Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (374. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Videonun sonunda oğlan şöyle bir bakıp "It' s a Sony" diyor ya, tüylerim diken diken oluyor. Bir gün herkes "It' s a Sony" diyecek

Türkiye' nin ve Türklerin tek dostu Japonlardır.

Biraz abartıyorsun diye düşünüyorum çünkü Japonların tek dostu Türklerdir diyorsun ama Japonların suan en çok ilgi duyduğu ülke Amerikadır hatta yeni nesilin ağırlının Amerikada doğmak istediği ortayada çıkmıştı tabi kültürleri samuraylığı inkar etmeleride işin ayrı boyutudur. Japonların kendi paraları ellerinde yoksa taptığı ikinci parada dolardır. Sapkınlık konusunda ciddi boyutlar endişe duyulan bir ülkedir ve çocuk istismarı konusunda en az önlem alan ülkelerin basında gelirler.

Şu Japonları gühansız masum bir millet gibi göstermekten ne anlıyorsunuz cidden merak ediyorum.

Beni o milletin huyu suyu ilgilendirmiyor. Bizde dört dörtlük bir millet değiliz. Bizde masum değiliz. MAsum bir millet yoktur zaten. Benim için önemli olan benim ülkemle en iyi dostlukları kuran, benim ülkemin insanını adam yerine koyan millettir. Adamlarda sapkınlık var diyorsun bizim ülkemizde kadına tecavüz ediyorlar sonra sokağın ortasında öldürüyorlar sonrada adam gibi bir ceza almadan 10-15 yılda cezaevinden çıkıyorlar.

Neyse polemiğe girmeyelim, konu milletlerin karakterini değerlendirmeye kayarsa uzar gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

Kimse bu çocuğa hakkettiği ilgiyi göstermedi, bence çok güzel bir kasa, keşke Xbox One bu olsaydı.

[

Çok kötü duruyor 360 arcade den başkası yalan ilk göz ağrım

Bence çok güzel .6 adet xbox360 almış bir adam olarak söylüyorum bunu , istersen sayayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

Kimse bu çocuğa hakkettiği ilgiyi göstermedi, bence çok güzel bir kasa, keşke Xbox One bu olsaydı.

[

Çok kötü duruyor 360 arcade den başkası yalan ilk göz ağrım

Bence çok güzel .6 adet xbox360 almış bir adam olarak söylüyorum bunu , istersen sayayım.

Yok eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Evde digiturk varken kim ne yapsın bu aleti. PS4 oynatmıyor mu yahu video. Dur bi dk XBONE blu-ray ekledi değil mi? Hani gerek yoktu.

Mevcut nesilde evet,gerek yoktu,ama xone da gerek olmayacak diye bişey söylemedim ben?

ayrıca,sony nin babasının malı mı blu ray?MS isterse koyar,koydu da.

Herşeyi geçtim, Blu-Ray Disc'in patentine sahip 6 şirketten birisi Sony, babasının değil direk kendi malı, bari fikrin yoksa sus. Microsoft HD-DVD diye tutturdu, Blu-Ray gereksiz bir teknolojidir dedi, hem kendini hem Toshiba'yı yaktı. Şimdi paşa paşa satılan her Xbox One'a koymak zorunda ve satılan her Xbox One için Sony patentli ürün kullanım ücreti alacak Microsoft'tan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nashquil -- 12 Haziran 2013; 20:00:05 >

• Yanliz söyle bir durum var;

Microsoft iyi ki konsol pazarina girdi ve iyiki Xbox360'da bu kadar basarili oldu,yoksa konsol pazari tekel olacakti(Nintendo ayri kulvar) ve tekel bir ürün bizim hic isimize gelmez inanin..

InsAllah Microsoft 2. el konusunda biraz tolerans gösterir..Sürekli online olma zorunlulugu ise bir sorun teskil etmiyor acikcasi,hangimiz bu konsollari aldiktan sonra offline oynayacagiz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nashquil

quote:

quote:

Evde digiturk varken kim ne yapsın bu aleti. PS4 oynatmıyor mu yahu video. Dur bi dk XBONE blu-ray ekledi değil mi? Hani gerek yoktu.

Mevcut nesilde evet,gerek yoktu,ama xone da gerek olmayacak diye bişey söylemedim ben?

ayrıca,sony nin babasının malı mı blu ray?MS isterse koyar,koydu da.

Herşeyi geçtim, Blu-Ray Disc'in patentine sahip 6 şirketten birisi Sony, babasının değil direk kendi malı, bari fikrin yoksa sus. Microsoft HD-DVD diye tutturdu, Blu-Ray gereksiz bir teknolojidir dedi, hem kendini hem Toshiba'yı yaktı. Şimdi paşa paşa satılan her Xbox One'a koymak zorunda ve satılan her Xbox One için Sony patentli ürün kullanım ücreti alacak Microsoft'tan.

blu ray a gereksiz diyen adam gereksiz dediği aleti cihazına koyuyor düşündürücü.

• quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Yanliz söyle bir durum var;

Microsoft iyi ki konsol pazarina girdi ve iyiki Xbox360'da bu kadar basarili oldu,yoksa konsol pazari tekel olacakti(Nintendo ayri kulvar) ve tekel bir ürün bizim hic isimize gelmez inanin..

InsAllah Microsoft 2. el konusunda biraz tolerans gösterir..Sürekli online olma zorunlulugu ise bir sorun teskil etmiyor acikcasi,hangimiz bu konsollari aldiktan sonra offline oynayacagiz ki?

sonunda mantıklı bir mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Yanliz söyle bir durum var;

Hocam ole dusunmeyin..neticede bu konsolu alan sadece yetiskinler degil genc arkadaslarimizda aliyor ve genelde kendi aralarinda pes turnuvalari ceviriyorlar yani internetle isleri olmuyor,yada ben konsolumu yazligima yada yaylama goturmek istiyorum dagin basi internet yok yada olsa bile ben topu topu 1 ay kalicam baglatmadim ve ben one oynayamayacagim...microsoftun ikinci el mantigina dahi kabulum saygi duyarim ama oyun oynamak icin internete bagli olmasi gerek mantiginin hicbir aciklamasi yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 12 Haziran 2013; 20:40:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

quote:

daha önce birisi yazmış benden önce,xone ın kasasıyla ilgili;

eski Amerikan arabalarının konsol versiyonu gibi Xone,ayrıca home entertainment için de gayet sade bir görünümü var.

Eski Amerikan arabalarına bakın,hep kocaman kasaları var,chevrolet lere bakın.

Konsol alıyoruz araba değil. Savunayım derken bu kadar abartmaya da gerek yok.

arkadaş konuyu başka yere çekip dikkat dağıtma peşinde çaktırma bir şu savunmaya hastayım ; SADE

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Videonun sonunda oğlan şöyle bir bakıp "It' s a Sony" diyor ya, tüylerim diken diken oluyor. Bir gün herkes "It' s a Sony" diyecek

Türkiye' nin ve Türklerin tek dostu Japonlardır.

+1

Biz geçenlerde arkadaşlarla toplanıp, hep beraber "it's a sony" diye bağırdık mesela. Bir elimizde Türk diğer elimizde japon bayrağı vardı ve böyle bir gurur olamaz arkadaşlar. Forumca toplanıp, daha kalabalık şekilde yapalım derim

Kahrol microsoft, pis microsoft, en büyük sony işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 12 Haziran 2013; 21:05:04 >

• Arkadaşlar fanatikliğe gerek yok.
    Her iki tarafıda kaçırdığım birşey var mı diye sürekli takip ediyorum HER İKİ ÜRETİCİ TANITIMI YAPTI YALNIZ KAFAM HALA KARIŞIK
    Microsoft cidden hayal kırıklığına uğrattı beni yapacak tek şey cihazların piyasaya çıkmasını beklemek.
    Microsoft yıllar sonra ADINI kabul ettirdiği oyuncular tarafından dışlanacak gibi şu an ki tablo bu çıkarılan cihazın oyunculukla alakası yok.
    Zorunlu yaptırımlar ve dahası Belirli ülkeler haricinde desteklenmemesi yeterince sıkıcı

Umarım bu cihazda 5 yıl sonra TR piyasasına girmez!!!

Microsoft Türkiye'nin konsol pazarını iplemediğinden eminim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geçmişten Gelen Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Kasanın öyle olmasının tek bir açıklaması var o da stratejik bir hamle olmasıdır.MS de istese çok daha küçük ve zarif görünen bir alet yapabilirdi.Ancak bile bile uydu alıcısı tipinde yaptılar.Uydu ve ya bu tarz ürün alacak bir adam Xbox 360 şeklinde bir konsolu Tv alıcısının yerine asla tercih etmez ama Xbox One tipindeki konsol çok daha çekici gelicektir o kesim için...

Kasayla ilgili yapılan tek mantıklı yorum bu ve bende katılıyorum. Kitle ile alakalı bir tasarım yapılmış açık. Gamer kesim 2.planda ne yazık ki.

oyun konsolu çıkar ve oyuncuları 2. plana at, bu daha kötüymüş

• Microsoft akıl almaz açıklamalarına devam ediyor.

MS'in şefi Don Mattrick; Şansınıza online olamayacaklar içinde bir ürünümüz var adı Xbox 360. İnternet erişiminiz yoksa bu cihaz offlinedir. dedi.
    http://www.engadget.com/2013/06/12/don-mattrick-xbox-360-offline/

Microsoft resmen gidin PS4 alın diyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Microsoft akıl almaz açıklamalarına devam ediyor.

MS'in şefi Don Mattrick; Şansınıza online olamayacaklar içinde bir ürünümüz var adı Xbox 360. İnternet erişiminiz yoksa bu cihaz offlinedir. dedi.
    http://www.engadget.com/2013/06/12/don-mattrick-xbox-360-offline/

Microsoft resmen gidin PS4 alın diyor :)

Yuhh resmen iyice totoları kalktı bunların

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

quote:

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Mühendislik farkı. Solda donanım olarak fark atmış bir cihaz. Sağda donanım olarak PS4'ün yarısı olan ve power supply bile içine yerleştirmeyen kütük XBONE. Resim biohard35'den alıntılanmıştır.

Buyuk herzaman iyidir

böyle şeylerin kibarı iyidir
    büyüğü değil

• önce xbox one almakta kararlıydım. sonra ms den gelen gelen kötü haberler, özellikle 2. el meselesi yüzünden ps 4 e yöneldim. dönek bile denildi. ama ah şu kontrollerdan nasıl vazgeççem onu düşünüyorum çok kararsızım. pinky gibi zengin olaydık da ikisini de alaydık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Xbox_Onein_Live_Sistemi_Turkiyede_Calismayacak-39093.htm

tey allam sanki xbox 360da türkiye destekleniyordu. yine ingiltere, amerika posta kodu alıp live kullanılır.
  • Bende sadece 1 konsol alabilecek güçteyim, o yüzden kararımı çok iyi vermem gerekiyor daha önce böyle kararsız kalmamıştım konsol alırken.
  • 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.