Şimdi Ara

Xbox onex usb de sürekli enerji var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba önemli ? Bir xbox one x kullanıcısıyim..usb den harici hdd bağladım...makinayı kapatsam dahil usb de enerji oluyor ve hdd sürekli çalışıp ısınıyor boşuna bende herseferinde kabloyu usb takip cikarmamal içim ne yapabilirim varmıdır bir çözümü ? Cevaplarsanız sevinirim....teşekkürler....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayarlara bakmayı denediniz mi?
  • Konsol açılış ayarlarında hızlı açılış seçeneği aktif ise, konsol kapalı olsa bile enerji olacaktır. Bunun için ya hızlı açılış seçeneğini iptal edin, yada konsolu kapatırken ayarlar kısmından tam kapat seçeneği ile konsolu kapatın.@vanquash

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 25 Ekim 2018; 11:16:52 >
  • Ayarlardan kapatabilirsiniz ya da direk tam kapat dedikten sonra fişi komple çekeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: theShadowrun

Ayarlardan kapatabilirsiniz ya da direk tam kapat dedikten sonra fişi komple çekeceksiniz.
    Tam kapat sonrası fişi çekmenize gerek yok.
  • Erkka kullanıcısına yanıt
    Denedim tabi tam kapat ...15 saniye konsoldan basılı tutup da kapattım ama nafile ...yok enerji sürekli oluyor ...peki sizdede böyle mi ...

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Onların hepsini denedim ..ama yok olmuyor sürekli enerji oluyor ..sizin makinada mi böyle bir denetbilirseniz sevinirim ...

• theShadowrun kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan derken usb e alakalı bir ayar göremedim ama tam kapat seçtim denedim..değişen bir şey yok eneji kesmiuor usb lerde i

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Maalesef mantiken tam kapatda olması gerekir ...fakat enerji usb lerde sürekli oluyor...acaba siz de cihazınızda bir deneyebilirseniz ..sevinirim...sizdede mi öyle acaba ?

• Aslında hem Xbox hemde harici hdd standby konumda duruyor. Yani harici çok çok az enerji harcıyor. PC deki gibi tamamen kapanmıyor maalesef.
  • aynı sorun bendede vardı 2.5 hdd takılı 2tb lık harici hdd kutu içinde bende çok baktım çözüm yok gibi
    ama ben kendi çözümümü buldum harici hdd kutusunun yanına dügme taktım usb nin power girişi olan artı sınıa
    tek dügme ile hdd kapatıyorum xbox kapattıktan sonra :D
  • Ayarlardan "Tam Kapat"a bastıktan sonra fişi çekin.
  • Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler...anlaşılan harici hdd nin usb sini tak çıkart yapmaktan başka çaresi yok...

• Depolamayı durdur seçeneğini denediniz mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.