Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2746. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27442745274627472748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 de indirim kuponları var kaçırmayın derim, ayrıca 10 gün daha bekleseniz çok bir kaybınız olmaz bence en azından indirim gelirse erken aldığınıza pişman olmazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    Ps ve Xbox x arasında gidip geliyorum. Gönlüm xboxdan yana. 2500 fiyat bandına iner mi acaba.

• Arkadaşlar selam şuan media markette Battlefield 5 paket Xbox one x 2850tl ye geliyor. Oyun şuan 350 lira nerden baksanız konsol 2450 tl ye geliyor. Alacak olanlara tavsiye edermisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: buhayatcoktabayat

Ps ve Xbox x arasında gidip geliyorum. Gönlüm xboxdan yana. 2500 fiyat bandına iner mi acaba.
    İnmesi lazim, kur cok farklı değil geçen yıla göre. Xbox x vs ps4 sorunun cevabı da tamamen sana bağlı. Oyun alacak paran varsa ps4 prodan git. Exc leri oynadım/exc le işim yok diyorsan, veya oyuna çok para dokemem gamepass istiyorum diyorsan one x al.

• Neyse ben kendi sorumu sorayım. Asıl controller larda ne kadar indirim olur tahmininiz. Hangi siteleri takiplemek gerekiyor?

• hasgok kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatın ne olacağı ne zaman netleşir?

• Arkadaşlar Xbox Game Pass Ultimate üyeliğim bitiyor 1 hafta sonra. Şuan fiyatlar nedir üyelik olduğu için göremiyorum. Yıllık ne kadar acaba? Ayrıca Gold ve Pass ayrı ayrı satılıyor mu?
  • Merhaba arkadaşlar xbox one sahibiyim ancak adaptörü yurtdışı adaptörü voltajı farklı olduğu için Türkiyede kullanamıyorum bunu nasıl Türkiye prizlerine 220v uyumlu hale getirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spawn_666 -- 5 Kasım 2019; 17:18:58 >
  • spawn_666 kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi elektronik tamircilerine yaptırabilirsin. Ama en mantıklısı orjinaliyle değiştirmek. Bunun için müşteri hizmetleriyle görüşüp belirli bir para karşılığında elindeki 110 voltluk adaptörü 220 volt ile değiştirebilirsin. Ben öyle yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic09 -- 5 Kasım 2019; 18:52:12 >
  • Beyler makine çektiğim her ekran görüntüsünu videoyu live a yüklüyor bunu nasıl kapatabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde ps4 de ben telefonumun kulaklığını kola taktığım zaman sadece ses kulaklıktan geliyor ama xbox da kola takıyorum ses yine TV den geliyor bunu nasıl ayarlayabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    O genel bi olay galiba tvden sesi sıfıra indir kulaklıktan gelir sadece ben öyle yapıyorum tv sesi kısıyorum kulaklıkla devam ediyorum

• beyler one s'ten one x'e geçsem ve mevcut hesabım ile oturum açsam bütün oyunlarım ve live üyeliğim falan geliyor herhalde değil mi? bilgisi olan var mıdır?
  • Sıkıntı yok aynen devam

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Sıkıntı yok aynen devam
    Teşekkürler.
    Acaba bu ara kasım indirimleri ile yada yılbaşı indirimleri ile 2ye falan alabilir miyiz?
    pes 4k 60 fps oynamak istiyorum. çok iyi gerçekten.

• 2 zor 3.000₺ falan, bi ihtimal 2.500₺ olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

2 zor 3.000₺ falan, bi ihtimal 2.500₺ olabilir...
    2749'a var ama daha düşer mi bilemem. şöyle 2200-2300 olsa alınır. 11.11'de belki bir ihtimal yakalanabilir.
    https://www.trendyol.com/microsoft/xbox-one-x-1-tb-standart-edition-oyun-konsolu-p-2336178?boutiqueId=364545&merchantId=110585
  • Peki one s kolu x ile çalışır mı acaba?

• Calisir hocam. One s kolu, one x kolu diye ayrim yok. Xbox one kolu olmasi yeterli.

• 
Sayfa: önceki 27442745274627472748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.