Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

ben bu ornegı kendım ıcın vermedım boyle bır ıhtımal var dedım yazdıgım yazıda en altta ekledıgım seylerde var elestırılme nedenı olarak zaten kendı adıma soylemedım en kotu ıhtımal telefondan ınternete baglanıp onlıne oynuyorum ama dedıgım gıbı hıc ınternet baglatmayan baglatamayan yerler var onlara telefondan ınternetı ortak kullanıma ac dıye fıkır vermek dogru degıl bugune kadar xbox ın ne gorunusunu ne oyunlarını nede baska bırseyını elestırdım xbox almanın yada ps almanın tamamen zevk ısı oldugunu dusunuyorum ama yanlıs olanada yanlıs demek lazım dun acıklanan 21 ulkede resmı olarak desteklemesı ve bu ınternet olayı xbox ın asıl elestırılecek tarafları bence bu ınternet olayının cozumu telefon olmamalıydı yada baska bısey ınternet olmadanda kullanılabılmelıydı bence

360 da kopyanın dibine vurmuş microsoft, bunu kaldırır görürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Arkadaşlar az önce Microsoft TR Xbox destek hattından Şener bey ile görüştüm adamla baya muhabbet ettik ben bile Xbox One almayı düşünmüyorum dedi bu olanlardan sonra.

Harbi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Arkadaşlar az önce Microsoft TR Xbox destek hattından Şener bey ile görüştüm adamla baya muhabbet ettik ben bile Xbox One almayı düşünmüyorum dedi bu olanlardan sonra.

Harbi mi

Pinky'e inanmıyorum şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: myze

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Xbox markası nur içinde yatsın, toprağı bol olsun (2001-2013).

Xbox markası falan bitmedi, o gösterdikleri ülkelerden gelecek satışlarla PS4'ü geçeceğini düşünüyorum ben, PS4 sadece oyun konsolu olduğu için yaptığı satışlarda önünde olur Xbox'ın.
    Yani markanın bittiği yok, sadece artık bize hitap etmiyor.

Çok iyimsersiniz GencayA Beyefendiciğim, doğuştan mı, sonradan mı oldu?

1-2 yıl sonra görürüz satışları. Sadece Amerikada 306 milyon insan var, aa bak tv izletiyor Kinectle falan eğleniriz de deyip alacak milyonlarca adam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 13 Haziran 2013; 13:48:20 >

• quote:

he canım he
  • Xbox360 hayranı olarak PS4 gerçekten xbox one'ı doğmadan öldürdü kusura bakmayın. Şimdi para olsa xbox360 alırım ama malesef ps4 bu nesilin lideri oldu.
  • microsoft ta staj yapan arkadaslarım var şu an.illaki bişeyler duymussunuz diye aradım.gercekten onlarda şu anda bu konu hakkında bir fikir sahibi değiller.ama cok yakın zamanda resmi bir acıklama gelicek diye duyumları var.bu konunun zaten acıklıga kavusması kesin gerekiyor.

Konsolun cıkısına 5ay gibi bir sure var.lansman vs kesin olucaktır.haliyle şu sure zarfında acıklama gelecektir.bana gore 15 gun ıcınde resmi bir acıklama gelir bizde ona gore degerlendiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Xbox360 hayranı olarak PS4 gerçekten xbox one'ı doğmadan öldürdü kusura bakmayın. Şimdi para olsa xbox360 alırım ama malesef ps4 bu nesilin lideri oldu.

Şimdiden karar vermek kolay değil. Dünya türkiyeden ibaret değil. eğer ülkemize destek vermezse satış olmaz olur biter. Ben PS4 alacağım büyük ihtimal ama Amerika pazarı xbox ı tek başına bile olsa ps4 le kapıştıracak güce sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Xbox360 hayranı olarak PS4 gerçekten xbox one'ı doğmadan öldürdü kusura bakmayın. Şimdi para olsa xbox360 alırım ama malesef ps4 bu nesilin lideri oldu.

Ps4 xbox ı öldürmedi hatta ps dahi hayalimdeki sunumu yapamadı.

Microsoft harakiri yaptı, kendi kendini öldürdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Ben inanmıyorum ya böyle bir şeye, mantığı yok bir kere.

Bacım iyi,hoş diyosun da konsolun kinect olmadan çalışmamasının da mantığı yok.

Var olum Kinectle ilgili bir suru temel ozellik var One'da, ona gore tasarlamislar. Beni biliyosun isim olmaz ama TVnin karsisina gecip eksbaks on diycem ve o Kinect zimbirtisi benim tipime bakicak tipsizmis bu acmiyim diyecek. Saka saka tipime bakip kim oldugumu anliyacak direk son oynadigim oyunda son kaldigim yeri getirecek onume. Veya ben film izliyoken gamepadi elimden birakirsam Kinect bunu algilayacak gamepadler guc tasarrufu moduna gecicek. Bunun gibi bi dunya kullanimi kolaylastiracak ozellik var, tamam Kinect'le cok oyun oynamayiz da bu isleri yapmasi guzel bence, beni heyecanlandiriyor.

• quote:

quote:

quote:

Var olum Kinectle ilgili bir suru temel ozellik var One'da, ona gore tasarlamislar. Beni biliyosun isim olmaz ama TVnin karsisina gecip eksbaks on diycem ve o Kinect zimbirtisi benim tipime bakicak tipsizmis bu acmiyim diyecek. Saka saka tipime bakip kim oldugumu anliyacak direk son oynadigim oyunda son kaldigim yeri getirecek onume. Veya ben film izliyoken gamepadi elimden birakirsam Kinect bunu algilayacak gamepadler guc tasarrufu moduna gecicek. Bunun gibi bi dunya kullanimi kolaylastiracak ozellik var, tamam Kinect'le cok oyun oynamayiz da bu isleri yapmasi guzel bence, beni heyecanlandiriyor.

Oha hacı manyak özellikler varmış hemen önsipariş verdim amazondan.

• quote:

quote:

quote:

Ben 'Katsumoto,soyun' dediğimde,o moda girmezse beni asla heyecanlandıramaz.

• Yalnız kimse bu espiriyi yaptı mı bilmiyorum ama artık Zeki Müren'de bizi görebilecek.
  • Bölge farkından dolayı oyunların açılmama sorunu kesin mi, değil mi ? VPN ile oyun mu oynanır ? Böyle birşey olacağına inanmıyorum açıkcası. DLC'ler vb. şeyler VPN'e takılır yine. Diğer türlü IP yüzünden oyunların açılmamasına ihtimal bile vermiyorum.

Yine yarım yamalak servisler ile Xbox One kullanacağız herhalde. Sırf oyun ve BluRay film izleriz ülkemizde. Amerika'ya özel içeriklere şaşırmıyorum. Her zaman yaptıkları şey olduğundan dolayı.
  • xbox'un abd de değişik bir algısı var sanki uydu alıcısı gibi her evde var adamlar sanki oyun konsolu olarak değilde temel ihtiyaçlarından görüyor bu sayede satışını yapar adamlara çok koymaz günlük check ve ikinci el oyunları oynatmama
  • quote:

quote:

quote:

Xbox markası falan bitmedi, o gösterdikleri ülkelerden gelecek satışlarla PS4'ü geçeceğini düşünüyorum ben, PS4 sadece oyun konsolu olduğu için yaptığı satışlarda önünde olur Xbox'ın.

Ben microsoft un oyuncu kitlesinden fazlasına ulaşmak istediğini düşünüyorum bu cihazla. Sadece oyun değilde laptop gibi bir örnek vereyim. İsteyen oyun oynar isteyen tv izler isteyen multimedya takılır tarzında.

Bu şekilde bir oyun konsolunun ulaşacağı kitleden çok daha fazlasına ulaşacaklardı onların fikrine göre.

Tutarmı bilemem ama şu olaylar sonucu benim tercihim playstationdan yana şuanda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

1-2 yıl sonra görürüz satışları. Sadece Amerikada 306 milyon insan var, aa bak tv izletiyor Kinectle falan eğleniriz de deyip alacak milyonlarca adam var.

Ben evimde usul usul olağanüstü bir bölge desteği beklerken XBOX Amerikan dostlarımın evlerinde satış rekorları kıracak vallahi o kadar sevindim ki anlatamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben evimde usul usul olağanüstü bir bölge desteği beklerken XBOX Amerikan dostlarımın evlerinde satış rekorları kıracak vallahi o kadar sevindim ki anlatamam

Okuduğunuzu anlama sorununuz var galiba, arkadaş Xbox markası bitti diyor, ben Xbox markası bitmedi sadece bizim için anlamı yok artık diyorum.
    Benim tercihim PS4'ten yana olacak %90, ama Microsoft Xbox markasını batırmış falan da değil, sadece hitap ettiği kesim ve hitap etme şekli değişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 13 Haziran 2013; 15:16:47 >

• Bizdeuygun.com 1600 liradan mi ney pre-order aliyor fiyat iyi gibi duruyor.

• benim anlamadigim MS neden bolge destegi vermedigi ulkelerde Xbox One IP Live destegi saglamayacak niye boyle bir yonteme bas vuruyor yani zorla bizim konsolu almayin gidin PS4 mu alin demeye getiriyorlar, ben Hollandada yasiyorum yazlari 2 ayligina TR ye evime gittigimde oyun konsolumu yanimda goturup nasil oyun oynayamiyacagim paramizla rezil mi olacagiz boyle satis politikasi olmaz, yazik valla bu haberler dogruysa
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.