Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
50
Favori
45.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rusya'dan vpn'siz ininal kart ile alışveriş yapabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

rusya'dan vpn'siz ininal kart ile alışveriş yapabiliyor muyuz?

Hocam direk kart ile alışveriş yapılamıyor vpn siz.. Gift card ile alışveriş yapılıyor vpn siz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Hocam direk kart ile alışveriş yapılamıyor vpn siz.. Gift card ile alışveriş yapılıyor vpn siz

gift card'ı da amazon'dan alacağız sanırım usa store daha avantajlı değil mi yahu rus store'dan?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

gift card'ı da amazon'dan alacağız sanırım usa store daha avantajlı değil mi yahu rus store'dan?

Yok 2500 ruble 100 TL ye satılıyor g2a da. Misal Fıfa 17 Super deluxe sürüm EA access indirimi ile 4900 küsür ruble yapıyor.. G2a komisyonu ile 210 TL ye alınıyor 5000 ruble.. Usa daha pahalıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 18 Ağustos 2016; 21:31:19 >

• Yandex money ile sanal kart oluşturup Rus Store dan alışveriş yapılabilir miyiz ki?
  • http://www.digitalgamesprices.com/xboxone.php

Bu siteden fiyatları ülkelere göre kıyaslayabilirsniz. Genel olarak en ucuz Hindistan diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

Yandex money ile sanal kart oluşturup Rus Store dan alışveriş yapılabilir miyiz ki?

yandex money kartan para çekebilse halledice de oda olmuyor.
  • Arkadaşlar ilk sayfada bahsettiğim yöntemle alabilirsiniz ancak. Sıkıntı olursa ya kartı yada kullandığınız Vpn ı değiştirmeniz gerekmekte. İbvpn şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadı. Kart konusunda tavsiyem enpara ya başvurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gargamel11

Arkadaşlar ilk sayfada bahsettiğim yöntemle alabilirsiniz ancak. Sıkıntı olursa ya kartı yada kullandığınız Vpn ı değiştirmeniz gerekmekte. İbvpn şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadı. Kart konusunda tavsiyem enpara ya başvurun.

Hocam dediklerini birebir yaptık olmadı kartı değiştirip enpara ile yaptık yine alamadık.

• Drago kullanıcısına yanıt
    ibvpn i denediniz mi? Hangi ülke mağazasından almayı denediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gargamel11

ibvpn i denediniz mi? Hangi ülke mağazasından almayı denediniz?

denedim hindistandan live almaya çalıştık olmadı karttan ufak bir meblağda çekmesine rağmen.

• az önce anlatılan yöntemle hindistandan fifa 17 aldım. (kredi kartı kullanarak)

laptop veya pc si olmayan macbook´u olan arkadaşlar için söylüyorum..

telefonun internetini usb ile macbook´a bağlıyorsunuz.
    sonra macbook´tan vpn ile hindistana bağlanıyorsunuz..
    daha sonra = ayarlar-paylaşma-internet paylaşmadan vpn programını seçerek paylaşıma açıyorsunuz.
    xbox üzerinden paylaştığınız ağa bağlanıyorsunuz. (xbox region hindistan veya satın almak istediğiniz ülke olmalı)
    işlem bu kadar..

neden yazım yaklaşık 4 saattir uğraşıyorum da ondan yazdım :D
  • Merhaba, ben herşeyi yaptım en son Enpara kartı ile " ödeme yöntemizin düzenlendiği bölge ile mağaza bölgesinin eşleşmesi gerekiyor " şeklinde uyarı alıyorum, başka bir visa kart denedim yine olmadı, başka mağazada denesem bu kartları olur mu ? Onun için de aynı uyarıyı alır mıyım ki ? veya bu yolla gift kart alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muharrem3452 -- 25 Ağustos 2016; 19:01:33 >
  • Yurtdışı alışverişe açık Garanti Visa ile Singapur dan FH3 almaya çalışıyorum ama olmuyor. Microsoft mağaza kart ekleme ücreti 2 Sin.Doları çekti. Ama oyun almaya gelince bölge hatası alıyorum.
  • zulüm gibi olmuş, eski halinin gözünü seviyim...
  • Fifa 17 yi alan oldumu aldıysa hangi ülkeden aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: KeLepChe57

Fifa 17 yi alan oldumu aldıysa hangi ülkeden aldı

ben hindistan marketten almaya calistim boxpn ve ingbank kart ile ilk safadaki yönergeleri izleyerek ama cross platformhatasi aldim, olmuyor yani. sanirim pandikeyden alacagim. Onlarin da sorunu kardeslik muhabbetinde oyun calisacak mi muamma
  • uçakla adam vurabilen ya da uçak düşürebilen var mı merak ettim
  • Ben en son bu hafta günü Hindistan'dan Fifa 17 aldım, genelde sorun VPN'den kaynaklanıyor, hata alırsanız VPN'i değiştirip deneyin derim. Bir ara da BF1 alacağım yine Hindistan'dan sonucu paylaşırım...
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Hocam fifa ön siparişde ya bölgeyi tekrar değiştirirsek sıkıntı olur mu ki

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.