yakıp birini xbox un diğerini ps nin genel müdürlükleri önüne fırlatırım
    Cebimde 585 tl para vardı haytta en çok bekledigim oyunlardan biri tam 8 sene sonra rdr için para biriktiriyordum

Aslın bu gold zammına gold alıcatım ama rdr ye zam gelcek diye rdr yi aldım sonra ea acces derken 150 tl kaldı onada 6 aylık gold aldım artık 6 aydan sonra bıkarım kaldırırm cihazı geçer gider yada key alıcam gold

Online güvenilir kırekler geldiği gibi xboxu kıracağım. Bu saçma fiyatlar yüzünden benim gibi öğrencilerin başı iyice ağrıdı ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Online güvenilir kırekler geldiği gibi xboxu kıracağım. Bu saçma fiyatlar yüzünden benim gibi öğrencilerin başı iyice ağrıdı ya
    Xbox one veya xbox one x’in kırılacağını mı düşünüyorsunuz?

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Zaten bu ülkede ögrenci olmak kadar zor bişi yok pc istesen 15k ee konsol desen sadece one x 3500 daha oyun gold vs yok en mantıklısı korsan ps4 başka alternatif kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Xbox one veya xbox one x’in kırılacağını mı düşünüyorsunuz?

Kırılma ihtimali %1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox tahminimce kırılamaz

• Bugün 370 tl ye rdr2 sipariş ettim. Muhtemelen bir oyuna vereceğim son para bu oldu. Artık eldeki oyunlarla idare edeceğim. Bu fiyatlarla oyun oynamak akıl işi felan değil.

• omenhope kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun hak eden oyuna verilir zaten rdr kesin yılın oyunu olcak yılın oyunu oldumu hediyeside gelir :D
  • selam bügün dedigin oyuna zam gelmiş

KINGDOM HEARTS Ⅲ- Bundle
    ₺468,75

XBOX OYUNLARINA GELEN MANYAK ZAMLAR
    Sağolun serinin 1. oyunu yeni oynamaya başladım ve beni inanılmaz sardı. Evet hak eden oyunlara para verilir ama bu tarz oyunlarda çok nadir. Yılda bir iki.

• serinin 1.oyununu 4 defa bitirdim gece at sürmesi acayip zevkli yıldızları filan izlemek gelsin artık ya :D

bu arada en para ilemi aldınız yoksa vakıf ilemi hocam
    Benimde genel favori oyun türüm online fps tps olduğundan ve de ps4 koluna alışamadığımdan(v2 ps4 koluyla u4 oynadım,gta v heisti bitirdim ki ağırdı) malesef offline crackli ps4 kullanamıyorum. Yoksa hiç durmadan ps4'e geçerdim. Okulumdaki samimi olduğum kişilerde ps4'ü kısırlaştırıp satmaya başladı fiyatlar inanılmaz diye

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.