Şimdi Ara

XBOX OYUNLARINA GELEN MANYAK ZAMLAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
3.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bügün store u açtım şaşırdım kaldım ön siparisten çıkan ac örigins fiyatı dudak uçuklatıcı suanda tomb rider hala aynı 209 tl çogu oyuna gelmiş red dead ve bfv hala ön sipariste oldugu için aynı ama gelen zamlar iç açıcı degil

red dead ön siparisten çıkınca daha yüksek fiyatlar gelebilir almayan arkadaşlar incelesin

EDİT:arkadaşlar bügünün astronomik zammı shadow of the tomb rider ile açmış olduk golda 157 tl olan oyun birden 470 yapıp 350 tl ye indirim yapıldı yani kısaca protesto xbox için hikaye takmıyorlar bile ps4 içinde aynı konu söz konusu
    https://ibb.co/imD8op shadow of the tomb rider
    https://ibb.co/hfoxg9 Just Cause 4
    https://ibb.co/km7hg9 EA NHL 19
    https://ibb.co/hoLUTp NHL

EDİT TARİH 11.10.2018

12.10 2018 itibari ile division 2 ye manyak derecede zam gelmiştir
    https://ibb.co/m9W3Op

14.10.2018 itibari ile rdr2 ye zam gelmiştir alamanyan arkadaşlar için geçmiş olsun
    https://ibb.co/gmmuZU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 14 Ekim 2018; 18:21:39 >

• Ben hep 50 liralık zam alıyorum
  • aschil kullanıcısına yanıt
    öyle olmuyor işte :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Ben hep 50 liralık zam alıyorum
    Ben de hep 50 liralık oyun alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mbaydogan kullanıcısına yanıt
    :D :D
  • Bu saatten sonra bu fiyatlar kolay kolay inmez

• Ben hep 65 liralık Ea Access kullanıyorum
  • AC Odyssey fiyatı şaka gibi rezilsin Ubisoft.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlara neden bu kadar şaşırdınız ki? Playstation Store'da neredeyse 1 aydır fiyatlar bu şekilde yüksek. Hatta bir kaç mesajımda, henüz xbox'da ki oyunlara zam gelmediğini filan yazmıştım ki, Bops 4 ve RDR2 ile zam şöleni başladı, peşinden diğerleri geldi.

Bu fiyatlara alışsanız iyi olur arkadaşlar. Şu an için tek tesellim, Fıfa 19, Bops 4 ve Forza Horizon 4'ü düşük fiyattan alabilmiş olmak. Önümüzdeki bir kaç yıl yeni oyun almak hayal olacak!
  • Beyler biraz konu dışı olacak ama konu açmak yerine buraya yazayım dedim. Pre-Order siparişinde son 10 günde para çekme olayı sadece kredi kartları için mi geçerli? Xbox kanadında da zamları gördükten sonra Kingdom Hearts 3'ü satın alıp aradan çıkartmak istiyorum.
  • Bütün banka ve kredi kartları için oyun ücreti son 10 gün içinde çekilir

• Hocam bu oyun ön sipariste 332 tl idi 500 tl şok edici bir rakam 168 tl zam mı olur büyük ihtimal rdr de ön siparisten çıkınca çok pahalı olcak 332 tl lik oyuna böyle zam yapılıyorsa 370 lik oyuna vay ki vay

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Bütün banka ve kredi kartları için oyun ücreti son 10 gün içinde çekilir
    Eyvallah hocam zamlanmadan almakta fayda var o zaman.
  • 3 ekimde rdr yi aldım kafam rahat baya bir oynarım 8 seneden sonra ilaç gibi geldi 360 ı sırf red dead oynamak için açıyordum artık. Bunu baya bir oynarım ben :)

Yani kısaca sevdigin oyunları biran önce al yoksa zam geliyor

Red dead 2 şahane gün sayıyom wallahi kaldı son 20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 6 Ekim 2018; 1:19:27 >
  • quote:

3 ekimde rdr yi aldım kafam rahat baya bir oynarım 8 seneden sonra ilaç gibi geldi 360 ı sırf red dead oynamak için açıyordum artık. Bunu baya bir oynarım ben :)

Yani kısaca sevdigin oyunları biran önce al yoksa zam geliyor

Red dead 2 şahane gün sayıyom wallahi kaldı son 20
    Bu son 10 gün olayı iyiymiş şimdiden para hesaplama derdinde olunmaz en azından. Hepimizin gözü Red Dead'de zaten bakalım kaliteli oyun olacağından şüphem yok. :)
  • Mantıgı güzel diyelim örnek rdr siparisi geçtin cebinde para yok ama son 10 gün kala parayı denkleştiririm dedin ama bir baktın zam gelmiş oyuna aha dedin yandık ne yapcaz ama söyle bir acantajı unutmuş olmuyorsunuz oyunu önceden ön siparis de hangi fiyat ise o ödenir :) 470 bile olsa 370 ödücez bunada şükür ama ac oddsey alan yaşadı 332 den aldı suan 500 p2 sini satsa 250 tl ;)

• quote:

Mantıgı güzel diyelim örnek rdr siparisi geçtin cebinde para yok ama son 10 gün kala parayı denkleştiririm dedin ama bir baktın zam gelmiş oyuna aha dedin yandık ne yapcaz ama söyle bir acantajı unutmuş olmuyorsunuz oyunu önceden ön siparis de hangi fiyat ise o ödenir :) 470 bile olsa 370 ödücez bunada şükür ama ac oddsey alan yaşadı 332 den aldı suan 500 p2 sini satsa 250 tl ;)
    Ütopik rakamlar cidden bu fiyatlara 2.elde bile alıcı bulmak zorlayabilir. Kingdom Hearts PS4'te zam yemiş Xbox tarafı şimdilik unutmuş onu görünce hemen ön siparişe gitti aklım. 209 TL'yi görünce çok iyi fiyat der hale geldik mecbur. Metro Exodus'ta hala 180 TL buda çok iyi bir fırsat artmadan almak lazım.
  • Anlamıyorum arjantin fiyatları bizim yarımız kadar alım gücümüz çok mu iyi

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun arjantinle bir alajası yok paramız degersiz doviz artıcagı için bu fiyatları degiltirmemek için suan böyle yapılıyor yani kısaca ülke çok eskiden oldugu gibi digital yokken tr de orgünal oyun yeni gelmişken hatırlıyorum bir oyun ozamanın parası ile 700 tl idi aynı o günleri suan yaşıyoruz kimse orignal kullanmıyordu artık eski günlere geri dönüyoruz korsana yönelim ciddi anlamda artıcak

• benim için psikolojik sınır 200 dür onuda yarısını başka bir arkadaşa vermek koşulu ile ister satsınsan ister satmasınlar umrumda olmaz , istedikleri zaman alım gücü düşük ülkelere , düşük fiya politikası uyguluyorlar. Kutulu icin çok ucuk olmadığı sürece fiyat artışı bir nebze anlaşılır ,nakliyesi basım maliyetleri vs. ama dijitalde ben bu durumu anlamıyorum , biraz yapımcı birazda microsoft karından feragat edip tüketiciye ulaşılabilir seviyede ürün sunmaları gerekiyor Tr pazarındaki varlıklarını sürdürebilmeleri icin , bu fiyat politikası insanları zorlada olsa korsan kullanıma itiyor pek tasvip etmesemde o konu şahışların kendi bileceği iş , oynayında demem oynayan icinde bir şey diyemem . Maliyette bir yere kadar , 2- 3 oyun harici genel gecer bir seviyede oyunda gelmiyor bakıyorsun önceki oyunun kabuk değiştirmiş hali iki üç şey eklemişler kaktırıyorlar , ac olmuş 500 lira yazık arkadaşlar paranızın değerini bilin bu fiyatlara oyun almak biraz abesle iştigal benim gözümde , alanada bir şey demem kendi tercihidir saygı duyarım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.