Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
50
Favori
45.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rusya çalışıyor gift kart ile,büyük ihtimal brezilya da çalışıyor gift card ile arjantini bilmiyorum.
  • getiğimiz ay fallout 4 alacaktım arjantin bende de çalışmadı şuan durum nedir bilmiyorum singapur gift card ile almışım denemekten usanıp. var mı yakın tarihte deneyip olumlu sonuç alan ?
  • turgay26 kullanıcısına yanıt
    arjantin brezilya çalışmıyor bikaç kere enparayla denedim başaramayınca bıraktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da bi dönem olmuştu bir çok yurt dışı store dan alışveriş yapamıyordum... sonra bi baktım ki 4-5 ülkeye 3, 4 kredi kartı ekli sanal, bonus, enpara vs.... üstelik aymı kart 3-4 ülkede görünüyor. neyse bütün ödeme bilgilerini sildim ve baştan kredi kartı ekleyerek oyun almıştım arjantin store dan.
  • Vpn ile oyun alabilen varsa yorum atsin lutfen Beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefanel4

Vpn ile oyun alabilen varsa yorum atsin lutfen Beyler

az önce arjantinden oyun aldım

• 4spenox kullanıcısına yanıt
    Selam

Pm attim hocam

• Arkadaşlar dün 2-3 defa hem Rusya hem de Arjantin store dan oyun almayı denedim ama farklı bir ödeme yöntemi kullanın hatası aldım. Adresi ismi vs. kontrol ettim. Türkçe karakter yoktu. Her şeyi adım adım yaptım. Siz alabiliyor musunuz? VyprVPN kullanıyorum. Gözden kaçırdığım ne olabilir?
  • Us storedan dun alim yaptim , diger storelardan bilgim yok. vpn easy programini kullaniyorum

• Anladım. Ödeme yöntemi olarak ne kullanmamı önerirsiniz? Kredi kartıma bağla sanal kart kullanmaya çalışıyordum. Başka ödeme yöntemleri mi kullanmam gerekir?
  • hocam dun ben de sanalkartim ile problem yasadim , kk ile satin aldim . Microsoft storelarinda guven sorunum yok . Ama ininal kart da olabilir on odemeli isterseniz. Ozelden yazin yardmci olurum . Konu kalabaliklasmasin

• Arjantin store dan KK ile alışveriş yapamıyorum var mı başka önerisi olan?
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    başka store dan alışveriş olmuyor artık sanırım, yapabilen varsa açıklarsa iyi olur...
  • Aynen ben de şu yaz indirimi başladığından beri Arjantin'den Divison almaya çalışıyorum. Hem kk hem sanal kart denedim olmadı malesef.
  • Beyler ,
    * Önce baska vpn programi ile deneyin
    * Satin alma yapacaginiz kart baska bir hesapta tanimli ise kaldirin
    * O stordan alamiyorsanız ona fiyat olarak yakin baska bir store var ise orayi deneyin

Bol sans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 10 Temmuz 2016; 19:27:52 >
  • Geçiçi olarak şöyle bir çözüm buldum. Fakat bu sadece Kanada, US, İspanya, Almanya ve Fransa için geçerlidir.
    AŞağıdaki linkten dilediğiniz kadar gift card alıp, kodun kendi email adresinize atılmasını talep edin. VPN vs gerekmeden enpara ve kredi kartım ile alışveriş yaptım.
    Aradığım oyun ikinci seçenek olarak en ucuz Kanada da olduğu için oradan kanada hesabıma para ekleyerek aldım oyunu.

https://commerce.microsoft.com/Gifting?lang=en-us&id=293#state=enterGiftInfo

Alttan gift card ın yukarıda saydığım ülkelerden hangisi için geçerli olacağını seçmeyi unutmayın.
    Alışverişi yaptıktan sonra hesaba bağlı adrese siparişiniz incelenecektir diye mail gelecek.
    Maks 4 saat için dönüş olacaktır yazmayakta.
    İlk alışveriş 13 dakika sonra onaylanım geldi kod.
    İkinci denememde yarım saat sonra geldi kod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 11 Temmuz 2016; 14:22:19 >

• Merhaba arkadaşlar ;
    Arjantin store üzerinden oyun alınabiliyor mu? 3 gündür bir türlü başarılı olamadm video da anlatılanları yaptım. Kartı hesaba ekliyorum fakat bir türlü ödeme gerçekleşmiyor. Konu hakkınd ayardım ederseniz sevinirim. İyi günler...
  • Hâlâ alınmıyor sanırım. Güzel indirimler de var
  • Arkadaşlar neden plati.ru dan almıyorsunuz oyunları ? 2 yıla yakındır sorunsuz kullanılan site oyunlar 20-27$ arası
  • Ben pandikey ve abcdkey sitelerinden alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.