Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (372. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostliving

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

daha önce birisi yazmış benden önce,xone ın kasasıyla ilgili;

eski Amerikan arabalarının konsol versiyonu gibi Xone,ayrıca home entertainment için de gayet sade bir görünümü var.

Eski Amerikan arabalarına bakın,hep kocaman kasaları var,chevrolet lere bakın.

Konsol alıyoruz araba değil. Savunayım derken bu kadar abartmaya da gerek yok.

AHAHAHAHA lan ne güldüm ya
  • Kasanın öyle olmasının tek bir açıklaması var o da stratejik bir hamle olmasıdır.MS de istese çok daha küçük ve zarif görünen bir alet yapabilirdi.Ancak bile bile uydu alıcısı tipinde yaptılar.Uydu ve ya bu tarz ürün alacak bir adam Xbox 360 şeklinde bir konsolu Tv alıcısının yerine asla tercih etmez ama Xbox One tipindeki konsol çok daha çekici gelicektir o kesim için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

daha önce birisi yazmış benden önce,xone ın kasasıyla ilgili;

eski Amerikan arabalarının konsol versiyonu gibi Xone,ayrıca home entertainment için de gayet sade bir görünümü var.

Eski Amerikan arabalarına bakın,hep kocaman kasaları var,chevrolet lere bakın.

Konsol alıyoruz araba değil. Savunayım derken bu kadar abartmaya da gerek yok.

Ya hocam boşver millet içip içip yazıyor şuraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Resmi ağızdan gelen bilgi bu. 30 oyunun adını verseler ne anlamı kalacak? Microsoft 15 oyunu da açıkladı mı? Açıklamadı.

O 30 oyunun yarısı bu da oyun mu dediğin tarzda Indie oyunlar olacak yalniz, onu bil de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3 ü ve yeni nesli xbox one ın rahatça önde kapattığı görülüyor bariz bi şekilde, sony çok zekice davrandı, rakip konsolla donanım ve yazılım anlamında yarışmasının imkanı yok, orada forza 5 duyurulmuş, 399 euroya çekti fiyatı, işte şimdi durumlar eşit.
  • quote:

Ya arkadaş okuyorum konuyu acayip bir kuyruk acısı var. HIARCS çıkmış hala donanım olarak Xbox One diyor. VESRAP demiş işte tasarım facia.

Exclusive karşılaştırma yapılmış. Xbox One'a ne varsa koymuşlar. Fantasia: Music Evolved, Loco Cycle, Kinect Sports Rivals, Below falan bunlar oyun mu arkadaş şaka mı yapıyorsunuz?

2. el konusunda PS3'de neyse PS4'de de o olacak. Yeni açıklama budur. Kimse olmayan bir şey hakkında atıp tutmasın. Biz de var bu sistem onlarda da olacak demesin.

Xbox One 1 yıl içerisinde 15 tane exclusive çıkaracağız. PS4'de bu sayı sadece 30 yani iki katı. 12 tanesi IP. Exclusive sayısı olarak yaklaşamaz Xbox One. Geçmiş nesilde de öyleydi şimdi de böyle olacak.

GEOW'un ne olacağı muamma. Oyunun beyin takımı artık ekipten ayrıldı ve Cliff Bleszinski PS4'ü övdü.

Fanatikliği hiçbir lüzümu yok. Hayal aleminde yaşayıp kendinizi kandırmayın.

Hocam Xbox One bir şey yapmadı sayılır doğru ama Sony'de pek bir şey yapmadı baktığımız zaman kötünün iyisi durumunda cidden eski E3'lerden çok sönüktü.

Kz'nn yeni oyunu en basitinden Kz serisi Ps3'dede tutan bir seri olmadı ki o kadar reklama rağmen ikinci oyun 9 aylık süreçte zor 2 milyonu devirirken üçüncü oyunyn satış rakamları bile doğru düzgün açıklanmadı. Bu oyun en çok ilgi gören türlerden biri ve multiplatform desteği var. Konsol sattıran ve kitleleri peşinden koşturan bir oyun değil. Infamous serisi sevdiğim bir oyundur keyifle oynarım ama o da kitleleri sürükleyen bir oyun değil. Naughty Dog ekibinden güçlü bir duyuru beklerdim gelmedi.

Xbox cephesinde ise Halo markası var o birtek konsol sattırır ve kitleleri pesinden sürükler. Ryse ve Quantum Break ise yeni IP'ler güzel gözüküyorlar ama ne olacakları belli olmaz sonuçta bu nesilde yeni süper olacak dediğimiz birçok oyun elimizde kaldı ve hayalleri çöpe attık.

Ps4'ü cidden cazip kılan ( bana göre) ikinci el ve Türkiyedeki bakış açısı onun dısında suan of işte budur dedirten bir durum ikisindede yok. Ps4 alırsam bu nedenlerden alırım Xbox One alırsamda Halo 5 için alırım böyle bir durum var yani tutupta buradaki oyunlar bir harika durumu cidden bende oluşturmadılar çünkü yok. İki sistemde kötünün iyisi pozisyonunda gidiyorlar. Bunda artan konsol maliyetleri falan etkili mi bilemem ama geçen seneki E3 yada bir önceki E3 son fuardan çok daha etkileyici gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Resmi ağızdan gelen bilgi bu. 30 oyunun adını verseler ne anlamı kalacak? Microsoft 15 oyunu da açıkladı mı? Açıklamadı.

O 30 oyunun yarısı bu da oyun mu dediğin tarzda Indie oyunlar olacak yalniz, onu bil de.

1. parti:

SCE Japan Studio
    Polyphony Digital
    Naughty Dog
    SCE Santa Monica Studio
    SCE San Diego Studio
    SCE Bend Studio
    SCE Foster City Studio
    Sucker Punch Productions
    SCE London Studio
    Guerrilla Cambridge
    Evolution Studios
    Guerrilla Games
    Media Molecule

2.parti:

Ready at Dawn Studios
    Idol Minds
    Sanzaru Games
    Zindagi Games
    Giant Sparrow
    Quantic Dream
    Tarsier Studios
    Novarama
    Supermassive Games
    Plastic Games

Listeden çıkardığım stüdyolar da var. Insomniac Games ve PSP için çalışan diğer stüdyolar. Bir önceki nesilde PS3 için çok daha fazla exclusive oyun çıkmıştır ve hepsi nitelikli oyunlardır. Bu da sana logar kapağı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

Ps4'ü cidden cazip kılan ( bana göre) ikinci el ve Türkiyedeki bakış açısı onun dısında suan of işte budur dedirten bir durum ikisindede yok. Ps4 alırsam bu nedenlerden alırım Xbox One alırsamda Halo 5 için alırım böyle bir durum var yani tutupta buradaki oyunlar bir harika durumu cidden bende oluşturmadılar çünkü yok. İki sistemde kötünün iyisi pozisyonunda gidiyorlar. Bunda artan konsol maliyetleri falan etkili mi bilemem ama geçen seneki E3 yada bir önceki E3 son fuardan çok daha etkileyici gelmişti.

Yalnız Jack Tretton'un şöyle bir açıklaması oldu dün: Konsollar çıktıklarında kendiniz deneyin, aynı oyunları iki sistemde de deneyin ve farkları kendiniz görün.

http://www.gametrailers...-drops-the-mic--stream-

Ps4 ile Xbox One arasında multiplatform oyunlarda grafik farkları olabileceğini iddia ediyor.

Ben bu farkların daha sonraki yıllarda olacağını düşünüyordum fakat adam emin bir şekilde oyunlar PS4'de daha iyi grafiklerle çıkacak diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

Yalnız Jack Tretton'un şöyle bir açıklaması oldu dün: Konsollar çıktıklarında kendiniz deneyin, aynı oyunları iki sistemde de deneyin ve farkları kendiniz görün.

http://www.gametrailers...-drops-the-mic--stream-

Ps4 ile Xbox One arasında multiplatform oyunlarda grafik farkları olabileceğini iddia ediyor.

Ben bu farkların daha sonraki yıllarda olacağını düşünüyordum fakat adam emin bir şekilde oyunlar PS4'de daha iyi grafiklerle çıkacak diyor.

Dendiği kadar donanım farkı varsa zaten bunun olması gerekiyordu bana göre, sadece exc. oyunlarda fark olacaksa o kadar donanımın bir anlamı yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

1. parti:

SCE Japan Studio
    Polyphony Digital
    Naughty Dog
    SCE Santa Monica Studio
    SCE San Diego Studio
    SCE Bend Studio
    SCE Foster City Studio
    Sucker Punch Productions
    SCE London Studio
    Guerrilla Cambridge
    Evolution Studios
    Guerrilla Games
    Media Molecule

2.parti:

Ready at Dawn Studios
    Idol Minds
    Sanzaru Games
    Zindagi Games
    Giant Sparrow
    Quantic Dream
    Tarsier Studios
    Novarama
    Supermassive Games
    Plastic Games

Listeden çıkardığım stüdyolar da var. Insomniac Games ve PSP için çalışan diğer stüdyolar. Bir önceki nesilde PS3 için çok daha fazla exclusive oyun çıkmıştır ve hepsi nitelikli oyunlardır. Bu da sana logar kapağı olsun.

Ben ne diyorum sen ne diyosun Sen bir sene içerisinde o studyolardan 30 tane exc. oyun bekliyosan beklemeye devam et, ne diyim

Bu ne ya çocuk gibi kapak olsun falan, ikinci sınıf çocuğu gibi laf sokmaya çalışmalar Bilseydim hiç bulaşmazdım, logar değil rögar bu arada öğrenmiş ol bunu da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Kasanın öyle olmasının tek bir açıklaması var o da stratejik bir hamle olmasıdır.MS de istese çok daha küçük ve zarif görünen bir alet yapabilirdi.Ancak bile bile uydu alıcısı tipinde yaptılar.Uydu ve ya bu tarz ürün alacak bir adam Xbox 360 şeklinde bir konsolu Tv alıcısının yerine asla tercih etmez ama Xbox One tipindeki konsol çok daha çekici gelicektir o kesim için...

Tek açıklaması kırmızı ışıklardır PS4 o kadar küçük olacaksa unutmasın ısınmayı

• Evet yazım olmuş düzeltme için teşekkürler.
  • Ortalık karışık hiç gelmeyelim bu tarafa.

Yeni bir haber var mı diye bakıyorumda...
  • quote:

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Mühendislik farkı. Solda donanım olarak fark atmış bir cihaz. Sağda donanım olarak PS4'ün yarısı olan ve power supply bile içine yerleştirmeyen kütük XBONE. Resim biohard35'den alıntılanmıştır.

Buyuk herzaman iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

quote:

Mühendislik farkı. Solda donanım olarak fark atmış bir cihaz. Sağda donanım olarak PS4'ün yarısı olan ve power supply bile içine yerleştirmeyen kütük XBONE. Resim biohard35'den alıntılanmıştır.

Buyuk herzaman iyidir

Arabaya takoz fln olarak mı? yoksa başka bir manasımı var ?

• quote:

quote:

Buyuk herzaman iyidir

ps4'ü japonların yaptığı belli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

Buyuk herzaman iyidir

ps4'ü japonların yaptığı belli oluyor

:))

• Japonlarin buyuk anlayisi bukadar iste
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Kasanın öyle olmasının tek bir açıklaması var o da stratejik bir hamle olmasıdır.MS de istese çok daha küçük ve zarif görünen bir alet yapabilirdi.Ancak bile bile uydu alıcısı tipinde yaptılar.Uydu ve ya bu tarz ürün alacak bir adam Xbox 360 şeklinde bir konsolu Tv alıcısının yerine asla tercih etmez ama Xbox One tipindeki konsol çok daha çekici gelicektir o kesim için...

Kasayla ilgili yapılan tek mantıklı yorum bu ve bende katılıyorum. Kitle ile alakalı bir tasarım yapılmış açık. Gamer kesim 2.planda ne yazık ki.
  • Yalnız o daha küçük kasanın içinde One'ınkinden daha çok ısınma potansiyeli olan donanım var, bir RRoD vakası da Sony yaşatmasın

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.