Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En ucuz xbox live gold 12 aylık nereden temin edebilirim?

Siz nereden alıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Nerenle düşünüp yorum yapıyorsun bende onu anlamadım. Mantıklı düşünelim lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    microsoft türkiye mağazada 12 aylık 179 TL.Enpara ile 169 TL.g2a'da da aynı paraya denk geliyordu en son.

• Bu Galatasaray Fifa aldirtir adama :)

• Beyler aranıza yeni katıldım yardım

Kutulu halo 5 oyunu hediyeydi yanında taktım cd yi yüklemesini yaptı sonra güncelleme var dedi.Ve şuan 51 gb yeniden indiriyor bu nasıl iştir.51 gb güncelleme mi olur yeniden indiriyor bu oyunu.Ne mantıgı kaldı cd yi takıp oynayamıyosam cd ilr almanın

• Arkadaşlar merhabalar. 4k Tvim var . Xbox one (S ya da X değil ) almak istiyorum. Çözünürlükte sorun olur mu acaba ?

• arkadaşlar one x ne fiyattan çıkar? One x mi one s mi kararsızım. 2 şey hakkında hiç bilgim yok. Daha önce konsol satın almadım çünkü

1 bu saatten sonra çıkan oyunlar komple one x için mi çıkar yoksa one s desteği de olur mu?

2 şu anda one s’deki oyunların hepsi one x’de çalışır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: egonschiele

Arkadaşlar merhabalar. 4k Tvim var . Xbox one (S ya da X değil ) almak istiyorum. Çözünürlükte sorun olur mu acaba ?

1080p oynarsınız. 4K ekranda 1080p film izlemek gibi.Aynı durumu şu an yaşıyorum, PS4 Pro ve Xbox One var yeni 4K tv aldım.Xbox One X'i bekliyorum tv nin hakkını vermek için. Tavsiyem Xbox One X almanız yönünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 21 Ağustos 2017; 5:51:9 >
  • Xbox one x ön sipariş de oldukça uygun fiyatlı

Açılmış tr fiyatı (yaklaşık 2900 tl ) almışken 3 tane alayım

Diyorum . Bozuldukça diğerine geçerim

• Ben de one s almayı düşünüyorum, oyunlara verilecek destek açısından endişelerim var. 4K hdr destekli televizyonum da var ama 1200 bandı nerde 2900 bandı nerde.

Lütfen anlayan birisi fikir verebilir mi? One s mi alayım yoksa yurtdışından one x mi getirteyim? Garanti sorun olur mu yurtdışından alsam?

• colaker kullanıcısına yanıt
    yurtdışından one x getirtebiliyorsanız en iyisi o,bana göre.one x için onaylanan 100ün üstünde enhanced oyun var.abd'de 1800,almanya'da 2150.

• https://www.youtube.com/watch?v=KqZ9By31KU4

• Yurt dışından getirince One X'i 1 yıl uluslararası garantisi oluyor diye biliyorum.

• rise of tomb raider karsilastirma videolari geldi..ps4 pro ya gore ciddi farklar var ozellikle detaylar cok hos gozukuyor..her oyun boyle olursa ps4 prodan azda olsa avantajli olacaktir..6 tf nin hakkini versinler bari :)

https://youtu.be/KqZ9By31KU4

Edit:atari kasedi eklemis zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 23 Ağustos 2017; 13:47:47 >
  • Beyler selam, FIFA 18'i amazon'dan almak istiyorum. Öncelikle gift kart mı almam lazım? Bunun dışında neler yapmam gerekiyor. Birde oyunu kardeşlikle almayı düşünen varsa görüşebiliriz.
  • Bu görüntülere göre pc deki görüntü x box one x ten iyi. Acaba pc ye dvd takıp tvye bağlantı mı yapmış yoksa pc ekranı mı bu. Ölçü olması için hepsinin aynı marka model ve aynı ayarlardaki tvye takılması ve kaliteli bir tv lazım. Ama bu görüntülere göre pc>x box>ps

• rise of the tomb raider videosu yayınlamış,xbox one x hepsini ezmiş,hem pc'den hem pro'dan daha iyi görünüyor.

farkı göremeyenler dünyagöz'e uğrayabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=KqZ9By31KU4

• asabopp kullanıcısına yanıt
    be calm fanboy
  • Vatal V kullanıcısına yanıt
    muhatabım değilsin.ayrıca fanboyum veya değilim,seni ırgalamaz,kendi işine bak.

• Dvd ler arasında fark olduğunu sanmıyorum. Fark cihazların gücünde. Pc dediği nasıl bir pc, marka ve modeli de yazmalıydı. Aynı şekilde kullanılan tvnin marka ve modeli de yazmalıydı. Denemelerin de oled tv üzerinden yapılması lazım. İnceleme sağlıklı değil bu yüzden.

Benim gördüğüm pc, x box one x ten biraz daha önde ama ps4 pro tam bir çöp.

• 
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.