Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2754. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27522753275427552756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gta 5 online premium edition ile normal gta 5 arasında ne fark var? Online edition 54 liraya satılıyor.indirimin bitmesinede az kaldı.Daha da fiyat düşmez herhalde.ps3’de bolca oynamıştım gta 5’i şimdi bir xbox one s’de deneyeyim diyorum.Ardaki farkı bilen var mı online edition ile?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gilthaniel

One S alarak 360'dan sonra tekrardan Xbox ile buluştum.
    Wp grubu varsa takas, oyun, kardeşlik dahil olmak isterim.
    +1 ps4 - 3 -2 deneyimlerimden sonra one s e geçiş yaptım bakalım hayırlısı varsa grup katılmak isterim
  • Beyler 4K için one x te açmam gereken herhangi bir ayar var mı? Oyunların hepsi 4 K mı çalışıyor şuan?

Tvim buna uygun ama sanki bazı oyınlarda devreye girmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirate19

Beyler 4K için one x te açmam gereken herhangi bir ayar var mı? Oyunların hepsi 4 K mı çalışıyor şuan?

Her oyun 4K desteklemez.
  • Scott Storch kullanıcısına yanıt
    Forza horizon mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: pirate19

Beyler 4K için one x te açmam gereken herhangi bir ayar var mı? Oyunların hepsi 4 K mı çalışıyor şuan?

TV nin ayarlarından hdmı 2.0’ı aktif etmen gerek.

• ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: BouncyCobra

Fifa 20 fut da Ping sorunu varmı ? Veya online oyuncu problemi ? Maç bulamıyoruz yazanlar olmuş
    oyuncu bulma sorunu ben de hiç yaşamadım.
  • Xbox one kontrolcüsü için şarj cihazı yanında gelen şarjlı pil önerisi olan var mı? Şu ürünü buldumhttps://www.amazon.com.tr/dp/B076J65RBJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_kqp6DbMBTHP44 ama üzetinde ki ledlerden şarj olup olmadığı anlaşılamıyormuş ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 5 Aralık 2019; 15:13:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

Xbox one kontrolcüsü için şarj cihazı yanında gelen şarjlı pil önerisi olan var mı? Şu ürünü buldumhttps://www.amazon.com.tr/dp/B076J65RBJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_kqp6DbMBTHP44 ama üzetinde ki ledlerden şarj olup olmadığı anlaşılamıyormuş ne önerirsiniz?
    hocam almışken 1 kere al bunu al, ben kullanmıyorum muazzam. 4 pili 5 max 6 saatte şarj ediyor, 2 pili 3 saatte.
    piller en az 1 ay gidiyor.

VARTA LCD Plug Charger EU 4XAA 2100mAhhttps://www.amazon.com.tr/dp/B00HV5XOEG/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_BTt6Db58X85S0

• merhaba arkadaşlar;
    iyi forumlar.
    tecrübelerinizin yardımına ihtiyacım var,
    geçen hafta emektar kinectli xbox 360ımı sattım,
    yine xbox almak istiyorum fakat kinect de olmalı,
    kinect desteği sadece one da varmış,
    one s ve one x için ayrıca adaptör satın almak gerekiyor ki 300 tl fiyatı.
    xbox one hala alınabilir bir cihaz mı?360 dan sonra kullanım,grafik kalite,hız ve sessizlik olarak fark görür müyüm.
    one alana kadar en azından s mı almalıyım.
    yada farka değer,one x al,arkana bakma mı dersiniz?

bir de oyunlu makineler haliyle daha pahalı,oyunsuz daha uyguna alıp,aradaki farkla kardeşlik yada game pass ile falan doldurmak daha mı mantıklı olur.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Bu güzelmiş teşekkür ederim

• Bende Duracell CEF 14 makine ve 4 adet 2500 mah pil aldım, 120 tl ye geldi hepsiburada'dan.
    Makineyle gelen piller (2 adet AA 1300 mah ve 2 adet AAA 750 mah)

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Hocam kinect artık ölü bir teknoloji Microsoft bile bıraktı artık umrunda değil.

İlk defa bu nesile geçiş yapacaksanız 360 dan illaki farkı bariz görürsünüz ama şuan one veya one s çoğu oyunu 720p-900p civarda oynatıyor ve düşük kalitede, yani ilk PS4 den bi tık daha düşük görsel anlamda kalite .

Eğer one x alma şansınız varsa alın geçin,seneye Scarlett gelecek ama ondan sonra en az 1 yıl daha one x çok iyi götürür.

Şuanki oyunlarda one x in performansı çok çok iyi yükleme süreleri, FPS değerleri grafikler diğer konsollardan bariz daha iyi .

• Satın aldığım xbox kontrolcüsünden İndeks Bilgisayar'a ait bir garanti belgesi çıktı.

Indeks bilgisayar resmi distribütör mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kincket ve VR gibi ölü teknolojileri bırakmalıydı doğruda yaptı Microsoft..

Tüm enerjisini Konsola vermeli konsol oyunlarına vermeli..

• Arkadaşlar GTA v Premium online edition aldım alınan bonus içerikler sadece alınan hesapta mı geçerli bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Steel Series ilk defa xbox’a özel kulaklık üretti bu güzel bir gelişme.

Bu kulaklığı bir süredir araştırıyorum. Amazon üzerinde bir çok kişi bağlantı problemlerinden şikayetçi. Bunun haricinde çok memnun olduklarını belirtmişler.

Kullanmakta olduğum Turtle beach 420x epey eskidi ve son demlerini yaşıyor. SteelSeries Arctis 9X'i alıp kullanan arkadaşlar var mı diye merak içerisindeyim. Bağlantı sorunları beni düşündürüyor, yoksa her an satın alabilirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 8 Aralık 2019; 16:37:41 >

• Rdr 2 special edition amazonda 305₺’ye düşmüş

• 
Sayfa: önceki 27522753275427552756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.