Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saatten sonra MS büyük olasılıkla yavaş yavaş Game Pass sistemini beslemeye başlayacak. Ms baya üstüne düşüyor bu sistemin bir sonraki nesilin temel uygulamalarından biri olacak.
  • Oldu olacak gold kalksın online ücretsiz olsun bizde pass sistemine önem verelim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold sistemini hiçbir şekilde kaldırmaz zaten Gold'un amacı asla oyun vermek değildi. PSN Plus geçen nesil oyunlar vermeye başlayınca karşılık olarak onlarda başlattı. Dünya para kazanıyor Gold'dan hatta oyun vermediği dönemlerde bile paranın dibine vuruyordu ;)

Ms, Game Pass'e çok önem veriyor. Oyun dünyasının Netflix sistemini oturtmak istiyorlar. Aylık belli bir ücret öde ve birçok oyuna sahip ol. İyi beslerse sorunda olacağını sanmıyorum.

İlerleyen zamanlarda ne olup bittiği daha net belli olur ;)
  • sistem olarak güzel de hatta çok çok güzel bizim ülkemize biraz fazla geliyor gold gibi arkadaşımız ile ortak alınıyor mu bilmiyorum ama misal ben kuzen ile ortaklaşa aldığım için sıkıntı olmuyor buda paylaşılırsa yine alınır gün geçtikçe güzel oyunlar geliyor çünkü.
  • Aylık 29 TL aslında abartı olmayan bir rakam ama önemli olan iyi beslemeleri. Gelecek ay şöyle bir Rise of the Tomb Raider duyursalar harika olur yada o ayarda güncelliğini yitirmiş oyunları.
  • kardeşlik mevzu bu sistemde var mı ?
  • Bildiğim kadarıyla yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Ms'i oyuncu düşmanı diye lanse ediyorlardı şuan için oyunculara neredeyse hertürlü özgürlüğü veren şirket oldu.

Oyunu geri iade etme, oyun hediye etme, Game Pass ve EA Acsess derken oyun oynama konusunda en ferah platform oldu.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Chat'teki Microsoft çalışanı, "oyunlar yasalarla ülkenizde yasaklanmış olabilir" şeklinde saçmaladı, uydurdu. Ben de bekliyorum ki bu sorundan haberleri yok da bilgilendirdiğim için oyunları ekleyecekler.

Şuanlık XBOX Klasik oyunları Türkiye mağazasına eklenmedi. Hiçbir şekilde satın alınamıyor. Halbuki PS2 neslinde mükemmel oyunlar vardı. Mafia, Black, Obscure, Bloodrayne, The Punisher, Freedom Fighters, Silent Hill 4 The Room, Cold Fear...

Bu oyunlar da çıkınca eklenmezse yandık. XBOX Klasik oyunlarının Türkiye için hiçbir anlamı kalmaz.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben eklenmeyeceğini düşünmüyorum. Kısa bir süre içerisinde kesinlikle gelecektir. TR Xbox'ın başındaki yeni eleman artık kolları sıvadık diyordu kesin ilgilenecektir.

Xbox-Ps2 döneminde dediğin gibi gerçektende muazzam yapımlar vardı. Saydıklarına ek olarak aklıma gelenler SH 2, Shenmue 2, Doom 2. Birde bunlara bir güncelleme ile ''ach'' desteği gelirse müthiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joqure0

Merhaba arkadaşlar;

İstediğim fiyat; 230 TL'dir.

Dijital olarak Forza Horizon; 3 satılıktır. [Xbox One & Windows 10'da Kullanılabilir]

Önce havale sonra kod gönderilecektir.
    Kodu özel mesaj yolu ile size ileteceğim.

Güven konusunda sıkıntısı olanlar, Referanslarıma bakabilirler.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Yani yazmayayım diyorum ama milleti bu kadar da kazıklamaya çalışmak olmaz.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Geçen p1p2 birlikte 100 küsür tl ye satılıyordu :)

• Xbox almayı düşünüyorum da Avrupa’da kullanıcı sayısı az diyorlar multiplayer oyunlarda bir sorun teşkil ediyor mu Türk oyuncuların buluştuğu bir platform varmı teşekkürler.

• Joqure0 kullanıcısına yanıt
    MS store'dan dolar olarak alsam daha ucuza gelir.
  • Electronichan kullanıcısına yanıt
    Bence maddi durumun biraz daha iyi ise PS4 Pro almanı tavsiye ederim,ya da maddi durmunuz biraz iyi değilse benim gibi PS4 Slim almanızı tavsiye ederim.Evet avrupa'da ve Türkiye'de Xbox kullanıcıları çok az,Türk oyuncularını Xbox one konsolunda pek bulabileceğini sanmıyorum.Ben PS4 Slim sahibiyim mesela FİFA Türk oyuncuları gibi bir çok gruplar var,hatta Merlin kazanı,donanımhaber gibi grupları ben PS4'de o gruplara katıldım.Kısaca bizim gibi Türk oyuncuların çok fazla olduğu tek platform Playstation dır.Hem exculesive oyunlara önem veriyorsan kesinlikle PS4 veya PS4 PRO al.Multiplayer oyunlar da PS4 artık pek sorun olmuyor.Sadece PSN her sene iki kere gibi bakım oluyor.Ama multiplayer da bir çok bizim Türkler ile istediğin oyunları party yaparak oynarsın ama Xbox one veya Xbox one X çıkınca alırsan Türk oyuncuları bulmanız çok zor olabilir.Çünkü Türkiye'de Xbox kitlesi çok az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 28 Ekim 2017; 19:47:6 >
  • One x ile birlikte avrupa ve türkiye de kullanıcı sayısında ciddi artış olmasını bekliyorum. Xbox 360 ve one kullanmış biri olarak multiplayer ağı çok çok iyidir. En ufak takılma , oyuna bağlanamama, oyun bulamama, oyuncu bulamama gibi problemler yaşamadım. One X in çıkması ile pc yi satıp tekrar xbox a döneceğim.

• Crash_35 kullanıcısına yanıt
    Ben diyince kızıyor arkadaşlar ama hani satıp alma konusunu bilmem ama sıfırdan ya konsol ya pc şansı varsa bütçe de fazla değilse x her türlü mantıklı artık popüler oyunları legal olarak oynayacaksan pc de hiçbir avantajı kalmıyor. Millet illegal oyun oynadığı için pc avantajlı diyip duruyor.
  • yeri burasımıdır bilmiyorum ama şöyle bir sıkıntım var.
    abimde de bende de xbox one s var.karşılıklı akşaları oynamak için 12 aylık live gold üyeliği aldık benim hesaptan.benim hesabım ana hesap olarak benim makinede kurulu.abimim makinaya da benim hesabı ikinci hesap olarak kurduk.abim benim hesabı acıyor sonra profil değiş deyip kendi hesabını acıyor.sonra ben benim makinemden açtığımda abimim makineden benim hesap kapanıyor.o yüzden oynayamıyoruz.ilk ben açtım olmadı, o actı falan bir turlu olmuyor.nasıl karslıklı oynayabilicez?
    geçen sene oynuyorduk bu şekilde.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

yeri burasımıdır bilmiyorum ama şöyle bir sıkıntım var.
    abimde de bende de xbox one s var.karşılıklı akşaları oynamak için 12 aylık live gold üyeliği aldık benim hesaptan.benim hesabım ana hesap olarak benim makinede kurulu.abimim makinaya da benim hesabı ikinci hesap olarak kurduk.abim benim hesabı acıyor sonra profil değiş deyip kendi hesabını acıyor.sonra ben benim makinemden açtığımda abimim makineden benim hesap kapanıyor.o yüzden oynayamıyoruz.ilk ben açtım olmadı, o actı falan bir turlu olmuyor.nasıl karslıklı oynayabilicez?
    geçen sene oynuyorduk bu şekilde.teşekkürler

sen kendi hesabini ana hesaptan cikar,senin hesabi abin ana hesap yapsin bu sekilde oynarsiniz

• 
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.