Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2507. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25052506250725082509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wholelottared

Konsolunuzun arkasındaki beyaz etikete bakanı mısınız, orada MFR Date yani üretim tarihi adlı şey var. Herkes kendi konsolunun üretim tarihini yazabilir mi benimki 28 Kasım 2017, tek benimki mı böyle eski ???
    Üretim tarihinin Kasım 2017 olması, cihazın eski olduğu anlamına gelmiyor. Xbox one x'in resmi çıkış tarihi 7 Kasım 2017'dir. Üretimi halen devam etmekte olan bir üründen söz ediyoruz. Aldığınız cihazın 2017 veya 2018 olması olumlu veya olumsuz bir anlam ifade etmediği gibi, eski veya yeni diye düşünmek yanlış olur.

Xbox one x'de donanımsal bir değişiklik olur ve atıyorum slim adı ile farklı modeli gelirse, o zaman elinizdeki cihaz eski olabilir.
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Bunu biliyoruz zaten... Reddit'de bazı insanlar ilk üretim bantlarının sorunlu olduğunu söylemişti onun için sordum bir tek benimki mi 2017'den diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Ee bu Gamepass Xbox 360’ta geçerli değilmiş. Fable 2 Xbox One’da hayvan gibi kasıyor. 360’a indirecektim olmuyor.
    Oldu,13 yıllık konsola gamepass gibi bi sistem gelicek.Bi zahmet ps fanboylugunu bırak artık da al bi xone s,sen de rahatla biz de rahatlayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Oldu,13 yıllık konsola gamepass gibi bi sistem gelicek.Bi zahmet ps fanboylugunu bırak artık da al bi xone s,sen de rahatla biz de rahatlayalım

Alıntıları Göster
    Daha okuduğunu bile anlamıyorsun yaşı küçük kardeş. Bende Xbox One S var zaten, Xbox 360 da var. Fable 2'yi Xbox One S'de oynuyorum. Emülasyon olduğu için oyun bozuk çalışıyor. Ses bozulmaları, donma, kilitlenme, kasmalar oluyor. X360'a indirecektim, ona da Gamepass olmuyor. Oyunun kendisi X360 oyunu fakat Gamepass'den indirmene izin vermiyor. Saçmalık...

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Bende Fable 2'yi Xbox One da oynadım ama sizin yaşadığınız sorunları yaşamadım. Gerçi benim Xbox One modeli, ilk çıkan kasalardandı. Siz yine de bir geri bildirim bırakın, belki güncelleme ile çözebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Bende Fable 2'yi Xbox One da oynadım ama sizin yaşadığınız sorunları yaşamadım. Gerçi benim Xbox One modeli, ilk çıkan kasalardandı. Siz yine de bir geri bildirim bırakın, belki güncelleme ile çözebilirler.
    Çok fazla sorun var. Ses bozulmaları, donmalar, kilitlenmeler ve kasmalar var. Bowestone'dan, Bower Lake'e ışınlanınca veya yürüyerek gidince oyun donuyor. Zaten savaşlarda oyun 10 FPS imiş gibi çalışıyor. Ana görevleri yapıp oyunu hızlıca bitireceğim. Çünkü Bower Lake'e gidemiyorum, kilitleniyor. Bilseydim, indirimdeyken oyunu alıp direkt Xbox 360'dan düzgünce oynardım.
  • Ben de gecen indirimlerden aldim one x i kasim 2017 yaziyor.Uretim tarihlerinin fiyata etki edecegini sanmam.

• Kasım 2017 olunca ne oluyor anlamadım ki zaten seri üretim cihazlar bunlar. Ara versiyon yok bişey yok, bu kadar takılacak bi durum yok arkadaşlar. Diğer kullandığınız elektonik cihazlar üretim aşamasından 1 ay sonra evinize mi giriyor? Takılmayın böyle şeylere tadını çıkarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSHBILAL

Kasım 2017 olunca ne oluyor anlamadım ki zaten seri üretim cihazlar bunlar. Ara versiyon yok bişey yok, bu kadar takılacak bi durum yok arkadaşlar. Diğer kullandığınız elektonik cihazlar üretim aşamasından 1 ay sonra evinize mi giriyor? Takılmayın böyle şeylere tadını çıkarın.
    Aynen ben de takilan arkadaşlara buna gerek olmadigini ifade etmek için yazdim .

• Yeni yazılım güncellemesi yayınlandı. Yükleyin.

• arkadaşlar slm,bir sorum olacak kardeşlik ile ilgili diyelim kardeşligi bitirmek istiyorum ana hesap bende.Karşı tarafın benden yararlanmasını durdurmak ıcın ne yapmam lazım nasıl deactıve yapacagım ona verdıgım hesabımı.Daha once yapmadım biraz tedirginim yapıp yapmama konusunda yardımcı olursanız sevınırım

• quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

arkadaşlar slm,bir sorum olacak kardeşlik ile ilgili diyelim kardeşligi bitirmek istiyorum ana hesap bende.Karşı tarafın benden yararlanmasını durdurmak ıcın ne yapmam lazım nasıl deactıve yapacagım ona verdıgım hesabımı.Daha once yapmadım biraz tedirginim yapıp yapmama konusunda yardımcı olursanız sevınırım
    Diğer arkadaşı aileden çıkar ve ayarlardan bu benim giriş xbox ım seçeneğini seç. Hesap şifrenide değiştir. Ben bu şekilde yaptım daha farklı bir yöntemi varsa bilemiyorum.

• Beyler benim 2.5 senedir yatan 3 yıllık xone controller ın rb si çalışmıyo.Bunu microsofta göndersek yaparlar mi acaba ?

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Destek hattını arayın yardımcı olurlar ücretiyle de olsa yenisiyle değiştirirler

• EA Access Hub açtıktan kısa bir süre sonra donuyor ve çalışmıyor. Bir süre sonra konsoluda kilitliyor. Sildim tekrar yükledim ama değişen birşey olmadı. Öneriniz var mıdır?
  • Bende ea access hub donmuyor ama gecen acip kapattiktan sonra xboxin arayuzu sapitti. Koldaki logoya basinca cikan menu acilmiyordu. Cihazin ustundeki dugmeden kapatip acmak zorunda kaldim. Microsofttan daha guzel akan bir arayuz beklerdim cok fazla sorunu var.

• Arkadaşlar merhaba, ps4 de uzun süre Rainbow Six Siege oynadım. Sanırım 205-210 level arası bir seviyede yim. Şimdi de One X de oynamaya basladim.

Ranked atan takım yada arkadaş arıyorum. Düzgün, seviyeli, ciddi oynayan arkadaşlar arıyorum.

• Güncellemeyi hala almadım gelmeyen var mı başka

• Black_Hole288 kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan güncelleştirmelere girin oradan yapabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eebayraktar

Bunu biliyoruz zaten... Reddit'de bazı insanlar ilk üretim bantlarının sorunlu olduğunu söylemişti onun için sordum bir tek benimki mi 2017'den diye.

Çıktığı gibi aldım bende sorun filan yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25052506250725082509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.