Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27182719272027212722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay sonra 80 küsur lira para istemezler insallah live ve gamepass kulanabilmek icin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: copyhaluk

Ulen Microsoft, istediğinde ne güzel ortalığı şenlendiriyorsun. Bak ölü durumdaki xbox bölümü bile bir anda canlandı
    2008 / 2009 senesi asla geri gelmeyecek.

Eskiler bilir. Xbox bölümü şaha kalkmıştı. X360 ile Verbatim sağolsun. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

1 ay sonra 80 küsur lira para istemezler insallah live ve gamepass kulanabilmek icin...
    Aylık 85 TL.https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?fbclid=IwAR0rz0oWilcWFa4gxbs9asExXpgdryja4sVTJc0Bx0OzfBe9BocZPVb1hQA&activetab=pivot%3aoverviewtab

• PC için iyi fiyat.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
  • ocak 2020 ye kadar game pass şubat 2020ye kadar live goldum vardı, 5,90 verip ultimate e yükseltince ekim 2020 ye kadar ultimate e geçirdi. sizlerede böylemi oldu bukadar fazlamı uzadı? gerçekten şaşkınım. xboxtan önce ps4 te kazıklanmaya bukadar alışmışken microsoft beni benden aldı bravo.
  • game pass haricinde bişi yoktu e3 de.
    oyun duyurmadılar resmen
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    E3 haftasına özel free Xboxlive erişim açık mı bilmiyorum, az önce denediğim kadarı ile online oyunlara erişimim var.
  • Gears 5 gamepass de

• ağustos sonu game pass, eylül başı gold üyeliğim bitiyordu. game pass ultimate'e geçtim 5.90'a. diğer üyelikler iptal oldu ultimate'e dönüştü.

game pass ulimate üyelik bitiş tarihi 7 ocak 2020'ye çıkmış. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loras Tyrell -- 10 Haziran 2019; 2:1:45 >
  • Gears 5 Türkçe altyazılı olarak geliyor. Zaten para verip alacağım tek oyun bu yıl Star Wars ile birlikte.

Ultimate Edition fiyatıda gayet uygun.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/gears-5-ultimate-edition-n-sipari/9P29X4PJG09X?activetab=pivot:overviewtab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 10 Haziran 2019; 2:43:6 >
  • Game Pass de olmayacak mı Gears 5 ?

• gözardı edildiğini düşündüğüm, üzerine konuşulmayan iki önemli gözlemim var.

1-Stream konusunda kendi konsolumuz üzerinden stream olayı benim ilgimi çekti evdeyken stream e ihtiyaç duymadan normal bir şekilde oyunu oynamak dışarda telefondan evdeki konsola bağlanıp oyuna devam etme fikri mantıklı görünüyor , playstation aynı ağ üzerinden evdeki psvita ya ve sonrasında tablete bilgisayara paylaşıma olanak tanıdı sanırım ama vita da denediğim zaman çok performanslı çalışmamıştı, harici bir bağlantı ile performanslı çalışacak bir sıkıştırma teknolojisi geliştirebilirse microsoft ki yazılım tecrübesi olarak bunu yapmaya en yakın şirketlerdir sanırım, bence stadia dan çok daha etkili bir stream servisi olur. Gamepass dahil, sahip olduğunuz tüm kütüphaneye ve servislere ücretsiz erişim olacağını söylediler.

2- Yeni satın alınan stüdyolar artık sadece xbox a özel oyun yapmıyor anladığım kadarıyla, önceki sunumdan farklı olarak hatırladığım kadarıyla hiç bir oyunda sadece xbox a veya windows a özel ibaresi yoktu amiral gemisi halo,gears,forza hariç diğer oyunlar muhtemelen tüm konsollara çıkacak , avantaj şurda 60$ a playstation için listelenen bir oyun nerdeyse bedevaya gamepass ultimate sayesinde çıktığı gün deneyimlenebilecek, hatrı sayılır sayıda stüdyo var eğer çıkacak oyunlar fark yaratan oyunlar olursa önemli bir avantaja dönüşebilir sonraki nesil için.

• Arkadaşlar 5.90 tl ye gamepass ultimate kampanyasından yararlanmanın son tarihi nedir?
  • arkadaşlar gamepass yada live yok bende bu 5.90tl olan gamepass ultimate kampanyası 1 aylıkmı 3 ay yada 6 ay alma şansımız yokmu ?
  • Hangisi daha ucuzsa (gold veya Gamepass) onu 3 yıla uzatın sonra Ultimate'e dönüştürün. Gamepass indirimdeyken 2022 ye uzatmışım, şimdi o zaman kadar Live gold uyeliğim bedava oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zied217 -- 10 Haziran 2019; 13:3:21 >
  • bu adamlar şimdi game passi olana hediye mi etti , tüm olay bu mudur Live ile ilgili
  • Hangisi varsa digerini hediye etti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zied217

Hangisi varsa digerini hediye etti
    3/21 oldu benim , game passi uzatmıştım ama live bittiği için dün öğlen 1-2 gibi 59tl almıştım ona yandım ... Sağlık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Game Pass de olmayacak mı Gears 5 ?
    Var ama standart . Ultimate parali

• Microsoft Türkiye'nin 02123755232 den baska telefonu varmi? Sürekli meşgul

• 
Sayfa: önceki 27182719272027212722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.