Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
50
Favori
45.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yunus hocam kod aldığımız siteye kendi hesabınızın olduğu sayfadan girebilirmiyiz?kayıtlı kartı silmek istemiyorum sonra eklemede sorun oluyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Mevlüt Hocam, evet zaten bende öyle yaptım. Hatta videoda da öyle yapıyorum. Ugraşmak istemiyorum tek tek kolayıma geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

Bilinen bir yöntem ama soran, bilmeyen ve emin olmayanlar çok olduğu için paylaşmakta fayda var.
    VPN gerekmiyor.

Alışveriş sonrası kart bilgilerinizi silmeyi unutmayın.
    Bir kart bir kaç farklı bölgede birden olduğunda çalışmıyor.
    Tekrar silmeniz gerekiyor.

Fiyat karşılaştırma siteleri, Gift Card alınan bölgelerin linkleri ve kullanılacak adresler hepsi videonun açıklamasında.

Öncelikle teşekkür ederim. Anlattığınız gibi işlemi gerçekleştirdim, ve kolay bir şekilde Tr de kullandığım hesaptan usa üzerinden gift kart alarak oyun alımını sağladım. Black friday indirimleri varken çok iyi oldu gerçekten.

Bu şekilde alım yapacak olanların dikkat etmesi gereken örn: 11.99 dolar olan bir oyunda + vergi olacağıdır. (bana 1.06 dolar vergi denk geldi) Az biraz ödeyeceğiniz tutarın üzerinde bakiye bulundurmanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 21 Kasım 2016; 13:7:50 >

• Microsoftun sitesinde gift card alma bölümü yok sanırım ben bulamadım.Bilgisi olan yardım edebilir mi
  • Arkadaşlar g2a dan rusya icin kod aldım fakat tanımlayamadım. Bölge ile ilgili sorun oldu sanırım nasıl halledebilirim kaldım ortada

Edit: hallettim arkadaslar rusyada battlefield 1 + titanfall 2 deluxe aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleThings -- 21 Kasım 2016; 18:16:59 >
  • Başka vpn var mı önerebileceğin?
  • güncel vpn var mı
  • Singapurdan alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Arkadaşlar g2a dan rusya icin kod aldım fakat tanımlayamadım. Bölge ile ilgili sorun oldu sanırım nasıl halledebilirim kaldım ortada

nasıl hallettiniz hocam yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Arkadaşlar g2a dan rusya icin kod aldım fakat tanımlayamadım. Bölge ile ilgili sorun oldu sanırım nasıl halledebilirim kaldım ortada

nasıl hallettiniz hocam yazarsanız sevinirim.

Hocam ilk denedigimde vpn falan ugrasmak istemedim acıkcası. Direk g2a dan gift card aldım ve hesabıma eklemeye çalıştım olmadı tabi. Sonra baslangıctaki gibi vpn yükledim falan ugrastım biraz ve o yöntem işe yarıyor gercekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• LittleThings kullanıcısına yanıt
    Bende boxvpnle ruble alıp girdim hesaba,ancak oyunu satın alma sayfasına gelmiyor ne vpnli ne vpnsiz.

• Gift yöntemi iyi oldu. Bende az önce ilk oyunumu aldım. Teşekkür ederim.

• Niye g2a ugrasiyorsunuz ki microsoftstore dan vpnsiz ruble alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kanada hesabimda 19 dolar var. Almak istedigim oyun 20 dolar.Geri kalanini tanimladigim kart ile al deyince hata veriyor cozumunu bilen var midir?
  • quote:

Bende boxvpnle ruble alıp girdim hesaba,ancak oyunu satın alma sayfasına gelmiyor ne vpnli ne vpnsiz.

Region u değiştirdim sonunda,pes ettim öyle aldım oyunu.

3 ay TR region dönemiyoruz.İnş. devam eden live gold hiç olmaz.

• quote:

quote:

Region u değiştirdim sonunda,pes ettim öyle aldım oyunu.

3 ay TR region dönemiyoruz.İnş. devam eden live gold hiç olmaz.

Merhaba arkadaşlar hesapta kalan bakiye ruble olunca region değiştirmeye izin vermiyor. Kalan bakiye kadar alınabilecek birşey de yok başka region seçmeyi engelliyor nasıl aşabiliriz bu durumu bilgisi olan yazabilir mi?
  • Singapur storedan gift cardsız falan rahat alışveriş yapılabiliyor. Chrome eklentilerinden browsec'i kurup singapur seçiyorsunuz. Microsoft.com'dan oyunu alırken kredi kartınızı tanımlamanızı istediğinde, normal kredi kartınızı bide singapurda olan bir otel okul vs. adresi girip kartınızı tanımlıyorsunuz o kadar... Sonra tr storedan alışveriş yaparmış gibi oyun alabiliyorsunuz...

Benden çekilen 5TL Provizyon ücreti.

Bunu ilerde geri yatırıyorlar... SG dediğide Singapur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 23 Kasım 2016; 17:11:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

Singapur storedan gift cardsız falan rahat alışveriş yapılabiliyor. Chrome eklentilerinden browsec'i kurup singapur seçiyorsunuz. Microsoft.com'dan oyunu alırken kredi kartınızı tanımlamanızı istediğinde, normal kredi kartınızı bide singapurda olan bir otel okul vs. adresi girip kartınızı tanımlıyorsunuz o kadar... Sonra tr storedan alışveriş yaparmış gibi oyun alabiliyorsunuz...

Benden çekilen 5TL Provizyon ücreti.

Bunu ilerde geri yatırıyorlar... SG dediğide Singapur :)

Bu yöntem bir süredir provizyon almasına rağmen çalışmıyordu. Oyunu alabildiniz mi?

• Oyunu alabildiniz mi

• Black Friday indirimleri için haftasonunu bekliyorum ama provizyonu alıp oyun almamazlık edeceğini sanmıyorum. Bikaç ay önce RU store' aynı şekilde kartı tanımladık, yine provizyon çekti, arkasındanda oyunu aldık sıkıntı çıkmadı. Eğer son bikaç ayda gelen yeni bir engelleme yoksa bundada çıkmaması lazım. Haftasonu deniycem...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.