Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
50
Favori
45.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar mtc den oyun alacağım ama sürekli hata alıyorum tekrar deneyin diye.
    Kartımda herhangi bir sorun yok 2 kart denedim aynı yine sorunu yaşayan varmı?

Birde cold War cross gen alacağım bi Brezilya kodu veren var bide direkt VPN yazan hangisini almak daha mantıklı ? Brezilya alırsam konsoldan konumu değişip direkt aktif edebiliyo muyuz acaba ?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt

Kredi kartı ile alınmıyor bozuk sistem. Havale yapıp almanı öneririm.

VPN yazan zaten en ucuz hangisi ise otomatik onu seçiyor yani Brezilya olanı almış oluyorsun. Kodu aktif etmen için pc den vpn ile Brezilya ip ye bağlanman lazım konsolun bölgesini değiştirip kodu girmen işe yaramaz. VPN olarak 7 gün ücretsiz olan ExpressVPN öneririm en iyisi o şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtc den alınan Brezilya kodlarını girmek için Vpn ye gerek yok PC den xbox sayfasına girip en alt soldan bölge değiştirmeniz yeterli Bahsettiğiniz Arjantin kodları için geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 21 Aralık 2020; 10:45:47 >
  • Beyler bişey dicem Xbox brazilya Store'dan alışveriş yapılıyor mu çünkü oyun fiyatları cidden ucuzda orada

• Yapılıyor Yalnız kredi kartım olmadığı için denemedim. Mtc üzerinden hediye kod alarak Brezilya dahil bir çok yerden oyun alabilirsiniz.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için.
    Kesin sistemde mi sıkıntı yoksa kartımda olabilir mi?
    Hesap numaraları yazmıyor bi yerde ya bulamadım

Kartınla ilgili değil site sorunu.

Ödeme yöntemini banka havalesi seçtikten sonra göreceksin iban adreslerini.

Hocam banka havalesini seçince ibanlar yok.
    Transfer metodu-isim-tc ve transfer tarihi seçtiriyor,seçince de bişey olmuyor.

Tamam ilerlemeye devam et sonraki aşamada göreceksin.

Teşekkürler yardım için.
    Havale ile aldım az önce, hemen teslim ettiler

• 1 dolarlık gamepass i nasıl alırız yardımcı olabilecek biri var mı arkadaşlar?

• Arjantin storeden bir oyun aldım, şimdi xbox bölge ayarlarından arjantin yapsam. Telefon ile uzaktan kur desem olur mu ? şuan iş yerindeyim deneme yapamadım daha.

Not: Arjantinden direk ben almadım, arjantinde yaşayan birisi üzerinden aldırdım. O xbox hesabı açtı, kendi kredi kartı ile ödedi bende paypal ile gönderdim ödemeyi. Paypalda TR de yasak tabi, onuda başkası üzerinden yollattım ben ona havale geçtim.

Bir oyun alacağız kırk takla atıyoruz.

• F.Kalyoncu F kullanıcısına yanıt
    Sadece vpn değiştirerek yapabilirsiniz

Bu kadar uğraştığına değdi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

Sadece vpn değiştirerek yapabilirsiniz

Arjantin storeda olmuyor dediler, birde ödeme kısmında arjantin kredi kartı istiyorlarmış diye okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu kadar uğraştığına değdi mi?

Hocam denemelik yaptım, 400-500 TL lik oyunlar için değer. 100 liraya alırsınız.

Yazdığınız doğru Pc den Vpn ile Arjantin adresi olan bir hesap açıp oyunu ekleyin Yanlış hatırlamıyorsam direk açtığınız hesaba xbox a girerek oyunu inderebiliyırsunuz Bir ara Mtc game de Arjantin kod satılıyordu Kodla oyun almak daha kolay Ancak Arjantin kod artık satılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 29 Aralık 2020; 12:11:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kalyoncu

Hocam denemelik yaptım, 400-500 TL lik oyunlar için değer. 100 liraya alırsınız.

Alıntıları Göster

100₺ ye kimse kod satmaz dostum. Arjantin den oyun satan satıcılar üstüne komisyon ekliyor hiçte ucuza gelmiyor. MTC den alırım daha iyi o kadar uğraşacağıma.

• Arkadaşlar selam,arjantin microsoft üzerinden oyun alabiliyor muyuz? Veya brezilyadan? (Aynı şekilde üyelik içinde sorum geçerli) Ayrıca niçin tüm ülkelerde 3 ay gamepass 1 dolar kampanyası varken bizde yok ya çok can sıkıcı...

• Bildiğim kadarı ile; yabancı kartlar ile Arjantin'den alışveriş yapamıyorsunuz. Brezilya'yı bilmemekle beraber kendimde kullandığım ve tavsiye ettiğim mtcgame den kod satın alarak Brezilya Store dan faydalanabilirsiniz Gamepass Ultimate tarafında çok güzel kampanya var idi; bir kaç yıllık alınabiliyordu. Şu an sadece Microsoft aranarak faydalanabiliyor ancak uygun mudur bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 19 Şubat 2021; 19:25:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.