Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2806. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28032804280528062807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Game Pass Ultimate üyeliği oldukça avantajlı; sırf bu yüzden PS'den Xbox'a geçenler var. Game Pass için şu sayfayı takip ediniz, en uyguna Game Pass Ultimate alma yöntemi için son mesajları okuyunuz:

https://forum.donanimhaber.com/xbox-game-pass-ana-konu-gerekli-tum-bilgiler-ilk-mesajda--136257743

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Son günlerde pc fortnite'da donmaya başlayınca, ortalama bir ekran kartı da 2000 civarından başlayınca kafam attı xbox bakmaya başladım.

Oynayacağım oyunlar fortnite, pubg, tekken, resident evil, gta, pes bir de hoşuma giderse 2-3 oyun daha indirir bakarım.

Bunun için one mı alayım, one s mi alayım one x mi? Pazaryeri sitelerinde bir dünya teşhir cihaz var, onlar güvenip alınır mı? Bütçe olarak 3 bin civarı düşündüm.

Ekleme: Diğer yandan teşhir ps4'ler var, 2500 civarına ancak 500 gb, bildiğim kadarı ile bunlara xbox'taki gibi harici disk de bağlanamıyordu. Yer sıkıntısı olduğundan soru işaretleri oldu kafamda

• robotica R kullanıcısına yanıt

4k televizyonunuz varsa one x yoksa one s alın derim bütçeyi biraz daha zorlarsanız ikinci el series s de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    One X çok daha iyi bir cihaz One X al

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cevaplar için teşekkür ederim. 3 gün önce doların artmasıyla fiyatlar anında uçtu. Nasıl yapayım bilemedim. 1600'e one mı yoksa 3100'e one x mi?

Bir de 360'ın kontrolcüsü çalışıyor sanırım bu cihazlarda

• fazla grafik takıntın yoksa One veya One S al geç.

ikinci elde One X çok iyi bir tercih olacaktır.

İkinci el series s alabilme imkanınız varsa cok iyi olur.Game pass ile oyunlara neredeyse para vermekten kurtulursunuz.Böylece ucuza gelmiş olur ve uzun ömürlü olur sizin için

X360 kontrolcüleri One'da çalışmaz. 2.500 civarı temiz ikinci el One X bulunabiliyordu; One X alınabilir. Özellikle 4K TV'niz varsa tavsiye ederim, sürekli güncelleme alıyor, yeni nesil çok oyun çıkmadığını düşünürsek hala gideri var...

• Series s almam zor biraz, bütçe sınırlı. One'da gamepass var mı, bir de x360 kontrolcüsü one'da çalışıyor yolu var. :)

Bütçe sınırlıysa direkt en ucuzunu, 1600'e One al. One X'e 3100 verilmez.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Her gün her şeye zam geliyor dolar 14 olacak neredeyse. 3100 verilmez diyorsunuz yani...

Evet, çünkü yeni nesil değil. Yeni nesil olmayana 3100 verilmez. Ucuz olan 1600’lük olanı alın.

• 1499'a sonunda bir tane one aldım :) Pişman olmayacağımı umuyorum, bana saydığım 15-16 oyunu oynatsın kafi.. ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ 

• arkadaşlar merhaba, xbox one x almak istiyorum bütçem Series S almaya yetmiyor 2500 civarı bir tane One X alsam beni 2-3 yıl götürürü mü? evde kullandığım tv 1080p, bilgisayarım artık eskidi oyunları kötü gösteriyor ama her halukarda Xbox one kadar performans veriyor benim amacım daha stabil bir şekilde gamepass oyunlarını oynamayı planladığım için One X almak istedim, bir kaç sorum olacaktı cevaplar mısınız?

arkadaşımda Series S var one X alırsam beraber oyun oynayabilir miyiz? grup sohbetlerinde bulunabilir miyiz? nesiller arası sorun yaşatır mı?

şuan yeni nesle gelip eski nesle çıkmayan oyun var mı?

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Series S|X ile One'da zaten aynı sistemler var. Sadece donanım kaabiliyetlerinden dolayı Series'e özel bir kaç oyunu oynayamazsın o kadar. Birbirinizle tabiki oynarsınız; bırak onu CoD, Battlefield gibi oyunlarda çapraz oynama (PC-Konsol) bile oluyor. Yeni nesil konsollara özel oyunlar çok hızlı çıkmadığı sürece eski neslin gideri var derim ve şu an görünen de bu şekilde... Kur artışı vesilesi ile Series S'in de fiyat aralığı arttı yoksa sizin için en uygun seçim Series S olurdu. Kısacası her yeni çıkan oyunu mutlaka oynamalıyım mantığın yoksa geçmişte de bir sürü oynamadığın ama merak ettiğin oyun varsa One X ve Game Pass ikilisi seni bir süre götürür.

İlave bilgi One X sahibi olarak Series serisi ile beraber sürekli güncelleme alıyoruz. Örneğin chromium tabanlı güncelleme ile web gezgini edge'e klavye-fare desteği geldi, PC'yi aratmayacak web tecrübesi sağlıyor hatta Geforce Now bile kullanılabiliyormuş. Konsol ve kumanda ışıklı tuşlarına gece modu geldi; artık kısılıp kapatılabiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 15 Ocak 2022; 11:56:40 >

• tayaydin kullanıcısına yanıt

bilgi için teşekkürler,

benim ps4 var ve oyun fiyatları yüzünden yeni oyun alamıyorum, onda da eski oyunları veya indirime girmiş oyunları tercihe diyorum, kullandığım pc eskidi xbox alıp gamepass oyunlarını oyama niyetindeydim, 3 yıllık gamepass alırım 3 yıl boyunca çıkan oyunları oynarım diyordum tabi aklıma şöyle de geliyor şuan her oyunu eski nesle de getiriyorlar fakat ne zaman eski nesli yok sayacaklar bilmiyoruz, starfield gelecek mi belli değil, şuan gamepass kütüphanesinin %99 oyunu one serisinde çalışıyor ama 2 yıl daha böyle sürer mi acaba? keşke series s'ler 3300 lira iken bir tane alsaydım pişman oldum, makas çok açıldığı için One X alıp en azından 2-3 yıl idare etsem yeter diye düşünüyorum sonrasında yeni nesle geçme niyetindeyim

• Arkadaşlar Xbox one x almak istiyorum, oyun kolunu pc'de kullanabilir miyim? Bir serisi Bluetooth ile pc'de de kullanılıyor diye biliyorum, nasıl anlayacağım

Kullanabilirsin ben kullanıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    One S|X'in gamepadi bluetooth'ludur direkt PC'de kullanılabilir. One gamepad'inin ise bluetooth'u yoktur, PC'de kabosuz kullanmak için orijinal USB dongle'ını almak gerekir. Diğer türlü USB kablosu ile kablolu olarak kullanılabilir...
    One ile One S|X gamepadi nasıl ayırt edilir. Xbox tuşunun olduğu alan ayrı bir bölge gibi duruyorsa One gamepadidir, bluetooth'u yoktur (alltaki). Bütünleşik ise One S|X gamepadidir, bluetooth'ludur (üstteki). Şekildeki gibi:
    ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 20 Ocak 2022; 23:28:13 >

• Bu arada BT olmasa da usb şarj kablosu ile de PC'de çalışıyor, illa kablosuz olacak gibi anlaşılıyor ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ 

• 
Sayfa: önceki 28032804280528062807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.