Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
50
Favori
45.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalıntı falan gibi laflar dolanıyordu. Güvenilir mi hocam oralar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pandikeyde fifa 17 21 euro gösteriyor . Fazla ucuz neden acaba
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Dostum ben ve arkadaşlarım 1.5-2 yıldır oyun alıyoruz hiç bir sıkıntı olmadı
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Pandikey de aldığımız hesaplari p2 olarak satabiliyor muyuz? Hesaplarin güvenlik bilgileri falan veriliyor mu?

• Bugun Arjantin'den The Division Season Pass almaya çalıştım ama başarılı olamadım, Arjantin'den alabilen var mı?

• Oyunlar hesap olarak mı veriliyor yoksa key mi?

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Satmayı hiç denemedim p2 olarak ama id şifre ve email şifre şeklinde veriliyor hesaplar

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Alınmıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Alınmıyor artık.

Nedeni belli mi? VPN'i mi beğenmiyor, Turk kartları mı engelli, nedir?

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı alışveriş devam ediyor arkadaşlar fakat yöntem değişti. VPN doğrudan çare değil. Ayrıntılı olarak anlatacağım tekrar. Bugün rus store dan yaptığım alışveriş...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş RehberiXbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi

• gargamel11 kullanıcısına yanıt
    Hocam anlatsanda kaçırmasak indirimleri.
  • Hocam tam emin değilim bir deneme daha yapmam lazım oyun alacak olan varsa ve güven sorunu yapmayacak olan olursa satın alma denemesi yapacağım. Olursa detaylı anlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargamel11 -- 6 Ağustos 2016; 23:14:10 >
  • ms storedan ruble gift card alip oyun alinabilir sorunsuz+encard iadesi de cabasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam rus store dan gift card vs. ile hallediyoruz hadi. Önemli olan Arjantin store.

• profxxx kullanıcısına yanıt
    Alacağım oyun yok şimdilik Arjantin den denemek için oyun almak isteyen biri lazım hocam. Deneme için bir arkadaş bulursam satın alma işlemini yapacağım.

• Andrew21 A kullanıcısına yanıt
    Encard kampanyasi coktan bitti diye biliyirum.Ea acces aldim bana indirim vermedi.Encard musteri temsilcisiyle konustum kampanya sona erdi satin alimda windos store yazmasi lazim aksi halde olmuyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: gargamel11

Alacağım oyun yok şimdilik Arjantin den denemek için oyun almak isteyen biri lazım hocam. Deneme için bir arkadaş bulursam satın alma işlemini yapacağım.

Hocam yöntem olarak ne yaptığını söylersen bizde deneriz. Aklıma gelen acaba live bölgemizi de değiştirmemiz gerekiyor. Siz nasıl aldığınızı anlatırsanız başkalarıda farklı bölgelerde deneyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svs0707 -- 7 Ağustos 2016; 19:18:33 >
  • Bugün Hindistan dan rainbow six siege yi aldım. Sanırım olacak. Vakit bulduğumda tekrar yazacağım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş RehberiXbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi

Detayları bekliyoruz hocam.önceden Arjantin ve Rusya'dan vpn ile almıştım ama şuan sıkıntı yaşıyorum

• setokaibaadnan S kullanıcısına yanıt
    msstore u windows store olarak goruyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.