Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2713. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27112712271327142715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yazık ki fiyatta da çok fark var :) yoksa kullandığım tv 4k, gerçekten efsane olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Ne yazık ki fiyatta da çok fark var :) yoksa kullandığım tv 4k, gerçekten efsane olurdu.
    Hata yaparsin. 1000 tl fazla ver one x al.

• westberlin kullanıcısına yanıt
    1800₺ ye temiz çok az kullanılmış one x satanlar var 4k tv ye one s takılmaz berbat bir görüntü alırsın.

• Beyler geriye uyumluluktaki Gta San Andreas ve Gta 4 performansları nasıl ? Deneyen oldu mu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA4 sıkıntısız. FPS düşmesi falan da hissetmedim hiç. Ama X Enhanced değil tabi, çözünürlük düşük. Diğer türlü efsane olurdu.

• westberlin kullanıcısına yanıt
    hata falan yapmazsın one s gayet mantıklı, gerekirse aradaki farkı at kenara biriktirmeye başla 2-3 sene sonra yeni çıkanı alırsın, xbox one s de ps4 pro da lüzumsuz bir şekilde sırf 4k 60fps takıntısı için tüketici talebini karşılamak adına yapılmış ara makineler, bir sonraki nesli çıkarmadan kimi ne kadar yolabilirsek mantığı ile çıkarıldı ve sattı yani, doğru bir ticari hamle ama son kullanıcı için zaruri değil
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Gta San Andreas de aldım yanına o da sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar , '' midnight club la '' satın alabilmemizin herhangibir yolu yok mu ... geriye uyumluluk listesinde var ama satın alınamıyor bölge sorunu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Arkadaşlar , '' midnight club la '' satın alabilmemizin herhangibir yolu yok mu ... geriye uyumluluk listesinde var ama satın alınamıyor bölge sorunu var.
    Merhaba,
    1. önerim, bölgeyi değiştirip denedin mi? Olması lazım.
    2. önerim, pc üzerinden vpn ile hesabına eklemeyi denedin mi?
    3. önerim, Cep telefonundan aplikasyon ile denedin mi?
    Kanaatimce bahsettiğin bu bölge sorunu, EA ACCESS'de bulunan ancak TR'de indirilemeyen birkaç oyun ile aynı. Muhtemelen bölgeni geçici olarak değiştirmen işini çözecektir.
  • Merhaba herkese,Star Wars: The Force Unleashed oyunu ayın 15 ine kadar gamepass den kalkacak diye oynayıp bitirdim fakat ben hala oyunu oynayabiliyorum. 360 oyunlarında farklı bir durum mı var, nedenini bilen var mı?

• iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Aslında bölge değiştirip satıNalma işlemini yaptım , foruma bakıp xbox destek sayfasından araştırdığımda bölge konumunu değiştrimek işe yaramayabilir gibi bi hata okudum .. sizin dediğinizi vpn ile denedim sonuç aynı ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 22 Mayıs 2019; 17:39:42 >
  • Yani çok ilginç bir olay. Üzgünüm ama maalesef aklıma bişka bir yol gelmiyor. Belki Müşteri Hizmetleri, yahut canlı destek yardımcı olabilir.
  • Xbox 360 bölgeni USA yapmamışsındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Yani çok ilginç bir olay. Üzgünüm ama maalesef aklıma bişka bir yol gelmiyor. Belki Müşteri Hizmetleri, yahut canlı destek yardımcı olabilir.
    teşekkürler dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Xbox 360 bölgeni USA yapmamışsındır.
    daha sonra deneyebilirim , usa hesap açıp bile yapamadım teşekkürler
  • Alacağın Xbox 360 oyunu TR bölgesinde yoksa eğer, Xbox 360 profil bölgeni usa yapsan ve vpn kullansan bile satın alamazsın. Oynamanın tek yolu o oyunu kutulu bulman. Ya da Amerika da yaşayan birini bulup senden oyunu almasını rica edeceksin.

• Oyunun kutulusunu bulamıyorum ondan dolayı dijital versiyon için uğraşıyorum olacak gibi değil ... en iyisi amerikandan hesap açtırtıp aldırmak olacak çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Amazon.com da var tr ye gönderiliyor ama 140₺ tutuyor toplam.

https://www.amazon.com/Midnight-Club-Angeles-Platinum-Xbox-360/dp/B002MED6F8/ref=sr_1_1?crid=23JKMVBY00CUR&keywords=midnight%2Bclub%2Blos%2Bangeles%2Bxbox%2B360&qid=1558595740&s=gateway&sprefix=Midnight%2Bclub%2Caps%2C269&sr=8-1&th=1
    Xbox 2.el oyun satanları tanıyan 1-2 arkadaşım var baksınlar eğer tr bulamazsam isterim artık , makineyi forza h4 için aldım ama bırakamıyorum gamepassi uzattım üstüne hayırlısı diyelim

• Dostum midnight club şarkılarının 10 yıllık telif hakkı dolduğu için rockstar dijital olarak tüm store'lardan kaldırdı oyunu.Bu dakikadan sonra ancak kutulu alıp oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 23 Mayıs 2019; 11:27:51 >
  • 
Sayfa: önceki 27112712271327142715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.