Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (369. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jamez

-ne güzel 2-3 liraya oyun oynuyorduk. 10-15 liraya çıkmasın bu masraf korsan blu ray yerine direk jtag olarak kırarlar umarım aleti.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4VO

quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ISTE PS4''DEN DAHA GUCSUZ (!) XBOX ONE BU GRAFIGI VERIYOR..

su grafiklere,su muziklere bakin. bir Basyapit geliyor

Kuyruk acın olduğu,büyük yazmandan belli,pardon da,Xbox senin karnını mı doyuruyor ne bu fanatiklik?

YALNIZ OYUN HARBİ ÇOK SAĞLAM. ps4 dede kilzone favorim

Sağlam sağlam olmasına,gameplay kötü ama,bu fanatikliğin sebebi nedir bilmiyorum kardeşim.

gameplay in kötü olduğunu nerden çıkardın çok iyi görünüyor. fanboyluk yapma kardeş

Oynanış şuan görüldüğü kadarıyla qte ların üzerine kurulmuş ilerleyen zamanlarda bu durumu düzeltebilirler ama şuan gözüken durum: oynanış kötü grafik mükemmel

• Arkadaşlar bilgisayarım sorunlu olduğu için pek girip de yorum yazamadım... Ancak sunumları banttan izledim.... Şunu söyleyebilirim ki her anlamda bu neslin galibi XBox One olmuştur... Detayları ile neden böyle olduğunu hafta sonuna dogru yazacağım... Herkes de bu konuda bana hak verecektir eminim... Ancak şunu da şimdiden söylemek istedim: ps4 ün tasarımı resmen facia olmuş.. Bu kadar kötü olabileceğini hayal dahi edememiştim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funner

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kuyruk acın olduğu,büyük yazmandan belli,pardon da,Xbox senin karnını mı doyuruyor ne bu fanatiklik?

Sağlam sağlam olmasına,gameplay kötü ama,bu fanatikliğin sebebi nedir bilmiyorum kardeşim.

gameplay in kötü olduğunu nerden çıkardın çok iyi görünüyor. fanboyluk yapma kardeş

Oynanış şuan görüldüğü kadarıyla qte ların üzerine kurulmuş ilerleyen zamanlarda bu durumu düzeltebilirler ama şuan gözüken durum: oynanış kötü grafik mükemmel

bana çok iyi göründü zevk meselesi. böyle bir oyunun dandik oynanış olacağını düşünmek saçma bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

Arkadaşlar bilgisayarım sorunlu olduğu için pek girip de yorum yazamadım... Ancak sunumları banttan izledim.... Şunu söyleyebilirim ki her anlamda bu neslin galibi XBox One olmuştur... Detayları ile neden böyle olduğunu hafta sonuna dogru yazacağım... Herkes de bu konuda bana hak verecektir eminim... Ancak şunu da şimdiden söylemek istedim: ps4 ün tasarımı resmen facia olmuş.. Bu kadar kötü olabileceğini hayal dahi edememiştim...

Gözümüz yollarda kaldı vesrap bir daha bozulmasın pc falan hasret kalıyoruz sana
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bana çok iyi göründü zevk meselesi. böyle bir oyunun dandik oynanış olacağını düşünmek saçma bana göre

Tabi ki zevk meselesi oynanış elbette düzeltilecektir de oyunun yapımcısı yanılmıyorsam crytek olması lazım ve oynanış konusun da crysıs den yola çıkarsak sabıkalı bir firma olduğunu düşünüyorum bakalım nasıl bir oyun ortaya çıkacak crysıs oynanış özürlü bir oyun

• quote:

Arkadaşlar bilgisayarım sorunlu olduğu için pek girip de yorum yazamadım... Ancak sunumları banttan izledim.... Şunu söyleyebilirim ki her anlamda bu neslin galibi XBox One olmuştur... Detayları ile neden böyle olduğunu hafta sonuna dogru yazacağım... Herkes de bu konuda bana hak verecektir eminim... Ancak şunu da şimdiden söylemek istedim: ps4 ün tasarımı resmen facia olmuş.. Bu kadar kötü olabileceğini hayal dahi edememiştim...

Hayatımda senin gibi bir fanboy görmedim ne diyim allah başımızdan eksik etmesin seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

Exclusive oyunlara bakacak olursak iki konsolda bir yazar bunlari ozetleyip paylasmis:

PlayStation 4:
    Deep Down
    Drive Club
    Knack
    The Order: 1886
    Killzone: Shadowfall
    Infamous: Second Son
    A bunch of cheap Indies

Xbox One:

Below
    Crimson Dragon
    D4
    Dead Rising 3
    Fantasia: Music Evolved
    Forza Motorsport 5
    Untitled Halo Project
    Killer Instinct
    Kinect Sports Rivals
    Loco Cycle
    Project Spark
    Quantum Break
    Ryse: Son Of Rome
    Sunset Overdrive

Sony butun exclusive oyunlarini oynamadi; Microsoft da.

Suan bir esitlik var gibi hatta eger dead rising 3 time ex degilde sadece xbox a
    cikacaksa ibre xbox a kayiyor..yanliz tabi bu simdilik boyle sonucta uncharted ve god of war un yeni oyunlarida en gec 2014
    baslarinda tanitilacaktir. iste ozaman durum degisir..burada onemli olan xbox in bu oyunlara verecegi cevaptir..

Ve tabi en onemli oyun gears of war 4..bu oyun mutlaka gelmeli yada buna benzer yine aaaa kalite yeni bir tps serisi cikarilmali..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 12 Haziran 2013; 12:00:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• exc lerin kaliteside önemli görecegiz hep beraber ve hala sony nd den oyun duyurmadı
  • quote:

+One Milyon.
  • ps uc duyursun,ms de yeni geow çıkartır hemen,ne yani.
  • tarafsiz gozle ex acisindan bakarsak microsoft onemli atilimlar yapmis ama sonye cok agir darbe vuramadi.yani oyle sony yoketcez gibi bir durum olmadi.bunun nedeni hem ps4 tanitildi tam olarak hemde multilerin inanilmaz olmasi , multiler exler kadar iyi gozukuyor belkide daha iyi ve fark yaratmayan exler terazi durumunu cok etkileyemiyor.
    onemli ex oyunlari kiyaslarsak;
    forza-driveclub
    halo-killzone
    dead rising ve quantum a karsilik sonyde order ve infamous var.
    burda farki yaratan titanfall ve ryse oldu bence.
    acikcasi titanfallda beni pek etkilemedi ama ryse her ne kadar demoda ki oynanis iyi olmasada orda onemli olan nasil bir oyun olacagini bilmek ben sanmiyorum ki full surumde boyle olsun ,demolar daha cok neler yapilabilecegini gostermek amaciyladir,konsept cok iyi 300 havasi var ,grafikler harika.bence bu oyun gow a rakip olarak cikartiliyor ,hersey iyi giderse buyuk bir rakibide olabilir.
    sonynin daha once gosterdigi deep down 'in fuarda olmamasi ve ex cikmasi beklenirken multi olan ff versus (adi degisip ff xv oldu) ile microsoft oyun acisindan fuarin kazananidir.ama ms +1 puan aldiysa kisitlamariyla ve genel olarak cok - puanlar aldi o yuzden durumu kuraarmaya yetmedi,diger oyunlar konsol tercihini etkileyebilcek oyunlar degil isin dogrusu.

• Multilerde demeyinki ahan farkı koydu xbox yada ps asıl iş ex lerde çıkar ps4 oha for dedirtir xbox aradan bir darbe vurur bu sefer gönül xbox,a kayar iki konsol da hemen hemen eşit şu anda
  • http://www.youtube.com/watch?v=PzDsYEPkSc4&feature=youtu.be

Kincet'ini de al git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 12 Haziran 2013; 12:40:07 >
  • PS4 e gecmek icin bir neden goremiyorum cogu oyun multiplatform zaten exlerde xbox cok daha iyi benim gozumde hardware iki konsoldada esit sayilir grafik gorsellik olarakda xboxone ile Ps4 arasinda hicbir fark olmayacak ex oyunlarda bu farki gorebilecegiz fakat iki konsol arasinda yuzde 5 bile fark olmaz ve tabi en onemli iki ozellik olmazsa olmaz Xbox Gamepad ve LIVE
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi ki zevk meselesi oynanış elbette düzeltilecektir de oyunun yapımcısı yanılmıyorsam crytek olması lazım ve oynanış konusun da crysıs den yola çıkarsak sabıkalı bir firma olduğunu düşünüyorum bakalım nasıl bir oyun ortaya çıkacak crysıs oynanış özürlü bir oyun

crytek ise sözümü geri alıyorum

• Yalnız Xbox tanıtımında da bahsetmemişlerdi, yine konsolun içindeki GPU'dan bahsetmediler. Heralde söylentiler doğru. Ama o donanım artı Kinect'i de koyalım 500 euro'luk bir şey yok bence fiyat fazla.
  • Konsollar piyasaya çıktığı zaman taşlar yerine oturur. Multi oyunlarda Ps4 önde olacak gibi duruyor. (Donanım farkı)

Ben kendi adıma her iki cihazı da alacağım. Ps4 de daha fazla oyun satın alacakmışız gibi duruyor. (2. el farklılığı)

Ama ben fanım her şekilde sevdiğim cihaz için alırım dersen. Para senin kardeş...
  • hala kararsızım xbox ps mı alsam dıye ps1 ps2 ps3 almıslıgım var fakat xbox secicektım başta ikinci el olayı kotu oldu fakat kinect olayı fln var cok multimedia olayı var xboxta gerçe oyun konsolu alıyoruz ama bakalım nasıl olucak avrupada ön sıparıs başladı polonyada fiyat xbox un 2100 zloty yanı turkıye ye göre 1200 1300 lira gibi bi rakam turkıyede sanırsam 200 300 tl daha fazla olur ona göre kumbaraları kırmaya hazır olun :D
  • Yeni nesilde kim daha fazla türkçe içerik çıkarırsa ben o konsolu alacağım yok öle yağma hem para vericem hem ana dilimde oyunu oynayamayacağım
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.