Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

xbox one x çıkınca oyun boyutlarında bir değişiklik olurmu?

Olur ise one ve one x sahipleri için farklı yükleme seçenekleri mi çıkacak ?

Yada one x için olan yüksek kapasiteli oyunu işine yaramasada klasik one sahipleride indirecek.
  • labraxx kullanıcısına yanıt
    tam bilmiyorum bildiğim ms kullanılmayan dil ses dublaj yer kaplayan şeyleri yüklerken kullanmayı seçebileceğin bu sayede daha az yer kaplamasını sağlamaya çalışıyor. ancak bir oyun gerçekten 4k olacaksa boyut iki katına çıkacaktır belki ücretsiz 4k dlc gibi olur bu benim tahminim isteyen yükler
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    günaydın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asabopp kullanıcısına yanıt
    Konu içinde bir yerlerde yazıyor mu, ben mi göremedim?
  • One X’in unboxing videoları youtube’da cirit atıyor.

Bizlerede yollasalarda bizde video çeksek:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spota kaçtan girer beyler? 7 kasımda spot satışı olur mu? Olmazsa 2700 ü bayılacam.Beklemedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

One X’in unboxing videoları youtube’da cirit atıyor.

Bizlerede yollasalarda bizde video çeksek:)

Zamanında yollasınlar ona da razıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

Spota kaçtan girer beyler? 7 kasımda spot satışı olur mu? Olmazsa 2700 ü bayılacam.Beklemedeyim.

Sana satmasınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında gelecek diyorlar

• Spotta 2900 olur o cihaz. Alan çok kişi yok ki. Geçenlerde teknosa 2500tl önsipariş ile satmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Spotta 2900 olur o cihaz. Alan çok kişi yok ki. Geçenlerde teknosa 2500tl önsipariş ile satmıştı

7 kasımda izin alıp kadıköy yollarına düşecez. yapacak birşey yok hocam. Aldığım oyunları oynamıyorum.Özellikle assassins creed origins 1080@60 fps oynamak çok güzel bir deneyim olacak.

• Cihaz güzel şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Cihaz güzel şimdiden hayırlı olsun

Sağol hocam. hep beraber inşallah. bu cihaz için gittim 4k tv bile aldım. bakalım umarım hayal kirıklığı yaratmaz :)

• Hayal kırıklığı yaşayacağını sanmam çünkü cihaz çok güçlü. Dediğin oyunları daha güçlü bir cihazda oynayacaksın.

• Yeri değil ama cod ww2 ön yükleme yaptım bir hafta kadar önce. Şimdi 9 gb update gelmiş ps4 e ama beizde görünmüyor. Yabancı forumlardan xbox a geldiğini de gördüm ama ben bölgeyi almanya amerika yapıp denememe rağmen update görünmüyor.

Bir fikri olan var mı acaba? Bugün update i indirebilsem gelecek ay ki akn den düşmez bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: labraxx

Selam

xbox one x çıkınca oyun boyutlarında bir değişiklik olurmu?

Olur ise one ve one x sahipleri için farklı yükleme seçenekleri mi çıkacak ?

Yada one x için olan yüksek kapasiteli oyunu işine yaramasada klasik one sahipleride indirecek.

Ayarlar > Yedekle - Aktar seçeneği içinde bir kutucuk var. "4K oyun içeriklerini indir"

One ve One s sahipleri bu seçeneği işaretlemesin. İşaretliyse de kaldırsın. One X almayacaksanız boşu boşuna 4K yamalarını indirmemiş olursunuz.
  • Bu bilgi faydalı olacaktır normal boyutu 30 GB olan oyun 4k da 70 80 GB olacak

• Bence en güzeli gidin D&R gibi yerlerden alın. Pahalı bir cihaz en azından birşey olsa kafanız rahat olur.

Görsel olarak bu cihaz hayalkırıklığı yaratmaz. Ms bu sefer donanımsal olarak hayvani bir cihaz yapmış ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Bence en güzeli gidin D&R gibi yerlerden alın. Pahalı bir cihaz en azından birşey olsa kafanız rahat olur.

Görsel olarak bu cihaz hayalkırıklığı yaratmaz. Ms bu sefer donanımsal olarak hayvani bir cihaz yapmış ;)

Bakalım hocam 7 kasıma az kaldı. ilk gün bulurum diye düşünüyorum illaki bir yerde :)

• 
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.