Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25072508250925102511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Gıcırdadığı için mi gönderdiniz peki?
    Hayır, RT butonu ses yaptığı için gönderdim.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Cihazı kaça aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Kullanmayı beceremediğiniz konsola bok atmayın daha iyisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 11 Temmuz 2018; 21:15:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Bu menü olayını açıklar mısınız? Birçok kişi bundan şikayet ediyor ve nasıl bir kullanım sıkıntısı var merak ettim açıkçası.

• Xbox One X'in menüsünde takılma donma sorunu yaşamadım ama menüsü çok da kullanışlı değil karmaşık biraz Microsoft'un buna bir ayar çekmesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Xbox One X'in menüsünde takılma donma sorunu yaşamadım ama menüsü çok da kullanışlı değil karmaşık biraz Microsoft'un buna bir ayar çekmesi gerekiyor.
    Kesinlikle

• Yukarıda arkadaşın saydığı şeylerin hepsi yalan bir kere bile sorun yaşamadım adam resmen kullanmayı beceremiyor. Birde aşırı hızlı olan menülere laf atmıs bu tipler konsol kullanmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbaydogan

Kesinlikle

Alıntıları Göster
    Yukarıda yorum yapan kişinin yaşadığı hiçbir sorunu yaşamadım aksine gayet akıcı bir şekilde kullanıyorum, oyunlarda yağ gibi akıyor, makine de çıt ses yok sanırsın hiç çalışmıyor. Şahsın Xbox oyunları hakkında bir kaç yorumuna denk gelmiştim çok da ciddiye ve kaale alamıyorum o yüzden.

• Ben 1 aydır one x kullanıyorum 1 tane bile sorun tespit edemedim konsol resmen uçuyor

• Steam'e çöp diyen insanlarla fazla tartışmanın manası yok arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 11 Temmuz 2018; 22:35:8 >
  • Bende ilk çıktığından beri One X kullanıyorum, maşallah çatur çutur kullanıyorum, sıkıntısız cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Cihazı kaça aldınız
    740 TL ye aldım 1 TB versiyonunu.
  • Bende de sorun yok. Sadece arayüzü beğenmedim ve store hiç kullanışlı değil bana göre

• Arayüz zaten çok sevilmedi One serisinde, x360 arayüzü efsaneydi mesela.
  • Ben de indirimde aldım one x'i, menüye alışmak çok zor oldu. Benim 1 yıl temizlemediğim masaüstüme benziyor. Her an her yerden bir şeyler çıkabiliyor, neyin nerede olduğu pek belli değil.

Ama ne donma ne takılma yaşadım (Açıldıktan sonra kısa bir süre yaşanabiliyor ki gayet normal bir durum). Oyun indirmede 1 sefer sıkıntı yaşadım, tekrar indirdim düzeldi, onun dışında sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.
  • Hakikaten x360 arayüzü muhteşemdi. Keşke o cihazı satmasaydım anı olarak kalsaydı. Bir an anlam veremedim arayüz eleştirilerine. Dedim x360 da bayağı iyiyse en kötü o arayüzü korur ya da daha iyisini yaparlar. Ama kazın ayağı öyle değilmiş.

• Lamı cimi yok Xbox one arayüzü hantal ve kullanışsız.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Şu arayüz bütün zamanların en güzeli.
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeler ile beraber one x arayuzu aşırı derecede hızlı ve rakipsiz durumda milattan kalma x360 arayuzu ile kıyaslanmaz bile.

• Çok basit birşey soracağım, eskiden kazandığımız achievementler alttan çıkardı ancak artık hiçbir bilgi çıkmıyor. Ana menüye gidip oyunun içine bir girdim bir sürü ach. kazanmışım ama hiçbiriinin bilgisi gelmedi?

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey yok hocam herkeste gözüküyor bence bildirim ayarlarınızı bir kurcalayın oradan kapalıdır.

• 
Sayfa: önceki 25072508250925102511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.