Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2747. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27452746274727482749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evren7

Peki one s kolu x ile çalışır mı acaba?
    One S ile yeni versiyon kol geldi, One X paketlerinden de bu kol çıkıyor.
  • Ben de pusudayım Xbox one x 2.499'a düşerse 2 gün sonra alacağım. düşmezse bu nesil bir daha konsol almayı düşünmüyorum. oynayacağım 2 ay şurada 3000'e alıp 2 ay sonra 1800 gibi teklifler görmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gilthaniel

Ben de pusudayım Xbox one x 2.499'a düşerse 2 gün sonra alacağım. düşmezse bu nesil bir daha konsol almayı düşünmüyorum. oynayacağım 2 ay şurada 3000'e alıp 2 ay sonra 1800 gibi teklifler görmek istemiyorum.
    İkinci el bak hocam bende aldım ikinci el temiz 15 garantisi var tertemiz 2bine buldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gilthaniel kullanıcısına yanıt
    Al dostum 200-250 kuponun da varsa 2340-2390 arasina alabilirsin

https://urun.n11.com/microsoft-xbox-one/xbox-one-x-1-tb-black-edition-microsoft-turkiye-P240115460

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an almak isteyen 2339 liraya satın alabiliyor, çok güzel fiyat bence almayı düşünenler kaçırmasın derim

• Mediamarkt’dan falan alin o kadar para vereceksiniz, hic degilse garantisi var kutusu acilmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    bu fiyata 2-3 ay sonra alabilirmiyiz biz bu ürünü. konsol fiyatlarından pek anlamam.bu fiyat gerçekten almaya değer mi? ayrıca bu 179 tl ye gamepass alarak her türlü oyunu ücretsiz oynayabiliyormuyuz mesela çocuk için minecraft fifa 19-20 nfs pubg fortnite.ayrıca ea games access almaya gerek oluyormu?
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    bununda garantisi var diyor microsoft tr garantili acaba gözümden kaçırdığım bişey mi var açıklayabilirmisiniz bu fiyat iyi değil mi almak için.
    Mediamarkt'ta şu an 4999 lira oradan bu fiyata almak delilik olur.

• Ben çok uzun zamandır dip fiyat olarak 2700 liradan aşağısını görmemiştim. En iyi fiyat bu son aylardaki, 179 liraya 1 yıllık gold live alıp o üyeliği ultimate üyeliğe çevirip gamepass ve gold live birleştirebiliyorsunuz. Üstüne kardeşlikle hesabı paylaşırsanız yarı fiyatına gelmiş oluyor. Oyun konusunda her oyun yok tabiki, ama aylık 7 lira gibi komik bir rakama çok güzel oyunları oynayabiliyorsunuz. Üstelik her ay yeni oyunların gelmesi de cabası, nfs fifa gibi ea games oyunları için ea access yıllık 65 lira ve kardeşlik seçeneği ile yine yarı fiyatına alınabiliyor. Gamepass oyunlarının tüm listesini internette kolaylıkla bulup inceleyebilirsiniz.

çok çok teşekkür ederim. sanırım bu fiyata bunu alacağım orta seviye telefon fiyatına çok iyi bir konsol.
  • Konsolu alırsanız gold live üyeliği 2 yıllık almanızı tavsiye ederim. 1 yıllık alıp ultimate üyeliğe çevirirseniz sonrasında 2 yıla tamamlamak için üyeliğin bitmesini beklemeniz gerekiyor. Fiyat artışı ya da kampanya bitişi olursa etkilenmemiş olursunuz bu süreçte, 2 yıl kardeşlikle şu an kişi başı 182 lira gibi bir fiyata geliyor. Black Friday indirimleriyle daha bile aşağı inebilir ben de kampanya olmasını bekliyorum, olmasa bile fiyat çok uygun

Cok tesekkur ederim alirsan sana mutlaka donecegim yardimci olman icin. Black edition normalden farklimi bir bilgin varmi?

• Donanım olarak tüm xbox one x ler aynı, sonradan çıkan modellerde sadece renk farkları yapıldı. Bu model klasik siyah model renk dışında diğer one x lerle fark yok yani

• Benim bildigim magaza garantili oluyor bunlar, alan arkadaslar varsa aydinlatsinlar

Düşer bir haftaya black friday var...

Alana kadar satistan kaldirildi.

• Ben de sipariş geçecektim kaldırıldı ilan.. Neyse Blackfriday bekleriz artık ama kuponlu fiyatına bir daha denk gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Mediamarkt'ta şu an 4999 lira oradan bu fiyata almak delilik olur.
    sürekli indirime giriyor mediamarkta geçen hafta sitesinde 2850 TL ydi
  • 
Sayfa: önceki 27452746274727482749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.