Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27482749275027512752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox'un bu kadar az satmasının nedeni işte bu gönderi. 2013'de yapılan hatalar insanların aklına öyle bir yerleşmişki şuan belkide milyonlarca kişi halen online zorunululuk olduğunu veya 2.el oyun oynanılamadığını sanıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 19 Kasım 2019; 6:27:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funder kullanıcısına yanıt
    evet belki de doğru söylüyorsun ama 2019'da da bu cahilliğin açıklaması yok ufak bir internet araştırmasıyla herşey öğrenilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Xbox'un bu kadar az satmasının nedeni işte bu gönderi. 2013'de yapılan hatalar insanların aklına öyle bir yerleşmişki şuan belkide milyonlarca kişi halen online zorunululuk olduğunu veya 2.el oyun oynanılamadığını sanıyor maalesef.
    Böyle cahiller xbox almasın zaten adamın dünyadan haberi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 19 Kasım 2019; 9:5:19 >

• berky88 kullanıcısına yanıt
    İlk izlenim önemli işte ; İnsanlar kendisine ilk sunulanın vaziyetini görünce daha sonra onu araştırmayı pek düşünmüyor. Mesela bir otel tutsam ve ordan memnun kalmasam, daha sonra "acaba bu otel kendini geliştirmiş mi" diye bakmazdım. İtibarı çok kötü olarak kalmış çünkü kafamda. Birde herkes bizim gibi konsollari ve teknolojiyi takip etmiyor, belkide milyonlarca insan halen bihaber bundan. Burda cahillik yapan kişi Microsoft tamamen. Pazarlama cahilliği.

• Funder kullanıcısına yanıt
    ms'in yaptığı ve hala yapmakta olduğu hataları kimse savunmaz burada zaten ama piyasada kaç tane oyun konsolu var,senin memnun kalmadığın otelin yerine koyabileceğin kaç otel var.Seneler geçmiş konsol çıkışından bir bakmadan internet var mı yok mu yazmayı aklım almıyor malesef bu çağda
  • Arkdaaşlar xbox da 2.el oyun oynanabiliyor mu ?
  • Black friday indirimleri başlamış. İndirimler menüsünden görülmüyor, tek tek bakmanız lazım oyunlara.

• Ac odyssey ve rdr 2 halen en ucuz ülkenin 3 katı çok pişmanım xbox aldığıma

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Ac odyssey ve rdr 2 halen en ucuz ülkenin 3 katı çok pişmanım xbox aldığıma
    Mtc game sitesine bakın hocam bir ortak buldunuz mu uyguna geliyor diye biliyorum.
  • https://www.xbox.com/tr-TR/promotions/sales/black-friday/xbox-games

• Kardeşlik ile gold indirimlerini paylaşmak mümkün mü yoksa sadece bir oyun için açtığımız hesaba gold da mı almamız gerekiyor indirimlerden yararlanmak için?

• Xbox one x arıyorum en uygun olanı alacağım şu indirim zamanı. geçen 11.11'i kaçırdık.
  • cuma günü alırsın black friday de
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

cuma günü alırsın black friday de
    bu cuma mı haftaya cuma mı onu da çözemedim. bazı yerlerde bu gece indirim var falan. hepsiburada'da bu gece efsana cuma demiş mesela. anlamadım.
  • Cuma günü 11.11 den büyük indirim olacağını düşünüyorum. Geçen sene indirimleri de direkt Microsoft un indirim yapmasından sonra arttı.

• Bu cuma olacak buyuk ihtimal, normalde abd de haftaya cuma...

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Bu cuma olacak buyuk ihtimal, normalde abd de haftaya cuma...
    teşekkürler
  • Gencler ben sanırım us storedan direkt enparayla alışveriş yapmanın yöntemini buldum... Bu yeni bir şey mi yoksa zaten biliyor muydunuz? Bu mantıkla çünkü paypal in çalıştığı tüm storelardan alışveriş yapabiliyor olmamız lazım.

• Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    Bilindiğini zannetmiyorum hocam, yeni bir şey buldunuz muhtemelen eğer cidden başka mağazalardan alışveriş yapabiliyorsanız.

• Kuru 5.94 den alıyor şu anda. Mtc daha uyguna geliyor direkt oyun koduyla almak için. Boşuna uğraşmaya gerek yok.
    Bir arkadaş tr bankaları kapandığı için kuru yüksek hesaplamış olabilir dedi. Bilmiyorum doğru mudur ama 14 lira farkediyor 5.70 alsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayselcuk -- 21 Kasım 2019; 23:8:36 >
  • 
Sayfa: önceki 27482749275027512752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.