Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10-15 adet one gamepadi kullandım hepsinde aynı ses oluyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regnar16

benimde gamepad de sorun var. analog ve tuşlarda . amazon.de den almıştım. yurtdışı alımlarda süreç nasıl işliyor acaba bilgisi olan var mı ?
    1 sene garantisi oluyor ama microsoft müsteri hizmetlerine mail yada telefon acmak lazım.
  • xbox one gamepad kullanıslı ve tüm oyunlarda rahat ayarlarda olduğundan tercih ediyorum ama sağlamlık olarak değilde elektronik devresinde sıkıntılar var. tasarım hatası gibi duruyor. devreyi tasarlayan mühendislerle alakalı. devre arıza yapıyor tuşlar vs arıza pek yapmaz malzeme kalitesi iyi ama elektronik devre nazik. kablosuz kolun acma kapama modülü arıza yapıyor bence.

ayrıca microsoft elektronik cihaz markası değildir. yazılım sirketi elektronik ürünlerde üretiyor. nereye yaptırıyor bilinmez ama asıl işleri yazılım yani donanımda cok güvenilir bi yanları yok bence sadece ismi var diye güvenip alıyoruz.

wireless mouse 4000 almıstım kablosuz mouse. üst seviye bişeydi. bir iki sene kullandım bozuldu. bağlantı kopmaya basladı sonra düzeldi. daha sonra mouse hareketleri teklemeye basladı. bazen düzgün calısıyor. yani sorunlu.

xbox one konsolum kıs aylarında soguk odada beklediğinde aksam gelip kombiyi acıp kullandığımda acılmamaya baslamıstı 1 sene sonra arıza gibi bi durumdu. acıyosun yesil ekranda kapatıyor kendini. bunu üstüste ac kapa yapmak gerekiyordu cihaz ısınınca acılıp calısıyordu. yaz günleri sıkıntısız. buda sacma geldi bana. koluda kablosuz tusla acılmıyordu. kablo ile idare ettim.

kısaca microsoft bi samsung sony gibi bir elektronik markası değildir. ismine güvenip sorunsuz cihaz beklemeyin bence. ben yine dayanamayıp pahalısından beyaz kol aldım sırf fifa vs için. bozulmasın diye kullanmıyorum. logitech F310 u kullanmaya alıştım hic fena değilmiş. 20 senelik kolum bütün tuslar zımba gibi. xboxun A tuşu su gibi gevsemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 7 Ocak 2020; 20:11:49 >

• Yazık kardeş ciddiye alınıp cevap bile yazamadım yorumuna,ahmet elektronikte hayırlı işler dilerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mrb;

gold ve gamepass ı ultimate yapmak için ne gerekiyor tam olarak,sanırım sıralaması da varmış,aydınlatacak bir arkadaşım var mı?
    önce gold hesap mı satın almak gerekir.
    gold,gamepass için ne kadar süreli almak gerekiyor

birde cd li oyunda kardeşlik oluyor mu?
    cd li oyunu sadece cd ye sahip kişi mi oynayabiliyor,cihaza kaydederek oynama oluyor mu?
  • Cd oyunda kardeşlik olmaz
    3 yıla kadar stok yapabilirsin sonra sistem almaz
    Önce 179x3 gold al sonra gamepass eşittir gamepass ultimate 3 yıllık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ürünü almayı planlıyorum fakat fiyatı vatan/media markt mağazalarına göre fazla uygun standart versiyonu olması dezavantajı mı o sebeple mi ucuz? 2020'de alınır mı bu cihaz :)
    https://www.hepsiburada.com/xbox-one-x-standart-edition-1-tb-oyun-konsolu-p-HBV000008OMBQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getta -- 9 Ocak 2020; 21:1:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Arkadaşlar bu ürünü almayı planlıyorum fakat fiyatı vatan/media markt mağazalarına göre fazla uygun standart versiyonu olması dezavantajı mı o sebeple mi ucuz? 2020'de alınır mı bu cihaz :)
    https://www.hepsiburada.com/xbox-one-x-standart-edition-1-tb-oyun-konsolu-p-HBV000008OMBQ
    bu sevşyede oyun oynatacakpc alman 3 katı para demek. ona bakarsan alınır ama. silahlı oyunlar vs istiyosan pc alman lazım. xbox ta oynıcan oyunlar araba yarısı fifa. tomb raider tarzı ilerlemeli oyunlar vs.

• Live Gold ile gelen Tekken 6'yı indirebilen var mı? Hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One S, Harici HDD'deki filmlerin altyazılarını görmüyor. Ne yapmam lazım?
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Ben indirebilmiştim 2 gün önce .

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Bende sürekli hata alıyorum. Farklı kartlarıda deniyorum ama sonuç aynı

• Tüm xbox insider üyelerine "konsol Streaming" bütün bölgeler için açıldı.(bu Projekt X Cloud değil)

https://news.xbox.com/en-us/2020/01/16/console-streaming-worldwide-expansion/amp/#click=https://t.co/DxM1JmjIdU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgok -- 17 Ocak 2020; 10:20:21 >

• Vatan da 2.500₺ makine

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    One s aldım 1350 ye media markttan, daha açmadım iade edip vatandan one x mi alsam sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: getta

One s aldım 1350 ye media markttan, daha açmadım iade edip vatandan one x mi alsam sizce
    İyimiş. Bende 1.250'e mal ettim. X 2.000 e düşünce almayı düşünüyorum yeni cihazlar çıktıktan sonra. One S de fena değil üzmedi şimdilik.
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi bütçeyi fazla sarsmayayım o zaman beni çok üzmez heralde one s araştırdım çünkü bayağı öyle aldım
  • getta G kullanıcısına yanıt
    4K Tv var bende FH4, MK X, DMC, PES te grafik açısından üzmedi bazen bekleme süreleri uzayabiliyor. Sadece Gears 5 grafikleri tatmin etmedi hiç.
    Vatandaki X in verdiği oyunda iyi aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 17 Ocak 2020; 13:10:5 >
  • getta G kullanıcısına yanıt
    Al hocam bence bin lira gibi bi rakam cok degilse sizin icin, daha iyi olur one x...

• Jedi Fallan Order grafikleri One Xte müthiş

• 
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.