Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2794. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hdmi degistirdinizmi son zamanlarda.Bazı hdmilerde uyumsuzluk nedeni ile internete baglanma sorunları yasaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NusretSamanci

gamepad fiyatlarıni gördünüz mü arkadaşlar
    katlanarak artacak galiba böyle
    yakında 2 gamepad alana konsolu hediye edeceklermiş :D
  • Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak One X kullanıyorum şuan ki monitörüm FHD 60hz 5 ms yeni monitör alacağım 2k 144 Hz mi yoksa 4k 60hz mi almalıyım sizce ? Her türlü oyunu oynuyorum FPS oyunlarında R6 ve CoD MW 2019 oynuyorum ama genelde hikaye , spor oyunları sizce hangisini almalıyım ?
    İnternette çoğu kişi 144 Hz demiş ama PC kullananlarda var içinde ben sadece konsolda kullanacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Prince of Persia Sands of Time’ı nasıl tam ekran yapacağız?

• TheFlasH6060 T kullanıcısına yanıt
    Pc ile de kullanacaksan 2k 144hz ama sadece konsol ile kullanacaksan 4k 60 al
  • Selamlar, Xbox One S konusunu göremedim ama sizlerin fikrini almak istiyorum.

PlayStation kullanıcısıydım, çevremin xbox’a geçmesinden sonra ben de niyetlendim. Şu an Almanya’da One S Digital Edition + Fifa 20 129€ (970₺) 2-3 yıllık düşünürsem tavsiye eder misiniz ? Game pass alıp Forza ve diğer oyunlar için düşünüyorum

• GGGA kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçe olarak zorlamayacaksa One X almanızı tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar Merhaba,
    1 yıldır ultimate üyesiyim. gold + game pass birleştirmiştim.
    15 haziranda sürem bitiyor. Süre bittikten sonra tekrar gold alıp birleştirme yapabiliyor muyum ?
    Yoksa yeni üyelik açıp ordan mı devam edeyim ?
    Yeni üyelik açtım diyelim. Ana hesap ve yeni hesap açıkken ana hesaptan oyunları oynamaya devam edebilir miyim ?
  • ugur0283 U kullanıcısına yanıt
    Yeni hesap açman gereklidir. Yeni hesap açtığında diğer tüm hesap ve oyunlarını kullanabilirsin. Ben de 1 tane ultimatom var ve 3 tane de yan hesap var, her birinde farklı oyunlar var. Oynayabiliyorsun yani.

• ugur0283 U kullanıcısına yanıt
    Aynı hesaptan alabilirsiniz ama size gold+ultimate birleştirme vermez.
    Yeni hesap açıp alabilirsiniz o hesabı makinanıza p1(giriş xbox ım yap) bu şekilde kullanabilirsiniz. Cihazı kızda normalde kullandığınız hesap hangisi ise ordan oyun oynamaya devam edersiniz. Hatta üyeliğinin p2 hakkını da satabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Hocam bütçe olarak zorlamayacaksa One X almanızı tavsiye ederim.
    Televizyonum 4K desteklemiyor o yüzden düşünmemiştim. S modelinde problem olduğu için mi X modelini tavsiye ettiniz ?

Hocam X daha güncel bir cihaz sonuç olarak. İleride 4k tv ye geçmenizi göz önünde bulundurun. Sonrasında konsol değişmek sizin için daha masraflı olacaktır.

TV'niz 4k olmasa bile görüntüde ciddi fark olacaktır. Xbox one modellerinde herhangi bir problem yok, tamamı sorunsuz ve sessiz çalışan cihazlardır. Dediğim gibi, bütçenizi sarsmayacaksa Xbox One X almalısınız.
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. İndirim olması halinde X yok ise S modelini tercih edeceğim. İyi oyunlar dilerim

• TV muhabbeti geçiyorken hazır şu siteye bir göz atın derim. Samsung TV'ler için xbox gamepass ultimate teklifi olacakmış;
    https://seasonedgaming.com/2020/06/03/xbox-game-pass-ultimate-to-be-offered-as-a-service-with-samsung-tvs
    Ben geçtiğimiz ay indirimden 279 Euro'ya aldım (Star Wars oyunu ile birlikte). Saturn ve mediamarkt indirim yapabiliyor. Sık sık kontrol edin.

• Arkadaşlar slm bir kaç sorum olacak...Xbox one elite series 2 controller aldım gitti gidiyordan..Cihazın kutusunda garanti belgesi vardı 2 sene garanti yazıyor satan kişide aynısını söyledi fakat cihazın seri numarasını kaydettirip kontrol ettigimde garanti 1 sene gözüküyor?ne yapmam gerekiyor xbox için direk arayabılecegım bı numara bulamadım,yardımcı olursanız sevinirim, kimden destek almam gerektiği konusunda.

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından ithal etmişlerdir onlarda 1 yıl oluyor garanti. Benim bildiğim Elite 2 resmi olarak satılmıyor TR de yani tekno marketlerde göremezsin.

• Xbox live da sorun mu var baglanamiyorum.kac kere modemi resetledim olmadi.xbox.com/status e girdigimde xbox live cekirdek hizmetlerinde sorun gozukuyor
    Kesinti bildirildi-guncellestirildi-cozunurluk bekliyor yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Yurt dışından ithal etmişlerdir onlarda 1 yıl oluyor garanti. Benim bildiğim Elite 2 resmi olarak satılmıyor TR de yani tekno marketlerde göremezsin.
    Vatan bilgisayarda 1.850tl -2.200tl arası satılıyordu ama yinede yurtışı olabilir tabi

• 
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.