Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27932794279527962797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

Arkadaşlar slm bir kaç sorum olacak...Xbox one elite series 2 controller aldım gitti gidiyordan..Cihazın kutusunda garanti belgesi vardı 2 sene garanti yazıyor satan kişide aynısını söyledi fakat cihazın seri numarasını kaydettirip kontrol ettigimde garanti 1 sene gözüküyor?ne yapmam gerekiyor xbox için direk arayabılecegım bı numara bulamadım,yardımcı olursanız sevinirim, kimden destek almam gerektiği konusunda.
    ithalatçı garantili ürünler ile distribütör garantili ürünler arasında fark olabilir sizinki muhtemelen ithalatçı garantilidir o ürünlerin 1 yıl uluslararası garantisi olur gördüğünüz de muhtemelen o
  • Beyler microsoftan bi mail gelmesi lazım cihaz garantisiyle ilgili ya 5 saattir gelmedi 3 kere aradım tekrar gönderdiler 3 tane farklı mail adresine xbox live chat ile konustum onlarda gönderdi ama bir türlü gelmedi..Var mı bu şekilde sorun yaşayan kafayı yedim yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One x cihazında görüntü arada gidip geliyordu hdmi değişince sorun geçmişti.
    Şuan ise profilim kısmına girer girmez görüntü anlık gidip gidip geliyor sürekli ama oyunlarda hiç bir sorun yok bunun nedeni nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GGGA kullanıcısına yanıt
    hocam bende düşünüyorum ama fifa20 olan mediamarktta 169 euro gözüküyor. birde bunların cdromu yok. acaba cd room ne kadar kullanılıyor. cd room olan cihaz ile all edition arası 70 euro

diğer arkadaşlarda cevap verirse sevinirim. cdroom için 70 euro değer mi?
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Ps4 ten xbox one s e geçtim Bir kaç ay oldu Cdli versiyonunu aldım Genelde dijital oyun alacaksınız ama Cdli uygun fiyatlı oyun bulursanız Cdli versiyon avantaj olur Bir kaç yıllık gamepass elbette avantaj, ancak 2.el dijital oyun forumda kısıtlı ps4 tarafı bence bu konuda daha avantajlı Bir de alınan bölgeler 2.el de özellikle yazılmıyor sanki Örneğin AC Origins ve Odessey P1 i ve P2 si ayrı ayrı 100 TL ye satılıyor şayet Türkiye store dan ayrı ayrı alınmış ise belki normal kabul edilebilir ama paket olarak Brezilya store da 100 TL idi. Yurtdışı oyun alımlarında da en uygun fiyatlar Arjantin ve Brezilya da, bu ülkelerden en kolay oyun alımı da aracılardan gift card almak.

• braveyours kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bilgi icin. Simdi ultimate pass i ogrendim. 3 yillik alsam butceme yetiyo. Oyunlarida gayet iyi geldi. All edition bana gore ideal

• Hayırlı olsun şimdiden Teknik özellikleri aynı deniyor cihazların
  • xbox almayı düşünüyorum ve hiç bilmediğimden soruyorum örneğin ps4'te ps4 pro, ps4 slim ve normal ps4 oyuncuları hepsi aynı tek serverda birlikte oynuyorlar xbox'ta da one,one s,one x kullanıcıları için aynı mı yoksa her xbox one serisi için serverlar ayrı mı?
  • erayyo kullanıcısına yanıt
    hepsi aynı serverda

• Arkadaşlar bu One X hiçbi yerde satılmıyor nereden alabiliriz?

• Merhaba xbox almak istiyorum ve onceligim kinect. Googleda ki bazi sayfalarda kinect destegi kaldirildi falan yaziyor saniyorum ki artik yeni oyun uretilmiyor ancak once ki oyunlari oynayabiliyorum. One mi almaliyim one s mi yada kinect komple almamali miyim?

• CrossfireX betası insiderlar için yüklemeye açılmış

• Arkadaşlar oyunlarda “oynanan süre 0 dakika” probleminin çözümünü bilen var mı? Sebebi nedir? Oynadığım süre işlemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

hocam bende düşünüyorum ama fifa20 olan mediamarktta 169 euro gözüküyor. birde bunların cdromu yok. acaba cd room ne kadar kullanılıyor. cd room olan cihaz ile all edition arası 70 euro

diğer arkadaşlarda cevap verirse sevinirim. cdroom için 70 euro değer mi?
    Almanya Satürn ve Mediamarkt çok sık indirim ve farklı kampanyalar oluyor.

Benim aldığım ürün 129€ One S All Digitall Editon versiyonu. Aynı cihazı hatta cd'li olan modeli Ocak ayında 99€'ya satıyorlardı. Sık sık bakın derim.

Diğer konuya geleceksek, Playstation 1/2 ve 3 kullanırken Cd'Ye ihtiyaç vardı ama 4. nesile geçtikten sonra hep dijital tercih ettim. O yüzden de yine Xbox'ı dijital almaya karar verdim.

İlk defa Xbox kullanacağım, tercih etme sebebim ise oyun fiyatları ve Gold Pass aboneliği..

Kullanım tercihinize göre değişir ama yeni cihazlar çıkacağı için en ucuzunu almak daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • GGGA kullanıcısına yanıt
    Biraz sabirsiz davrandim cunku bu aralar gelen coktu hemen siparis verdim. 300 euroya euronics den xbox x fora bundle aldim. Yegenimede saturn den 169 euroya xbox s all digital aldim. Suan ikisininde fiyati yukseldi yada stoklarda yok. Mediamarktta dahil. Turkiyede de x satan yok. Muhtemelen stok sorunu var ve series x den dolayida sorun devam edecektir.

Bende xbox 360 dan gectim ve sebebim seninkisi gibi game pass

• merhaba arkadaşlar birşey soracaktim belki bilen vardir
    şuan indirimde 300₺ kusurden 81₺ ye dusen "wrc 8 deluxe edition fia world rally championship pre-order"
    oyununu almak istiyorum
    açıklamasında "hemen ön sipariş ver ve şunu bunu kazan" gibi şeyler yaziyor
    oyunun çıkış tarihi 5.9.2019 olarak gözüküyor
    Wikipedia dan bakincada yine Eylül 2019 çıkış yazıyor
    anlamadım açıkçası bu oyun ön sipariş mi yoksa oynanmaya hazir mı

• Xbox 360 oyunlarında Xbox Live oturumu açılamıyor. Bunun çözümü neydi?

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    1,2 kere benimde başıma geldi konsolun interneti değiştirip mobil hot spot ile bağladıktan sonra oturum açabilmiştim

• haus217 H kullanıcısına yanıt
    Kinect bi heves. Bulaşma bence

• 
Sayfa: önceki 27932794279527962797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.