Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yav hemen velvereye vermişsiniz ortalığı listede asya ülkeleri bile yok (japonya-çin) böyle birşey mümkün olabilir mi,zamanla herşey rayına oturur

Avustralya
    Avusturya
    Belçika
    Brezilya
    Kanada
    Danimarka
    Finlandiya
    Fransa
    Almanya
    İrlanda
    İtalya
    Meksika
    Hollanda
    Yeni Zelanda
    Norveç
    Rusya
    İspanya
    İsveç
    İsviçre
    Birleşik Krallık
    Amerika Birleşik Devletleri

Zamana bırakın biraz ha bu yazılanlar doğruysa 1 sene içinde ülke sayısını arttırmazlarsa kısaca Türkiye olmazsa Xbox benim için de biter düşünsene konsolu alıyoruz oyun oynayamıyoruz,savunulacak yanı kalmaz artık.

Asya' da 2014 yılı içerisinde çıkacağı söylendi zaten, ordaki yazılı liste ilk çıkış yaptığı zaman erişebilecek olanlar.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Bizim için ise kesinleşmiş bir tarih yok.

• quote:

Yav hemen velvereye vermişsiniz ortalığı listede asya ülkeleri bile yok (japonya-çin) böyle birşey mümkün olabilir mi,zamanla herşey rayına oturur

Avustralya
    Avusturya
    Belçika
    Brezilya
    Kanada
    Danimarka
    Finlandiya
    Fransa
    Almanya
    İrlanda
    İtalya
    Meksika
    Hollanda
    Yeni Zelanda
    Norveç
    Rusya
    İspanya
    İsveç
    İsviçre
    Birleşik Krallık

Zamana bırakın biraz ha bu yazılanlar doğruysa 1 sene içinde ülke sayısını arttırmazlarsa kısaca Türkiye olmazsa Xbox benim için de biter düşünsene konsolu alıyoruz oyun oynayamıyoruz,savunulacak yanı kalmaz artık.

Benim yazdigim yaziyi okuduysan orada dedigim sey Turkiye ve Asia ulkelerine gelmeyecek degil, Asia icin 2014 sonu (late 2014) denmis. Bu da Turkiye'ye 2015'den once gelmeyecegi anlamina gelir sanki. Bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Sabah xbox'u fakirler alamaz diyen eleman vardı şimdi bu haberlerden sonra evi ingiltereye taşımayı düşünüyormuş.

Nontheist'te İngiltere'de kalıyordu...

Yok ingiltere muhabbetini ben uydurdum Nontheist olsaydı keşke forum çok sessiz :(

Sınırsız ban yiyen birini, fake account açıp geri gelmesine teşvik ediyorsun.
    Şikayet ettim seni.

Ben fake değilim bugun üye oldum beni kimle karıştırıyorsunuz bilmiyorum. Heralde size iyi laf koymuş

Sag alt kösede o masum Smiley'i görmediniz sanirim

Bu ünlü bir nontheist repliğidir usta fake hesap açıp açıp bunu yazar

Kaç gün oldu hala ortada yok, demek ki artık temkinli davranıyor. Diğer fakeler gibi 1000-1500 mesaj kasıp gelecek herhalde.

• Aman diyim her an gelebilir.
  • Gece gece daha önce de anmışlardı arkadaşı ertesi gün forumu kilitledi. Anmayın abi gece gece destur filan diyin.
  • saklayabildikleri kadar sakladılar ama yalancının mumu yine yatsıya kadar yandı. 21 ülkeden birinde değilsen m$'ye göre "adam" değilsin.

m$ dünyaya rezil oldu.
  • fanboylar bu haber karşıdında greencard başvurusu yapacaklardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

quote:

Avustralya
    Avusturya
    Belçika
    Brezilya
    Kanada
    Danimarka
    Finlandiya
    Fransa
    Almanya
    İrlanda
    İtalya
    Meksika
    Hollanda
    Yeni Zelanda
    Norveç
    Rusya
    İspanya
    İsveç
    İsviçre
    Birleşik Krallık

Asya' da 2014 yılı içerisinde çıkacağı söylendi zaten, ordaki yazılı liste ilk çıkış yaptığı zaman erişebilecek olanlar.

Biz asya ülkesi olarak geçmiyor muyuz middle east olarak tam emin değilim de ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Olsun yinede sonuna kadar xboxone.Bizi adam yerine koymasada,bizi istemesede,bize insan muamelesi yapmasada ps4 almayız biz xboxone alırız.Kanımız yeşil adımız xbox hayatımız live.Xbox live 21 ülkeyi destekliyormuş evi,arabayı,arsayı satıp 21 ülkeden birine taşınıyoruz.Ben araştırmaya başladım bile 21 ülkeden hangisi uygunsa oraya tanışacağım

Allah senden razı olsun iyi güldüm lan
  • UK, US hesap işe yaramazsa, çıkış günü almayı düşünenler için çok kötü haber. Microsoft konsol fazla satmasın istiyor sanırım. Japon'lar yeni bir teknolojik silah mı deniyor acaba bu adamlarda:) Hani zihin kontrolü falan:)

Çıktıktan 1 sene sonra almayı düşündüğüm için benim için "hala" sorun yok. O zamana kadar fiyatı da düşer, büyük ihtimalle 2. el saçmalığı da bitmese bile gevşer. 2. el gevşemesi PS4'deki duruma göre tabii. Kampanyalardan aldığım 13-14 oyun yüklü 360'da, hiçbirini oynamadım daha. Kutulu da 6-7 tane oynamadığım var. GTA V ve PES 2014 de geliyor. 1 sene kafa rahat idare ederim.

Ama yine söylüyorum, PS4 almayı düşünen bazı arkadaşların buraya gelip 20 kere aynı mesajları atarak dalga geçmeleri trollükten başka şey değil. Lütfen büyüyün artık. Kızlarla gezin, sinemaya falan gidin. Tatile çıkın hatta, kafa dağıtın biraz. Hayat oyunlardan, Sony'den ibaret değil. Bu kadar hırs yapmayın çünkü kavga çıkarır bu hareketler. 35 yaşındaki abinizden tavsiye size, yanlış anlamayın sakın

• quote:

quote:

quote:

Avustralya
    Avusturya
    Belçika
    Brezilya
    Kanada
    Danimarka
    Finlandiya
    Fransa
    Almanya
    İrlanda
    İtalya
    Meksika
    Hollanda
    Yeni Zelanda
    Norveç
    Rusya
    İspanya
    İsveç
    İsviçre
    Birleşik Krallık

biz Avrupa bölgesi olan 2. bölgeyiz. region 3 olur japonu arabı..

• quote:

quote:

quote:

Avustralya
    Avusturya
    Belçika
    Brezilya
    Kanada
    Danimarka
    Finlandiya
    Fransa
    Almanya
    İrlanda
    İtalya
    Meksika
    Hollanda
    Yeni Zelanda
    Norveç
    Rusya
    İspanya
    İsveç
    İsviçre
    Birleşik Krallık

Türkiye middle-east kapsamı içinde. Live servisi middle-east için geçen ekimin sonlarında duyurulmuştu ve Birleşik Arap Emirlikleri Suudi Arabistan gibi ülkelere de bu zamanda resmi olarak giriş yapılmıştı.Türkiye'ye de yaklaşık bir ay sonra resmi olarak Xbox servisi gelmişti. Ayrı bir güncelleme olmazsa 2015'ten önce Türkiye'de Xbox One ve Live servisi sanırım olmayacak.

• Ben de middle east diye biliyorum ign.com'a girerken bile ign middle east sitesi çıkıyordu bir zamanlar.2015'den önce gelmezse benim için xbox one bitmiştir xbox 360 ile devam sonrası Allah kerim...
  • Sadece Twitter'dan kullanicilara verdikleri basit,aciklayici olmayan ve kacamak cevaplara bakinca ne kadar gayri ciddi olduklari apacik belli oluyor.Hicbir konsolun fani degilim,olmam da ama daha simdiden maca kac sifir yenik basladi MS.Ustelik bu konsolu PS 4'ten 100 dolar/euro daha pahaliya satacaklar.

Oyle bir durum ki sanki MS xbox ve 360'nin gecmisinin hatrina yeni jenerasyon icin konsol cikarmis gibi.Konsol dunyasinda tekellik kimsenin hayrina olmaz.Umarim MS durumu toparlar..Bu kafayla zor gorunuyor gerci

• Gece gece uyku tutmadi foruma bakayim dedim bakmaz olaydim. Ben ozellikle microsoftun son zamanlardaki TR hamlesiyle live gelisir, hatta servislerin cogundan faydalaniriz diye umut ediyordum. Adamlar oyun oynamamiza engel oldu. Olaya bak sen.
    Bu zamana kadar orjinal kullandim. Setler aldim. Destekledim Xboxu. (Fanboyluk olarak degil.) Microsoft son zamana kadar hic hamle yapmamasina ragmen.
    En azinsan kaliteli altyapidan faydalanabiliyorduk. Cogu servisten faydalanamasakta. Yeri geldi bi DLC icin VPN kiralayip satinda aldik. Simdi cikmis Microsoft, bu ulkeler disinda aktivasyon kabul etmeyecegim demekte. Saka gibi resmen. 24 saatde bir internet dedin, sikinti yok surekli bagli tutariz dedik. Ikinci el yok dedin, bakin orj. Kullanicilar iyi anlar, zaten 2. el alip satmak oldukca dertti, sonucta alip oynadiktan sonra satiyoruz. Onu da kokten bitirdi. Kinecti zorunlu tuttun, zaten iceriktir dedik hala seffafligi tartisilirken. Bakin tasarim vs deginmiyorum bile.
    Bu saatten sonra Xbox benim ve bircok kullanici icin degerini kaybetmistir. Elimden geldigince destekledim ama yakin zamanda konsolumuda kirdiracagim. Yemisim daha orjinalini.
    Yeni nesilde de mucize olmassa tercihim Ps4 olacaktir. Tek kendini aratacak yani gamepadi olacak sanirim. Mobilden yaziyorum hatalar varsa duzeltirim sonra. Ms kendi kendini bitirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her iki konsolu da alacağım.Ama ilk önce PS4 almayı düşünüyorum.Malum bizim ülkede live desteği olmadığı için...
  • Şimdi ciddi ciddi çalışmayacak mı . Vpn işi sakat olur zaten içerik indirmek için bile saatlerce vpn ile uğraşıyoruz.
  • Bizim ülkede daha ne destek eksikliği var, bununla bitmiyorki altyapı yok oyuncuyu bu kadar görmezden gelen tek ülke biz varız belkide susuyoruz tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Şimdi ciddi ciddi çalışmayacak mı . Vpn işi sakat olur zaten içerik indirmek için bile saatlerce vpn ile uğraşıyoruz.

VPN ile uğraşılmaz hocam. Bu nesilde 2-3 oyun, DLC için uğraşanlar vardı ama, komple Live için uğraşılmaz. İndirme hızının da içine eden bir uygulama zaten. Yukarıda bahsettiğim gibi, Microsoft fazla satsın istemiyor sanırım konsol...
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.