Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
55.116
Cevap
267
Favori
1.496.444
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
Giriş
    1372 Mesaj

Bence discover kısmı yukarıya alınsın daha iyi olur. Onun dışında fena değil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hasgok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    335 Mesaj

Ben yine yazayım, bilmeyenler varsa öğrenmiş olur. Xbox, Rusya'da para birimini Ruble'den USD'ye çevirmiş. Ben de geçen Reddit'te gördüm. Rusya'da birisi daha önce Ruble hediye kartı almış, bi anda habersiz para değişimi olunca kartlar elinde kalmış. Hatta konuya Major Nelson falan da yazdı.

|
    |
    deadlight54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Söylediğiniz iyi oldu hocam, teşekkürler. Bende dolar birimini görünce kıllandım zaten.

|
    |
    jayleen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4061 Mesaj
    Mtcgame den yalnız vpn yazanları mi alabiliyoruz

Amerika kodu da alabiliyorsunuz hocam ama kodları aktive etmek için vpn istiyor.

|
    |
    barisdragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3845 Mesaj
    Rusya dan bir şey alınmaz fiyatlar ucuz değil + her oyun yok. Gidin mtc den alın daha iyi çok daha ucuz hem.

|
    |

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

Arkadaşlar kardeşlikte karşı taraf benden sadece şu oyunu alsın diye bir seçenek var mı ?
    Up

|
    |
    arkadaşlar artık gamepass vee live birleşt mi? Benim bi süre daha gamapass üyeliğim var ama live üyeliğim bitecek. Live'i tek başına satın alabiliyor muyum?
    Merhaba arkadaşlar uzun zaman ps4 kullandım. Spiderman e kadar olan bütün ps4 exclusivelerini oynadım. Geçen Eylül ayında bir anlık gaza gelip cihazı sattım şimdi de fahiş fiyatlardan almak istemiyorum. 2.el kasalara bile 1500 TL fiyat çekiyorlar. Xbox one ise forumda 500-600 TL ye satılıyor. Çok kasarsan one s bile 600-700 e denk geliyor bazen. Bu durumda 2.el ps4 almak yerine xbox one almak daha mantıklı geliyor. Daha önce hiç xbox kullanmadım. Alınırsa bir de Live, ea access masrafları da olacak sanırım. Şu an en çok oynamak istediğim oyun rdr 2 ondan sonra da xbox exclusiveleri ve bu sene çıkan 3.parti oyunlara bakarım. Sizce xbox one almalı mıyım? Performansı nasıldır kasası ve adaptörü biraz çağ dışı ama one s in uygun fiyatlısı hep denk gelmiyor. Üstelik performansı aynı olduğu için ucuz olanını düşünüyorum. Ne dersiniz?

Orijinalden alıntı: fifacı23

arkadaşlar artık gamepass vee live birleşt mi? Benim bi süre daha gamapass üyeliğim var ama live üyeliğim bitecek. Live'i tek başına satın alabiliyor muyum?
    Birleşmiş olan üyeliğin ismi game pass ultimate diye geçiyor. Eğer bu üyeliğe gecersen xbox gold, xbox ve pc game pass olmak üzere toplam 3 abonelik sahibi oluyorsun.

|
    |
    D&R’da Xbox One X-2,499 TL
    31 Temmuz’a kadar,kacirmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşım da istiyordu one x kampanya varken söyleyeyim dedim ama stokta yok diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AMERICAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11010 Mesaj

Magazalarda bulunuyor hocam.One S’de de iyi fiyat var,o da 1,349 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hypnosis. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Merhaba arkadaşlar uzun zaman ps4 kullandım. Spiderman e kadar olan bütün ps4 exclusivelerini oynadım. Geçen Eylül ayında bir anlık gaza gelip cihazı sattım şimdi de fahiş fiyatlardan almak istemiyorum. 2.el kasalara bile 1500 TL fiyat çekiyorlar. Xbox one ise forumda 500-600 TL ye satılıyor. Çok kasarsan one s bile 600-700 e denk geliyor bazen. Bu durumda 2.el ps4 almak yerine xbox one almak daha mantıklı geliyor. Daha önce hiç xbox kullanmadım. Alınırsa bir de Live, ea access masrafları da olacak sanırım. Şu an en çok oynamak istediğim oyun rdr 2 ondan sonra da xbox exclusiveleri ve bu sene çıkan 3.parti oyunlara bakarım. Sizce xbox one almalı mıyım? Performansı nasıldır kasası ve adaptörü biraz çağ dışı ama one s in uygun fiyatlısı hep denk gelmiyor. Üstelik performansı aynı olduğu için ucuz olanını düşünüyorum. Ne dersiniz?
    500-600 liraya Xbox One kadar oyun oynayabileceğin başka alet yok, Sony PSOne Classic'i 500 liraya satıyor. Parasının hakkını verir kesinlikle ama cağın gerisinde bir alet artık, ben PC'den sonra geçince soğuk duş etkisi yaşadım 2 ay içinde One X aldım daha One'ı satmadan. Daha önceki oyun deneyiminiz PS4 ise bence sorun yaşamazsınız onun bir tık altı işte.

|
    |

• Yarbay
    3086 Mesaj

Dostum bir süredir Xbox one x arıyor özellikle indirimde olanlarından, verdiğiniz bilgiyi ileteyim derken siteye girdim stok vs. geçtim S modeli 2500 tl satılıyor ve oda stok dışı.

Nerede ki bu indirim veya siz nerede gördünüz ? izmir içinde arıyoruz şayet dükkan bazlı hala geçerli ise tel ile ulaşıp bir bilgi almalı.
    |
    |

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
  • Teğmen
    130 Mesaj
    |
    |
    # Ace # kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: action11

one x
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-one-x-1-tb-oyun-konsolu-1177825.html
    Link hatalı. 2000tl olan one x'den bahsediyorsanız eğer, o ürün satılabilir durumda değil.Mediamarkt One x fiyatları 4500-5000tl arası şu an.
    |
    |

Bugün neredeyse Ankara daki bütün şubeleri aradım hiç birinde cihaz yok.

Mediamarkt kampanyası olan 1999tl de Ankara da mağazalarda yok

|
    |

Verdiğin link içinde X modeli 4500 tl amaç ne anlamadım.

Neyse ben kendi adıma izmir içinde ki bize yakın tüm D&R gidip baktık ne öyle bir indirimden haberleri var nede stok var.

Bulan olur da alırsa hayırlı olsun ne diyelim.
    |
    |
    Bahsedilenler: action11

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Verdiğin link içinde X modeli 4500 tl amaç ne anlamadım.

Neyse ben kendi adıma izmir içinde ki bize yakın tüm D&R gidip baktık ne öyle bir indirimden haberleri var nede stok var.

Bulan olur da alırsa hayırlı olsun ne diyelim.
    Hocam böyle bi indirim yok. DnR müşteri hizmetlerini aradım sordum böyle bir kampanya yok dediler. Bu arkadaşın böyle bir durum varmış gibi lanse etmesini anlamadım, art niyetli galiba.
    |
    |
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.