Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27122713271427152716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Dostum midnight club şarkılarının 10 yıllık telif hakkı dolduğu için rockstar dijital olarak tüm store'lardan kaldırdı oyunu.Bu dakikadan sonra ancak kutulu alıp oynayabilirsin.
    destek hattı arasaydı bu bilgiyi veremezdi çok sağol kutulu alıyorum
  • Xbox One disk kutularından yurtiçinde bulamadım. Bildiğiniz bir yer var mı? Amacım digital oyunlara temsili disk kutuları oluşturmak.
  • Arkadaşlar, store üzerinden oyun almaya kalktığımda:

“Satın alma işleminiz su anda tamamlanamiyor. Lütfen yeniden deneyin” hatası ile karşı karşıya kalıyorum.. Problem nedir? 3 farklı kartla denedim sonuç hep aynı, ayni hata. Bekliyorum yardımınızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaankrsln

Arkadaşlar, store üzerinden oyun almaya kalktığımda:

“Satın alma işleminiz su anda tamamlanamiyor. Lütfen yeniden deneyin” hatası ile karşı karşıya kalıyorum.. Problem nedir? 3 farklı kartla denedim sonuç hep aynı, ayni hata. Bekliyorum yardımınızı.
    Gecici bi seydir. Oluyor arada. Google a xbox status yazip kontrol edebilirsin.
    ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

• Arkadaşlar bir ara gamepad titreşimini kapatmıştım. Buraya kadar güzel ancak şimdi açmak istiyorum açtığım halde titremiyorum. Durup dururken bozulacak değil sebebi nedir ? Başına gelen var mı ?
  • Arkadaşlar xbox360 oyunlarını online oynayamıyor muyuz? Login hatası veriyor sürekli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    oynanıyor tabiki hangi oyunda sıkıntı yaşıyorsunuz?
    Modeminizden kaynaklı. Cep telinizdeki neti paylaşıp öyle login olun kopmadığını görürsünüz.

• Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana oldu ve çözemedim, ve donanım sıkıntısı da yok.PC'de denedi çünkü. Fakat tesadüf eseri ilginç bir şeyle karşılaştım. Ortak hesap kullandığım arkadaşın hesabıyla giriş yaptığımda kol titredi ve kullanabildim. Kendi hesabıma döndüğümde ise çalışmadı. Bir şekilde kendi hesabım için titreşimi açamıyorum ama farklı hesaptan girdiğimde titreşim ayarı açıkken kullanılabiliyor

• berky88 kullanıcısına yanıt
    COD WAW, Fight Night Champion bu ikisinde denedim ama internetiniz yok test edin yazısı çıkıyor karşıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Modeminizden kaynaklı. Cep telinizdeki neti paylaşıp öyle login olun kopmadığını görürsünüz.
    Normal Xbox One oyunlarında sıkıntı yok ama. X360 oyunlarında internet bağlantınız yok yazısı geliyor. Çözümü yok mu peki?
    X360’ın network altyapısı farklı ve çoğu modem ile sorun çıkartıyor. Benim Airties marka modem de öyleydi portları açmama rağmen düzelmemişti. Kesin çözüm modemi değiştirmektir ama bence değmez x360 oyunları için.

• fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Ee sence nasıl çözeriz bunu araştırmak lazım.

• Sonunda One S'i aldım ama 360'da yaşadığım kabus geri döndü. Sürekli bağlantı kopması yaşıyorum, ağ duruyor tüm cihazlar görüyor ama bağlantı kopup duruyor. Superonline fiber kullanıyorum, m.h. aradım modemi güncelledik falan ama hikaye sorun hala devam ediyor. İşin kötü kısmı, bağlantı bir kere koptuğunda download olan oyunlar öyle kalıyor, bağlantı geri geldiğinde bile elle müdahale etmezsem otomatik devam etmiyor indirmeye.

• Ek olarak Xbox sayfasında paylaşılan portların hepsini Superonline müşteri hizmetlerine aktardım, tek tek kontrol ettiler ve hepsinin açık olduğunu söylediler. Pazartesiz Microsoft TR ile görüşeceğim bakalım.

Bahsettiğim Xbox sayfasındaki makale:
    Xbox Live kullanmak için gereken bağlantı noktaları
    Bu bağlantı noktalarının, Xbox Live’ın çalışması için açılması gerekir:

88 numaralı bağlantı noktası (UDP)
    3074 numaralı bağlantı noktası (UDP ve TCP)
    53 numaralı bağlantı noktası (UDP ve TCP)
    80 numaralı bağlantı noktası (TCP)
    500 numaralı bağlantı noktası (UDP)
    3544 numaralı bağlantı noktası (UDP)
    4500 numaralı bağlantı noktası (UDP)

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Microsoft tr ye ulaşabilirsen konuşursun adamların destek hattı kapandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Sonunda One S'i aldım ama 360'da yaşadığım kabus geri döndü. Sürekli bağlantı kopması yaşıyorum, ağ duruyor tüm cihazlar görüyor ama bağlantı kopup duruyor. Superonline fiber kullanıyorum, m.h. aradım modemi güncelledik falan ama hikaye sorun hala devam ediyor. İşin kötü kısmı, bağlantı bir kere koptuğunda download olan oyunlar öyle kalıyor, bağlantı geri geldiğinde bile elle müdahale etmezsem otomatik devam etmiyor indirmeye.
    Sorun kesinlikle modeminden veya operatorunden kaynakli . 360 oyunlarinda bende profil indirilemiyor hatasi aliyordum . Modemde bir ayar portla ilgiliydi . Xbox i modemde oncelik atiyordum o sekilde sorunu cozmustum . Cunku mobilde erisim noktasi yaptigimda sorun yasamiyordum.

• Dts codec desteği olmayan samsung tv kullanıyorum. 4K filmlerin neredeyse hepsinde bu codec hakim. TV bu filmleri açamıyor. Xbox one x in media player özelliğini kullanarak DTS filmleri açabilir miyim?

• https://support.xbox.com/tr-TR/xbox-one/console/media-player-faq

• Kodi yi indir keyfine bak:)

• 
Sayfa: önceki 27122713271427152716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.