Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
50
Favori
45.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kötü olmuş bir deneyeceğim yinede bakalım şans işi sanırım biraz da
  • Merhaba arkadaşlar. Xbox One S almayı düşünüyorum ama Gold üyelik açma konusunda bilgi sahibi değilim. Birisi beni bilgilendirebilir mi acaba? Mesela adresi US göstermem mi lazım US Store'a girebilmem için? Forumun Xbox Live kısmında en benzer bu konuyu buldum. O yüzden buraya yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yöntemle uğraşmak istemiyorsanız,yeni bir hesap açıcaksınız,bu hesap oyunu satın alacağınız store'un bölgesinden olmalı.

Daha sonra satın alım yapacağınız store'un ülkesini vpn de seçiniz.

Sonra oyunu,kredi kartınızı kaydederek xbox.com üzerinden satın alabilirsiniz.Ben dün bu yöntemle,yeni hesap açıp; canada üzerinden sunset overdrive aldım.
  • Bölge değiştirmek için 3 ay beklemeniz gerekiyor deniyor ya, işte o bölge değiştirmeden kasıt ayarlardan konsolun kendi bölgesi mi, yoksa store da hesap taşıma mı?
  • Arkadaşlar peki oyun değilde konsol alımı için nasıl yapacağız. 79 dolardan sonrasıydı galiba vergi kesintisine giren. 2 Tb One S gow 4 bundle için 400 dolar fiyat var. Bence makul ama. Siparişi versek. Herhangi bir sorun olur mu? Gümrükte ne kadar vergi çıkar. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım lutfen.
  • Dün akşam gears 4 aldım rehberi hazırlayan arkadaşa teşekkürler. Eskiden sadece vpn ile basitçe alıyorduk bu biraz daha karmaşık olmuş ama çalışıyor.

Dostum amazondan sepetine eklersen sana vergi, kargo, ürün için ne kadar ödeyeceğini tek tek çıkartır sana sadece satın ala tıklamak kalır
  • Húrin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. En kısa zamanda bakacağım. Umarım çok fazla vergi çıkmaz.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Amazon USAden getirelemiyor Gow bundlei. Amazon.de den ps4 pro getirecekler var eger onda varsa o konuda konusulan sekilde getirebilirsiniz. Xbox One S 500 GB Fifa Bundle'i ise Bimekste 1300 TLye dustu 198 TLde bipara veriyor. Avrupada da zaten 300 Euro oldugu icin cok az fiyat farki var
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    <script>console.log('sha256 sonrası: 0.020')</script><script>console.log('1.1: 0.020')</script>

ŞİMDİ AMAZON.DE Yİ DENEDİM. AVRO OLUNCA 1792 TL CİVARINA DENK GELDİ. + 3AY GOLD KODU HEDİYE.

https://www.amazon.de/Xbox-One-2TB-Konsole-Limited/dp/B01HMT23DI/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1476278174&sr=8-2&keywords=xbox+one+s+2+tb
    SİZCE NASIL FİYAT YAPISI. BURADA YAZAN 1792 TRY FATURA TUTARININ İÇİNDE GÜMRÜK, KARGO VS. HEPSİ DAHİL Mİ ACABA. İLK DEFA KULLANACAM AMAZONU. SORUN ÇIKAR MI? İYİ FORUMLAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Hocam pandikkeyden forza horizon 3 ön siparişi vermek istiyorum siz daha önce alışveriş yaptınız mı?Alsak güvenilir midir?Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?

Bu konuyu bende merak ediyorum. Pandikey ne kadar güvenilir acaba ?

Isim sakat valla pandik

• Sony ps store da güzel oyunlar dahil olmak üzere flash sale yaptı. Xbox da neden böyle bir durum yok? Ayrıca Store sayfası da Microsoft un ürün sayfalarından bozma olmuş , yani ayrı bir konsol yapmışssın buna özel store sayfası yapmamışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 15 Ekim 2016; 1:41:40 >
  • arkadaşlar merhaba konuya uzak olduğum için buraya yazmak zorunda kaldım kusura bakmayın. xbox live card almam gerekiyor 20 euro arkadaşıma hediye için redeem edecek şekilde nerden alabilirim en uygun
  • 4000 ruble elimde kaldı reddem edemedim fikri olan vpn ile denedim.
  • kamikaze_TR_ kullanıcısına yanıt
    4000 ruble az para değil bence hesabınızın bölgesini değiştirip rusya yapıp kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

4000 ruble elimde kaldı reddem edemedim fikri olan vpn ile denedim.

bilgisayardan denediysen telefon üzerinden vpn le dene dostum en son singapur alışverişimi bende telefon üzerinden atabilmiştim hesaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyy

quote:

bilgisayardan denediysen telefon üzerinden vpn le dene dostum en son singapur alışverişimi bende telefon üzerinden atabilmiştim hesaba.

Gece saat 5 de yatmadan telefonla deniyim dedim vyprvpn den hallettim üstüne battlefield 1 de aldım. G2a dan 2000 ruble aldım 2 tane hemen geldi kodlar. ama pc den denediğimde bu ruble senin bölgende değil diyordu.
    4000 ruble olunca uyku girmiyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 22 Ekim 2016; 13:03:24 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alyy

quote:

Gece saat 5 de yatmadan telefonla deniyim dedim vyprvpn den hallettim üstüne battlefield 1 de aldım. G2a dan 2000 ruble aldım 2 tane hemen geldi kodlar. ama pc den denediğimde bu ruble senin bölgende değil diyordu.
    4000 ruble olunca uyu girmiyor :D

halledebildiğine sevinidim dostum microsoft hareket alanımızı kısıtlıyor telefonda vpn olayınıda çözerlerse elde bişi kamayacak.

• bizim bu durumu görünce aklıma generals zero hourda ki çin hakerlar geldi aklıma laptop is hand diyor :D
    http://cnc.wikia.com/wiki/Hacker
  • Arkadaşlar

En uygun 12 aylık live üyelik nereden alabiliriz ? bilgisi olan varmı ?
  • Gold alan varmı bu yöntemle ?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.