Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamerasi

Dualshock 4'e ilgili ilk yorumlar. Herkes yeni joypadin çok daha iyi olduğunu söylüyor...
    Çekincesi olanlar bir baksın...

http://www.vg247.com/2013/06/12/dualshock-4-and-xbox-one-pad-first-impressions/
    http://www.ps3trophies.org/forum/general-ps4-discussion/201084-dualshock-4-impressions.html
    http://www.trustedreviews.com/dual-shock-4_Games-Accessory_review
    http://newstand247.com/technology-news/166933-first-impressions-of-the-playstation-and-dualshock-4-controller
    http://www.igxpro.com/2013/06/12/e3-2013-hands-on-first-impressions-with-the-new-ps4-controller/1123913
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=63107126
    http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2013/06/12/hands-on-with-the-new-ps4-controller-at-e3-clickable-touchpad-better-everything/

Analogların parmağa daha rahat oturması için "tabiri caiz ise eski kola nazaran çukurlaştırılması", ayrıca L2-R2 tuşlarının daha uzun ve kavisli tutulup parmak kaymasını önlemeleri çok çok iyi olmuş. Eski sixaxis'te bunların olmayışı alışma sürecinde bana ciddi sıkıntı çıkartmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 13 Haziran 2013; 22:18:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: imaginary

quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

PowerA firmasının PS3 için XBOX360 gamepad tasarımına sahip birçok gamepad'i var. Bir modeli hala elimde mevcut olarak durmakta ama orjinal XBOX360 kontrollerinin yerini tutmuyordu tabiki ama güzel bir alternatifti zamanına göre.

Şuan bir çevirici vasıtasıyla PS3'de kablolu XBOX360 kontrollerini kullanabiliyorum. Birebir XBOX360 oyunu gibi tüm foksiyonları çalışır vaziyette oyunları oynamaktayım. Demek ki olay ara aparatta bitiyor. Firmaların birbirine destek vermemesi hikaye.

Hocam bu bahsettiğiniz çeviriciyi nereden buldunuz acaba? Ben sırf controller yüzünden PS3 almayı bile düşünmedim. Ama bahsettiğiniz gibi PS3'te Xbox controller ile oynayabiliyorsak bu yaz PS3 almayı düşünebilirim. Kaçırdığımız bir sürü ex. oyunu da oynayabilirim geç de olsa.

Bir de 10 yıllık Xbox kullancısı olarak yeni nesilde artık istemeyerek PS tarafına geçeceğim sanırım. Diğer bir çok arkadaş gibi.

Forumdan bir arkadaştan almıştım yaklaşık 1 sene oluyordur.

Kullandığım birebir bu model:http://www.amazon.com/Turbo-BATTLE-Controller-Adapter-Playstation-3/dp/B006TSD9SM/ref=pd_luc_bxgy_01_01_t_lh?ie=UTF8&psc=1

Titreşim özelliği olanı da var o da bu model:http://www.amazon.com/Cross-Battle-adapter-RUMBLE-Playstation-3/dp/B001O89YTU

Ayrıca PS3'de kablosuz olarak XBOX360 gamepad'i kullanmak istiyorsan tek çözüm şu aparatlar:http://www.xcm.cc/cross_battle_adapter_2.1.htm http://www.xcm.cc/cross_battle_adapter_2.2.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: myze

Xbox One'da kardeşlik yapabilecek miyiz?

10 kişilik aile kurabileceksin.

Çıkar çıkmaz organize oluruz, zaten herkes orjinal alacağı için güzel bir dayanışma sergileriz...

Hocam bilmiyorum ama bana gerçek olamayacak kadar iyi bir sistem olarak görünüyor bu aile sistemi.

-10 kişinin oyunları havuz misali bir araya toplanıyor.
    -Bu kişiler istedikleri oyunlara ulaşabiliyorlar.

Tek sınırlandırma, 1 oyunu aynı anda sadece 1 kişi oynayabilir. Diyelim sen o havuz içinden seçtiğin bir oyunu oynarken, aile üyelerinden başkası senle birlikte aynı oyunu oynayamayacak. Single'ını oyna bitir türünden oyunlar için çok iyi bir sistem bu. Fakat, diyelim ki bu 10 kişiden biri veya birkaçı sonradan caydı veya çıkmak zorunda kaldı. Bu kişiler çıktığı zaman, yerlerine başkaları hemen geçebilecek mi? Çıkan kimseler hemen başka aile sistemlerine girebilecek mi? Bu sorularla ilgili hiçbirşey söylemediler. En iyisi detayları beklemek.

• quote:

PowerA firmasının PS3 için XBOX360 gamepad tasarımına sahip birçok gamepad'i var. Bir modeli hala elimde mevcut olarak durmakta ama orjinal XBOX360 kontrollerinin yerini tutmuyordu tabiki ama güzel bir alternatifti zamanına göre.

Şuan bir çevirici vasıtasıyla PS3'de kablolu XBOX360 kontrollerini kullanabiliyorum. Birebir XBOX360 oyunu gibi tüm foksiyonları çalışır vaziyette oyunları oynamaktayım. Demek ki olay ara aparatta bitiyor. Firmaların birbirine destek vermemesi hikaye.

Hocam bu bahsettiğin çeviricide herhangi bir sıkıntı duyduğun olay var mı? Gecikme, deadzone(gamepadde olmasa bile) gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Hocam bu bahsettiğin çeviricide herhangi bir sıkıntı duyduğun olay var mı? Gecikme, deadzone(gamepadde olmasa bile) gibi?

Ben gözle görülür bir gecikmeye rastlamadım. Bu gamepad ile Uncharted 1 ve 2'yi bitirdim sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

hocam o gamepad ps4 için çıkıcakmı ?

ps4 almamamın tek sebebi gamedi o gamepad varken isediği kadar iyi olsun almıcam.

eğer resimkdei gamepad ps4 de çalışacaksa hiç düşünmeden alıcam.

Bu gamepad konusunu bu kadar abatmanın ne anlamı var hayret ediyorum. PS4 gamepadi PS3 gamepadinin aynısı mı sanıyorsun acaba diye düşünmeden edemiyorum. O gamepad dediğiniz neyini beğenmiyorsunuz anlatabilirmisin? Ben de PS3 gamepadini Xbox'tan sonra çok kötü buldum ve kullanamıyordum, ama PS4 kolu tamamen farklı bir tasarım, bir sürü ekstra özelliğini bir kenara bırakırsak Xbox gamepadinden tek farkı analogların çapraz olmaması. Bu mudur konsol aldıran/aldırmayan gerekçe? Abartmayın her konuyu.

Helal..
    Herkes gamepad'den dem vuruyor.Sanki ps3'te ki ds3'ün aynısı gelecek.
    Daha büyük,ele daha iyi oturuyor, analogların arası daha açık.Yabancı sitelerin editörleri gamepadi denemişler ve çok beğenmişler.Artık gamepad mevzusu bu nesilde en son konuşulacak şey olması lazım.

Bu değil..

Bu gelecek.

Eğer aradaki farkı görmeyen varsa, ya sarhoştur, ya da gözlerinde sorun vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 13 Haziran 2013; 23:02:13 >

• Iıyyğhh, şu DS3 fotolarını buraya koymayın, midem kaldırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 13 Haziran 2013; 23:10:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

hocam o gamepad ps4 için çıkıcakmı ?

ps4 almamamın tek sebebi gamedi o gamepad varken isediği kadar iyi olsun almıcam.

eğer resimkdei gamepad ps4 de çalışacaksa hiç düşünmeden alıcam.

Bu gamepad konusunu bu kadar abatmanın ne anlamı var hayret ediyorum. PS4 gamepadi PS3 gamepadinin aynısı mı sanıyorsun acaba diye düşünmeden edemiyorum. O gamepad dediğiniz neyini beğenmiyorsunuz anlatabilirmisin? Ben de PS3 gamepadini Xbox'tan sonra çok kötü buldum ve kullanamıyordum, ama PS4 kolu tamamen farklı bir tasarım, bir sürü ekstra özelliğini bir kenara bırakırsak Xbox gamepadinden tek farkı analogların çapraz olmaması. Bu mudur konsol aldıran/aldırmayan gerekçe? Abartmayın her konuyu.

Helal..
    Herkes gamepad'den dem vuruyor.Sanki ps3'te ki ds3'ün aynısı gelecek.
    Daha büyük,ele daha iyi oturuyor, analogların arası daha açık.Yabancı sitelerin editörleri gamepadi denemişler ve çok beğenmişler.Artık gamepad mevzusu bu nesilde en son konuşulacak şey olması lazım.

Bu değil..

Bu gelecek.

Eğer aradaki farkı görmeyen varsa, ya sarhoştur, ya da gözlerinde sorun vardır.

ne içiyorlarsa, algılama ve görme sorununa neden oluyor galiba

• Şu sol analogun yukarda olması takıntısını da anlayabilmiş değilim. Madem aşağıda olması elinizi ağrıtıyor 2 si de yukarıda olsun ?
  • Arkadaşlar gözünüzden kaçmış olabilir şu ibretlik olaya bakın bir arkadaşım kendi sitesinde yazmış direk kopyalıyorum.

quote:

Asıl bomba CD Projekt'e gelmiş. Bildiğiniz gibi adamlar Witcher 3'ün gösterimini Microsoft E3 2013 fuarında yaptı. Ama hizmet listesi açıklandı, listede Polonya yok! CD Projekt'in CEO'su bu çok üzücü bir durum, umarım liste final halini almamıştır diye açıklama yapmış.

Bu nedir lan

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Arkadaşlar gözünüzden kaçmış olabilir şu ibretlik olaya bakın bir arkadaşım kendi sitesinde yazmış direk kopyalıyorum.

quote:

Asıl bomba CD Projekt'e gelmiş. Bildiğiniz gibi adamlar Witcher 3'ün gösterimini Microsoft E3 2013 fuarında yaptı. Ama hizmet listesi açıklandı, listede Polonya yok! CD Projekt'in CEO'su bu çok üzücü bir durum, umarım liste final halini almamıştır diye açıklama yapmış.

Bu nedir lan

Olur öyle şeyler. Biz neler duyduk neler gördük alıştık artık.

• Arkadaşlar Microsoft'a çok yakın bir arkadaşımdan aldığım duyuma göre Microsoft TR de aşırı korsan kullanım yüzünden aşırı küçülmeye gidiyormuş eğer böyle bir şey olursa Xbox One TR de kesinlikle satılmayacak ama ARAL en yapar getirir bu cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabremetric

http://img.gawkerassets.com/img/18ogx2ftnu8aegif/k-bigpic.gif[/simage]

Sen gene nereden çıktın ya, ne güzel konsolları tartışıyorduk. İlla ortamın içine edecek birisi çıkıyor...
  • quote:

Arkadaşlar Microsoft'a çok yakın bir arkadaşımdan aldığım duyuma göre Microsoft TR de aşırı korsan kullanım yüzünden aşırı küçülmeye gidiyormuş eğer böyle bir şey olursa Xbox One TR de kesinlikle satılmayacak ama ARAL en yapar getirir bu cihazı.

Hocam iyi güzelde ne küçülmesine gidecekmiş. Türkiyeye girdiğinden beri Live üzerinde neredeyse bir adım ilerleme sağlamadılar üstüne herhangi bir Ex oyunu Türkçe göremedik. Birde yeni cihazda zaten kopyaya karşı sağlam önlemler alıyorlar yoksa bunlar şimdiden Xbox One'a kırıldı gözüyle mi bakıyorlar.

Sony neden aynı korkuyu yada endişeleri taşımadan bu ülkede hizmet veriyor.

Gönlüm Xbox One almak için atıyor ama maalesef mantığım ise Ps4 diye marş söylüyor.

Ip geyiği bir netleşse ve sorun olmayacağı belirtilse umurumdada değil gider yine Xbox One alırım. Eskisi gibi Us yada UK hesap ile yoluma devam ederim.

• quote:

Arkadaşlar gözünüzden kaçmış olabilir şu ibretlik olaya bakın bir arkadaşım kendi sitesinde yazmış direk kopyalıyorum.

quote:

Bu nedir lan

Çağlar şu nicki değiştir artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

quote:

Bu nedir lan

Çağlar şu nicki değiştir artık..

Asla. Bu olanlardan sonra daha da hırslandım beni diğer fanlar ile karıştırma Uğur cuğum daha öncede burada bir arkadaşın da dediği gibi, Microsoft bizi adam yerine koymasa da ölümüne Xbox cıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 13 Haziran 2013; 23:51:49 >

• xbox ve xbox360+kinect sahibiyim. yeni nesilde kesinlikle korsan kullanmayi dusunmuyorum ozellikle forza horizon oyununun devami icin yeni xbox u almayi dusunuyordum kalabalik olunca kinect oyunlari da harika oluyor. ama su ana kadar edindigim izlenimler kesinlikle alinmamasi gerwkwn bi cihaz online olayi pahali zaten turkce icerik yok bolgesel icerik yok turkce oyun yok surekli internet olayi hadi ikinci eli gectim demosunu begeedigim oyunu almam ama diger faktorler baya agir. ps4 e xbox 360 kolunu baglayabilecek bi imkan oldugunu bilsem ps4 alirim. bakalim alet tr ye gelene kadar biseyleri duzeltirlerse xbox a devam yoksa kol olayina bakarim o da olmazsa konsol sayfasi kapanir benim icin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

quote:

Arkadaşlar Microsoft'a çok yakın bir arkadaşımdan aldığım duyuma göre Microsoft TR de aşırı korsan kullanım yüzünden aşırı küçülmeye gidiyormuş eğer böyle bir şey olursa Xbox One TR de kesinlikle satılmayacak ama ARAL en yapar getirir bu cihazı.

Hocam iyi güzelde ne küçülmesine gidecekmiş. Türkiyeye girdiğinden beri Live üzerinde neredeyse bir adım ilerleme sağlamadılar üstüne herhangi bir Ex oyunu Türkçe göremedik. Birde yeni cihazda zaten kopyaya karşı sağlam önlemler alıyorlar yoksa bunlar şimdiden Xbox One'a kırıldı gözüyle mi bakıyorlar.

Sony neden aynı korkuyu yada endişeleri taşımadan bu ülkede hizmet veriyor.

Gönlüm Xbox One almak için atıyor ama maalesef mantığım ise Ps4 diye marş söylüyor.

Ip geyiği bir netleşse ve sorun olmayacağı belirtilse umurumdada değil gider yine Xbox One alırım. Eskisi gibi Us yada UK hesap ile yoluma devam ederim.

Hepimiz Xbox One alacağız merak etme...Şu sis bulutları dağılsın,herkes daha da iyi anlayacak...Bence Microsoft'un oyun paylaşım sistemi çok tutacak...

• Hacı bi soru sorucam ama dürüstce cevap ver Bunları gerçekten Xbox'ı ve Live ortamını sevdiğin için mi söylüyorsun ki bu çok normal kimse sana bişey diyemez ya da karışmaz ki bende çok seviyorum, yoksa bugüne kadar bi tarafını yırtarak topladığın Ach. ların Ps4 alınca gidicek ya da anlamsızlaşıcak diye mi söylüyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.