Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23732374237523762377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Poison

Sony'de oyun var ama bu beklediğimiz oyunlar da 2018'e kadar sarktı ki bence bu da çok kabul edilecek birşey değil ya.El insaf Ps4 çıkalı kaç sene olacak daha Gt yi Gow'u ancak göreceğiz.2018'de makine 5. yaşına girecek.Benim için 8. nesil başından sonuna her iki taraf adına da acemice yönetilmiş bir süreçler silsilesinden ibaret.2 si de geçtiğimiz jenerasyonlara göre kendi adıma ciddi hayal kırıklıkları barındırıyor.Ps3,x360 dönemleri çok daha bereketli ve güzeldi bence.

soylediklerinizin hepsine katiliyorum ama gec gelmesinin tek sebebi microsofttur..rakip yokki karsisinda..adamlar 2018 de 3 oyun 2019 da 3 oyun cikarir 2020 ye kadar da milyoblari satar sonra yeni jenerasyona gecer..ayrica sony nin oyun kaliteside ortada..

xbox one x gibi bir cihaz tanitiyorsan boyle bir cihazi bu oyunlarla suslemeye calisirsan rakibinede,ps fanlarinada madara olursun yani...ben sahsen boyle bir konsolla bir umut scalebound,alan wake 2 gibi ciddi oyunlar bekledim..

Ben katılmıyorum, geç gelmesinin sebebi PS stüdyolarının yavaş olması. PS3'te de böyleydi bu durum PS4'e özel bir şey yok ki.

En mantıklısı sağlam pc toplayıp multiplatformlar için, 4.-5. yılında ucuzlamış haliyle PS oynayıp excleri bitirmek herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

quote:

Sony'de oyun var ama bu beklediğimiz oyunlar da 2018'e kadar sarktı ki bence bu da çok kabul edilecek birşey değil ya.El insaf Ps4 çıkalı kaç sene olacak daha Gt yi Gow'u ancak göreceğiz.2018'de makine 5. yaşına girecek.Benim için 8. nesil başından sonuna her iki taraf adına da acemice yönetilmiş bir süreçler silsilesinden ibaret.2 si de geçtiğimiz jenerasyonlara göre kendi adıma ciddi hayal kırıklıkları barındırıyor.Ps3,x360 dönemleri çok daha bereketli ve güzeldi bence.

soylediklerinizin hepsine katiliyorum ama gec gelmesinin tek sebebi microsofttur..rakip yokki karsisinda..adamlar 2018 de 3 oyun 2019 da 3 oyun cikarir 2020 ye kadar da milyoblari satar sonra yeni jenerasyona gecer..ayrica sony nin oyun kaliteside ortada..

xbox one x gibi bir cihaz tanitiyorsan boyle bir cihazi bu oyunlarla suslemeye calisirsan rakibinede,ps fanlarinada madara olursun yani...ben sahsen boyle bir konsolla bir umut scalebound,alan wake 2 gibi ciddi oyunlar bekledim..

Ben katılmıyorum, geç gelmesinin sebebi PS stüdyolarının yavaş olması. PS3'te de böyleydi bu durum PS4'e özel bir şey yok ki.

En mantıklısı sağlam pc toplayıp multiplatformlar için, 4.-5. yılında ucuzlamış haliyle PS oynayıp excleri bitirmek herhalde.

yavas yada hizli cokta onemli degil neticede cok iyi oyunlar cikariyorlar..rockstar misali..

dediginizde mantikli iyi bir pc alip ucuz bir ps4 ilede exleri bitirmek..

sahsen yoluma one x ve pro ile devam edecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merak ettiğim konu şu;malum 4k da 60fps garantisi veriyorlarsa ozaman 1080p de de oyunların çoğu 60 fps olacaktır diyebilir miyiz? eğerki konsol çıktığında birçok multi-platform oyunlarında 60fps yaparlarsa muhteşem olur ama bu sefer de eski cihazlarında 30 fps kalacaktır.yine tahminimce multi tarafında 30 fps kilit olacaktır kendi tezimi kendim çürüttüm bi anda
  • 4k 60 fps garantisi vermiyorlar,her şey geliştiricilere bağlı. ancak multiplayer modlarda xbox one ile xbox one x,playstation ile playstation pro arasında fps farkı olmayacağı aşikar. çoğu oyun 4k 30 fps'de çalışacak, ancak 1080P tv'lerde de supersampling sayesinde daha iyi görünecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocs.tr

4k 60 fps garantisi vermiyorlar,her şey geliştiricilere bağlı. ancak multiplayer modlarda xbox one ile xbox one x,playstation ile playstation pro arasında fps farkı olmayacağı aşikar. çoğu oyun 4k 30 fps'de çalışacak, ancak 1080P tv'lerde de supersampling sayesinde daha iyi görünecek.

Hos geldin fake arkadasim, kim bu tahminleri alalim.

• Buda benden sana özel olarak bonus olsun.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oda olabilir,ama ben oyumu çoğunlukla eskhioyuncuya koyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Bunu yapan kişi bile fake olduğunu kabul etti. Galiba yine sen paylaşmıştın sana söylemişlerdi bunu üstelik.
  • Kazu çapsızıyla nereye kadar, mecbur alıp sağanak yağmurda Nordschleife'ye akıcaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlatılanlara göre oyun xbox one x'te (bu konsola bundan sonra xox diyelim) native 4k olarak çalışmıyormuş.Dinamik çözünürlük ve checkboarding olayı varmış.E3te gösterilen yeni Metro oyunu da Neogaf'a göre konsolda değil pcde oynatılmış.Daha konsol çıkmadan olayları patlamaya başladı.

https://www.youtube.com/watch?v=e8oPvbpVGP0

• aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Patlayan bir şey yok! Microsoft 1. parti oyunlar native 4K çalışacak dedi 3. parti firmalara müdahale edemiyoruz isterlerse 1080p 60fps çıkartırlar demişti. Metro PC de gösterildiyse ne olmuş Sony lansmanındaki 3. parti oyunların hepsi PS4 den mi gösterildi sanıyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şunu her zaman aklınızın bir köşesinde tutun. Xbox One ve PS4 e de oyunlar gelene kadar kimse native 4K oyun beklemesin. Bu iki konsol XOX, Pro ve yapımcıları baltalıyor. Bu kadar basit.
  • Adamlar konsol çapına göre gayet yeterli makina yapmış, 4k işin göz boyama tarafı olsada en azından fhd de uzun süre idare edeceği kesin , uygun bütçeli pc alıp toplamaktansa xox almak gayet mantıklı olacaktır, multiplatform ve online oyunları düzgün online servisi olan bir sistemde oynamış olursunuz. Xbox ve ps fan boyları işin dalgasında , görünen o ki microsoft exc. mantığını değiştirdi, şimdilik ufukta konsola özel eldeki seriler dışında 3a oyun ve oyunlar görünmüyor. Ps tarafında exc. oyunlar var , konsol satışlarını bu taraftan yürütmeye çalışacak , hepsi fanların abarttığı kadar kallavi oyunlar değiller, benim açımdan oynamaya değecek olanlar yakın zamanda gelen horizon, gelecek olan god of war,spiderman ve tlou2 onun haricinde multiplatform olarak xox daha başarılı olacaktır. Ben oyuncuyum exc. kaçırmayayım diyen adam xbox in yanına standart ps4 çekip (ikinci elde gayet temiz ucuz cihazlar bulunur) forumdan satış takas bölümünden uygun fiyatlı oyun alıp oynayarak nesli kapatır

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

quote:

Ben Alican'ın dediğine katılıyorum.Sony zamanında ps3'de takır takır exc leri çıkartmıştı çünkü x360 zamanında çok iyi iş çıkarttığı ve yıllık satışları da çok iyi gittiği için Sony oyunlarını kısa ve çabuk aralıklarda çıkartmıştı.Şimdi o dönemdeki rekabet ortamı olmayıp, Ms fazla zorlayamayınca ve bu e3 de de beklendiği gibi bomba oyunlar duyurmadığı için Sony yine ağırdan aldı işi.Hatta SHuhei Yoshida'nın açıklaması var bazı duyuruları e3 de geri çektik diye.Geri çekmek kelimesi kilit burada.Demekki Ms'in vasat e3 performansını ve 500 dolarlık fiyatı görünce önemli duyuruları geri çektiler.Sağlam bir rekabet olsaydı bu nesil bu kadar ölü toprağı serilmiş gibi geçmezdi.
    https://www.psu.com/news/33251/sony-held-back-e3-2017-announcements-admits-shuhei-yoshida

*Jack rabbit son söylediğin çok mantıklı ben de o doğrultuda gitmeyi düşünüyorum.Artık zaten bir konsol çıkışından 3,4 yıl sonra ancak önemli oyunları çıkmış oluyor.O zamana kadar konsolun fiyatının ve çıkan oyunların fiyatının düşüşüyle birlikte oyunları almak,multiplatform oyunları pc de bitirmek bana da mantıklı geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Adamlar konsol çapına göre gayet yeterli makina yapmış, 4k işin göz boyama tarafı olsada en azından fhd de uzun süre idare edeceği kesin , uygun bütçeli pc alıp toplamaktansa xox almak gayet mantıklı olacaktır, multiplatform ve online oyunları düzgün online servisi olan bir sistemde oynamış olursunuz. Xbox ve ps fan boyları işin dalgasında , görünen o ki microsoft exc. mantığını değiştirdi, şimdilik ufukta konsola özel eldeki seriler dışında 3a oyun ve oyunlar görünmüyor. Ps tarafında exc. oyunlar var , konsol satışlarını bu taraftan yürütmeye çalışacak , hepsi fanların abarttığı kadar kallavi oyunlar değiller, benim açımdan oynamaya değecek olanlar yakın zamanda gelen horizon, gelecek olan god of war,spiderman ve tlou2 onun haricinde multiplatform olarak xox daha başarılı olacaktır. Ben oyuncuyum exc. kaçırmayayım diyen adam xbox in yanına standart ps4 çekip (ikinci elde gayet temiz ucuz cihazlar bulunur) forumdan satış takas bölümünden uygun fiyatlı oyun alıp oynayarak nesli kapatır

Ayakta alkışlıyorum noktasına kadar. Hislere tercüman..

• xbox game pass'e her ayın ilk günü 5 oyun eklenecek,sistemteki oyunlar en az kasım ayına kadar kaldırılamayacak.çoğu oyun hep sistemde kalacak.farming simulator 15 e çok oynanan ilk 10 oyundan birisi.

https://www.youtube.com/watch?v=e__bUq5E4qk&feature=youtu.be&t=59m39s

paypal kullanarak us game pass'e abone olunabiliyor

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    xbox'ı bilmem de yeni ps gelene kadar iki ps4'e de oyun gelecek zaten.
  • Benim gibi dibine kadar Xbox fan 'ı olan bir insan bile Xbox'u bırakıp Pro ile devam ediyorsa, XBX in suratına bile E3 te bakmadıysa gercekten Microsoft bu nesilde cuvallamıs demek oluyor baska bir acıklaması yok. Dunyanın en guclu konsolunu cıkaracagım ve artık yeni konsol alma derdi yok donanım eklenecek vs vs dediler, tanıtımda adı bile gecmedi degisen parca veya yukselen donanımın. Forza dısında EXC gosterilmedi ha birde velet minecraft Şimdi GOW, Days gone, LASTOFUS2 ve niceleri... varken niye sırf en guclu konsol diye xbx alayım? Ah microsoft ah resmen hayallerimi yıktın. Scalebound ve fable yi harcadın, crackdown 3 ten 5 yıldır haber yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

Benim gibi dibine kadar Xbox fan 'ı olan bir insan bile Xbox'u bırakıp Pro ile devam ediyorsa, XBX in suratına bile E3 te bakmadıysa gercekten Microsoft bu nesilde cuvallamıs demek oluyor baska bir acıklaması yok. Dunyanın en guclu konsolunu cıkaracagım ve artık yeni konsol alma derdi yok donanım eklenecek vs vs dediler, tanıtımda adı bile gecmedi degisen parca veya yukselen donanımın. Forza dısında EXC gosterilmedi ha birde velet minecraft Şimdi GOW, Days gone, LASTOFUS2 ve niceleri... varken niye sırf en guclu konsol diye xbx alayım? Ah microsoft ah resmen hayallerimi yıktın. Scalebound ve fable yi harcadın, crackdown 3 ten 5 yıldır haber yok...

crackdown 3 tanıtılddı 7sinde çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 23732374237523762377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.